Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mosható pelenkák fórum

Mosható pelenkák (beszélgetős fórum)


2010. márc. 11. 19:39
Számoljunk! 40 db textilpelus kb. 16 ezer forint. Ha naponta 6x teszed tisztába 2 réteggel, az 12 db naponta + 1 a böfiztető. Az elhasználtat beleteszed egy külön edénykébe, nem baj, ha van benne egy kis domestos. Ráérsz 3 naponta pelust mosni a napi ruhákkal együtt. A textilpelusos gyerekek hamarabb lesznek szobatiszták, nem pállanak egész nap benne és nem lesz egy nagy adag bűzbomba a kukába. És ez a mennyiség elég 3 évre, utána pedig még lesz egy jó ideig finom takarítórongyod is. Melyik az olcsóbb és környezetkímélőbb?? 3 naponta úgyis kell kisruhát mosni!!
2010. márc. 11. 19:28

A textil pelenkával nőtt fel 3 gyerekem.

Sokkal hamarabb lettek szobatiszták mint az eldobható pelenkás kisunokám.

2009. máj. 7. 08:41
A www.monapel.hu weboldalon... ott minden le van írva róla, h mennyit kell venni, stb. Nekünk nagyon bejött!!! Bár először drága, mire megveszed a 15-20 db-ot (mi 15öt vettünk), meg a vízzáró réteget, de rengeteget lehet vele spórolni. Mi mióta használjuk, alig veszünk eldobható pelenkát, mert csak akkor használjuk azokat, ha megyünk valahová...
2009. máj. 6. 07:41

Hol lehet ilyen pelenkát venni??

Többfajta méretben van??

2009. máj. 5. 15:32
Ha a Monapel nadrágpelenkákról kérdezel : Nekünk van ez az újfajta mosható nadrágpelenka... nekünk teljesen bevált, csak még nem tudjuk betéttel együtt használni, mert szegény babának még nagyon vastag úgy. De amúgy tényleg teljes mértékig meg vagyunk elégedve vele...
3. novehaki (válaszként erre: 2. - Radica947)
2009. máj. 5. 13:59
szia erre én is emlékszem mert az öcsém 18 éves így részt vettem az ő pelenkázásában.
2009. máj. 5. 13:56
Az én időmben nem is volt más pelus, aki nagyon "menő" volt, a csehektől hozott tetra pelenkát. 50 db, kettesével, egyik háromszögre hajtva, másik téglalapba benne, és rózsaszin gumibugyi. Két gyerek nőtt föl benne, és a végén még jó darabig használtam ablakpucoláshoz, mert nagyon jó nedvszívó volt. És akkor még nem volt automata, csak keverőtárcsás mosógép, de biztosan olcsóbb, mint ezek a méregdrága kész pelusok.
2009. máj. 5. 13:51

az újfajta moható pelenkákról szeretnék véleményt kérni, nem csipi-e ki a babapopsit, megéri e megvenni és ha jó akkor mennyit kell venni belőle.


előre is köszi a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook