Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Működhet egy kapcsolat, ha a szex nem a legjobb? fórum

Működhet egy kapcsolat, ha a szex nem a legjobb? (tudásbázis kérdés)


162. Timmi77
2007. máj. 5. 17:00
Ez tényleg szőrnyű, a 20 év az nem kis idő... Én csak 9 éve szinészkedem, és igy is nagyon nehéz.. Nem is értem mire várok még.... Szóval együttérzek veled újjászületés...
161. Shally
2007. máj. 5. 15:03
Én ez esetben nem tartom annak, inkább csodálkozom, hogy eddig még nem tetted meg...
160. ujjászületés (válaszként erre: 159. - Alma20)
2007. máj. 5. 11:53

Sziasztok!

tudnék mit mesélni, húsz évi házassággal a hátam mögött. Azt hittem müködhet. De már látom, hogy nem, mivel már nem bírom elviselni az örömteliséget. Teljesen elment az önbizalmam, magamban kerestem a hibát. Úgy döntöttem mostantól "élni" szeretnék. Nem halhatok meg úgy, hogy nem tudom milyen a jó szeretkezés. Talán már elég bátor vagyok! Talán már nem érzem azt, hogy megcsalom a férjem, mert Ő is tudja évek óta, hogy nekem ritkán jó. Rájöttem, Ő nem tudja azt megadni nekem amire szükségem van. Pedig alap! Gyengédség, simogatás, játékosság. Nagy bún lenne ezeket átélni mással szerintetek?

159. alma20 (válaszként erre: 158. - 63a85224af)
2007. máj. 4. 15:09

Hát igen... és itt jön a kérdés, hogy mennyire szereted, mit tudsz tolerálni?!

Azért a türelem nem árt, meg a kevesebb munka, ha megteheti az ember?!

158. 63a85224af (válaszként erre: 157. - Alma20)
2007. máj. 4. 14:53

Szia Alma!


A napi 24-ből 16-ot dolgozik,így állandóan fáradt.Tudom,hogy nem tehet róla-beszéltünk is erről többször-de én akkor is elhanyagoltnak érzem magam.Viszont amikor együtt vagyunk,akkor minden nagyon rendben van.Nincs köztünk tabu téma.Csak nekem többre lennem szükségem.

157. alma20 (válaszként erre: 156. - 63a85224af)
2007. máj. 4. 14:05

Szia!

Igen is állítsd helyre az önbizalmad, de azért nem ártana utána nézni, hogy miért változott meg a nemi életetek!

Ne csak magadban keresd a hibát, de azért nézz magadba is!

Fontos beszélgetni róla, ha olyan partnered van, akivel lehet!

2007. máj. 4. 11:33

sziasztok


Én 6 éve élek a párommal,kb.4 évig minden rendben ment.Az utóbbi két év szinte rémálom.Ha én nem kezdeményeznék,szerintem észre sem venné,hogy a világon vagyok.Olyan nyomorékul érzem magam.Állandóan ideges vagyok,feszült.Múlt pénteken bepasiztam.Rájöttem,hogy igenis kívánatos vagyok,csak nem otthon.Bár a megtépázott önbizalmamat nehéz lesz helyreállítani.Most egy kicsit jobban érzem magam,bár tudom,hogy hosszútávon nem megoldás.

2007. máj. 4. 11:30
Szerintem csak egy rövid ideig.
154. alma20
2007. máj. 4. 10:17

Neki tényleg nincs igénye rá, mert az eljén sem volt sokkal több!

Néha én is nehezen viselem, de már kezdek hozzászokni, csak nehogy egyszer robbanjak!

153. Shally (válaszként erre: 150. - Alma20)
2007. máj. 4. 07:38
Náunk az első másfél éveben kívánt mindig. Azután már nem. Most olyan kb heti 1-nél tartunk, de van a mikor ez elnyúlik másfél hét-kettőre. Nekem ez is nagyon kevés, így is sokszor a falat kaparom... Ennél kevesebbet nem tudnék elviselni.
152. Mókica (válaszként erre: 150. - Alma20)
2007. máj. 3. 22:29
de ha te kezdeményezel akkor visszautasit??? Elég neki 2 hetente 1 alkalom...hmmm
151. Mókica (válaszként erre: 150. - Alma20)
2007. máj. 3. 22:15
uhhh ez gáz:(
150. alma20
2007. máj. 3. 22:11

De mennyit vagy képes elviselni tőle, ha szereted?!

Nálunk azért érdekes a dolog, mert az első 2-3 hónapban nem volt túl jó, aztán összeszoktunk, de kb 5 hónap elteltével "lecsillapodott", most két hetente 1x!

Számomra ez katasztrófa, számára normális!

Eddig minden kapcsolat azért ért véget, mert nem kívánta a nőit! Hallottatok már ilyenről??!!!

149. Shally
2007. máj. 3. 16:47
Ha ennél rosszabb lesz kidobom!
148. alma20 (válaszként erre: 147. - Shally)
2007. máj. 3. 12:33
Nálunk rosszabb a helyzet mióta együtt élünk! :-(
147. Shally (válaszként erre: 146. - 531426)
2007. máj. 3. 11:27
Nálam igen...ragaszkodó vagyok. Bár még nem élünk együtt, lehet akkor változnak majd a dolgok...
146. 531426 (válaszként erre: 135. - Shally)
2007. máj. 2. 16:02
Tehát akkor csak ennyi kell hozzá a szerelem ..
2007. ápr. 21. 20:52

Működni működhet a kapcsolat, csak egy kicsit döcögősebb.(Kb mint egy új BMW, amibe véletlenül egy rossz Trabant motort tettek.)


Attól függ, hogy miért alakult ez így ki.

Ha valami komoly betegség miatt, akkor biztosan nem hagyná el az ember azt a párját, akit úgy egyébként szeretne.


De ha csak figyelmetlenség, nemtörődömség, bunkóság, stb miatt, akkor lehet hogy érdemes váltani. Mérlegelni kell.

144. Cinka
2007. ápr. 20. 12:00

Viki, igazad van neked is... meg aki szeretőt tart is.. és aki lemond mindenről, annak is... ez olyan dolog, hogy mindig annak van igaza, aki eldönti, hogy legyen tovább, mert az adott helyzetben azt érzi legjobbnak. És gyakran évek múlva derül ki, helyesen döntött-e? Egyik dolog az igazság, másik dolog az ennek tudatában hozott döntés.

Kicsit félre a filozófiával: végre hosszú idő után szeretkezhettünk egy jót a férjemmel, hát sokkal szebb ma a világ! :))

143. BarboraViki (válaszként erre: 105. - Cinka)
2007. ápr. 19. 13:31

En sem vagyok jegcsap !SOT!!!!

De ez most mas....es aze enrgiakat at lehet alakitani...es at is kell,ha valtozatlanul vele szeretnek maradni.Vagy vaalki tud jobbat ?Irany a szereto tartas????Am legyen ..es aztan ????Es ujra??? Es ha a lebuknek??? Milyen fajdalmat okoznek tobbeknek ???Azert erre is gonmdolni kell...Van ugy hogy ez nem a legjobb ,es van ugy hogy mashol "siklik el" egy kapcsolat.Ugy latom ,a lenyeg az ,hogy mindig merlegelni kell,es ha valaki bevallaja a szeretotartast .Tegye meg !!!(megertem Ot is...)


De tudod foggove valhat az ember es elobb utobb nyoma lesz a hangulatan az erzelmein ,felfedezi ezt a kornyezete...es egy No (altalaban) erzelmi beallitottsagu ...szoval mi van ha jobban kezd vonzodni a szeretojehez mint a ferjehez ?El fog valni ?Es aztan ?ujra jonnek a hetkoznapok...es ujra az erzesek hogy valami hianyzik...es lehet hogy legkozelebb nem a szex fog hianyozni hanem valami mas...

Tartson szeretot ???Hianyzik a szex?Ha ..mas ut nincs hat szeretkezzen massal.Egyszer.aztan masokkal .egyszer.De a folyamatos "szeretotartas" megalazo a ferfira nezve is.(A szeretore nezve) merthat -mi ezt gyakran elfelejtjuk) de a ferfiaknak is van lelkuk..es mi van ha a szereto szeret bele a nobe..Ugy iagazan..

Hat kell ez ????

142. Cinka
2007. ápr. 19. 11:47
Nekem nincs szeretőm és nem is kellene, de mint már írtam itt, valahogy a szex eltűnt az életünkből és ezért a körülményeink is felelősek. A mi házasságunk pedig szenvedélyen is alapult és ez bizony hiányzik.És bár nem akarok, de érzem, hogy távolodok miatta a férjemtől, pedig nagyon, de nagyon jó ember.De most a szexualitás megint kilőve, a nagyobbik lányunk kórházba került. :(((( Az előző házasságomban keresztbe csaltuk egymást exemmel, noha senkibe nem lettem szerelmes. Fel is bomlott az a házasság, ő bukott le elsőként.Végül is nem bánom, mert a férjemmel sokkal jobb élni, de ez a hiányérzet nagyon rossz...
141. 0c97fbb607 (válaszként erre: 136. - Timmi77)
2007. ápr. 19. 10:37

Ezt miből gondolod?:D)

Talán inkább szerencsésnek mondanám magam,és utólag visszagondolva ,minden ami megtörtént velem okkal történt,és sokat tanúltam belőle.

Azt is megtanultam,hogy bármilyen kuszának is ,rossznak,boldogtalannak is tűnik néha az élet,ha valamit nagyon akarunk,az igenis megtörténik!Nem holnap,vagy holnapután,lehet hogy évekig kell várni rá,de egyszercsak a csillagok állása ,a körülmények,valahogy úgy állnak össze,hogy bekövetkezik.Szóval előbb vagy utóbb,minden megoldódik.

A lényeg a szerelem egy párkapcsolatba!!!!Nem a biztonság,nem a jólét ,és nem is a megértés,hanem a szerelem!Szóval akihez egyszer hozzámentetek ,abba szerelmesek voltatok,szítsátok fel a tűzet!

140. Timmi77
2007. ápr. 19. 10:35
Köszönöm Shally... :) Bár hazudnék ha azt írnám hogy boldog...
139. Shally
2007. ápr. 19. 10:25

Boldog szülinapot Timmi! :))

Mentek családterápiára, ez jó dolog! Poztiív hogy leaglább változtatni akar, és ha kell segítséget kér. Az én pasim eddig még nem jutott el.

Akivel félreléptem anno, abba szerelmes voltam, és váltottam is volna, de csúnyán kihasznált, ő nem gondolta komolyan a dolgot. :((

138. Timmi77
2007. ápr. 19. 09:59
Hát igen Shally, épp ma jegyezte meg a párom reggel, miután felköszöntött, hogy szebb vagyok mint 20 évesen amikor megismert....erre én azt válaszoltam, hogy épp az utobbi időben jöttem rá, hogy semmit nem ér a szépség, ha üres mögötte az életed...megvonta a vállát, elmosolyodott és kiment... Bár hozzátette hogy jövö héten elmegyünk családterápiára, az életbe nem gondoltam hogy egyszer ehez fogok majd folyamodni... nem is látom nagyon értelmét, de még ezt megteszem neki...
137. 2ab728965c (válaszként erre: 127. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 19. 09:54

Érdemes, nekem igen, mert biztonságot ad, szeretem Őt, Ő is engem,( és ez nekem jobban kell mint a "huncutkodás") nőnek meg sem előtte sem azóta nem érzem magam, de ez az én saram és személyes elmebajom, Ő nem tehet róla.

Hát így.

136. Timmi77
2007. ápr. 19. 09:51
Myly, irigylésre méltó az életed :)
135. Shally
2007. ápr. 19. 09:49
Lenne lehetőségem most is félrelépni, csinosnak mondnak, nem egy pasi várja már mikor dobom már ki a pasim, de szerelem nélkül nem tudom megcsalni...
134. Timmi77
2007. ápr. 19. 09:49
Hogy szerelmes???? Azt érzem hogy ez most más, nagyon más....mivel régebben is volt szeretőm,de akkor tudtam hogy nem akarok kilépni....de közben most meg félek az ismeretlentől, és ragaszkodom a tönkrement megszokott kis házasságomhoz...
133. Timmi77
2007. ápr. 19. 09:46
Nagyon vigyázz Shally, ha egyszer megtetted, akkor ott a kis ördög, és megteszed másodszorra is, a végén meg már csak azt érzed hogy bent vagy egy körforgásban, ez mindaddig működik amig szerelmes nem leszel...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook