Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tesco-s, DM-s, Rossmann-os újszülött pelenkákról tapasztalat fórum

Tesco-s, DM-s, Rossmann-os újszülött pelenkákról tapasztalat (beszélgetős fórum)


20. jucus30 (válaszként erre: 1. - Af7247d0a4)
2011. júl. 29. 13:32
Szia.Mi a rossman pelenkát próbáltuk nekünk bejött.Szerintem valamivel jobb is mint a pampers:)
2011. júl. 25. 22:46

Rossmanos nekünk bevált, egyébkényt azt is a liberó gyártja nekik.


Árban is jó.

18. b46d5f3a55 (válaszként erre: 11. - Af7247d0a4)
2011. júl. 25. 22:38

Ki kell váltani egy kártyát, a zon gyűjtögetheted a pontokat, a dm honlapján rajta van minden info! (Active Beauty program)

A baba bónusz igénylést a bébi születése után kell leadni egy dm boltban, postán kapod a kuponfüzetet.

17. kingi7
2011. júl. 25. 16:27

Nekem lányom van, a pampers vált be nagyon, meg a tescos-árban is jók, ha kifogod. A tescos sok folyadékot elnyel, csak az olyan fiúsabb fazon. Nekem rengeteget iszik és birja azért mind a kettő a kiképzést.

A dm-es és a rossmannos nem vált be, szerintem drágább is, mig a tescosnak ki tudod fogni 38 ft-ért dbját is a nagyobból.

2011. júl. 25. 16:17
DM.Babylove,nekünk nagyon bevállt.
15. zsuzsika83 (válaszként erre: 11. - Af7247d0a4)
2011. júl. 25. 09:01
50 pontért ki lehet váltani kuponfüzetet, amiben van egy 25%-os joker kupon. Ezt bármire be lehet váltani. Ha a pelus árából lejön 25%, és esetleg még akciós is, akkor az úgy elég jó áron jön ki.
2011. júl. 25. 08:59
Tényleg gyerekfüggő a dolog! Az én kislányom elég keveset iszik, így keveset is pisil, így nekünk az olcsóbb pelus sem ázik át sosem. Pont nemrégiben próbáltam a Rossmanost, mert árulnak 2 db-ps próbacsomagot talán 120 Ft-ért. Nagyon jó volt, éjjelre is elég volt, és például nekem sokkal puhábbnak tűnik mint a DM-es, de persze az is jó. Pampers jó, Huggiest nagyon nem szerettem, mert olyan merev, mintha egy karton lapot hajtogatnék a gyerekre.
2011. júl. 25. 08:58
Amikor még a legkisebb méretűt kellett használni, akkor a Pamperst vettük. Utána átálltunk a Müller pelenkájára. Szerintem a legjobb az összes közül. Nekünk sosem ázott még át és tényleg még éjszaka is kibírja.
2011. júl. 25. 08:49

Mi kipróbáltunk már sokféle pelust. Tescost, DM-est, Liberót, Pamperst, darabos olcsóbbat.

Nálunk az a gond, hogy sokat iszik a lányom és bármilyen pelenkát adok rá átázik. Jó a Liberó, mert az a legvastagabb, de volt, hogy az is átázott.

Változó, hogy kinek melyik pelenka a jobb. Szerintem próbálj ki egy párat és meglátod, hogy nektek melyik válik be.

Sok sikert!

11. af7247d0a4 (válaszként erre: 9. - B46d5f3a55)
2011. júl. 25. 08:47
A kuponokat gondolom vásárláskor a kasszánál adják. De mik azok a babakuponok? Igazából ritkán járok DM-be és Rossmannba, mert minden illatszert a Tescoban szoktunk megvenni.
2011. júl. 25. 08:40

mi próbáltuk az összeset, drágát olcsót még pici korában

azt kell mondjam mázli de a lányomnak a bőre mindent kibírt:)

viszont mi a sárga csomagolású pamperst vettük az első pár hónapban, mert 28 ft/db volt, és pl terhesen neve nincs pelenkát vettem egyszer egy csomaggal hogy jó lesz kiindulásnak mert olcsó és 33ft/db volt:S


szvl...lehet hogy a márkás drágább de!: a tescost 2óránként kellett cserélni,mert ugyan nem volt tele de húzta maga után konkrétan (ekkor már mászott), így a többivel is bár volt hogy 3óra után jött elő ez a dolog...


mi liberot és pamperst veszünk, előbbit éjszakára főleg,de nem vészesen drága, kuponokkal együtt mindig 40-45ft/db között veszem és most tartunk a 4es méretnél


egyik ismerősöm mondta miért nem hazsnálunk olcsóbbat,mert neki csak 30ft egy db, de aztán kiderült hogy dupla annyit használnak el egy nap mint mi, így kiszámoltuk és neki 1.5szer többe kerül a pelus mert a kisfia olyan sokat pisil egy nap hogy 1-2óránként cseréli!!


szvl úgyis kitapasztalod:) és szerintem ki fogod próbálni az összeset előbb nem utóbb:)


sok sikert!

2011. júl. 25. 08:39

Szia!


Nekünk eddig a Libero vált be a legjobban, az elején mindig azt vettük.. azóta kipróbáltuk a Pampers-t, Huggies-t és a DM-eset is, ezekből leginkább a DM-es jött be, azt sokáig használtuk, de visszatértünk a Liberora. De tényleg függ attól is, hogy fiú vagy lány, a testalkattól...

A Tesco-s, Rossmann-os pelenkát nem próbáltam, de pl. egy barátnőm csak Tescosat használ, mert nekik az jött be legjobban.

A DM-es kuponokat érdemes gyűjtögetni, beváltani, így nagyon jó árakon tudod megvenni a pelusokat, és a bababónuszt se felejtsd el!

8. Márti86 (válaszként erre: 7. - Csillagpor0622)
2011. júl. 25. 08:37
Hát nekük a pamperszből mindig kifolyt minden, de teljesen gyerekfüggő, van aki esküszik rá, de főleg a 2es méret az ami nagyon el lett rontva, arra nagyon sokan panaszkodtak.
7. Csillagpor0622 (válaszként erre: 1. - Af7247d0a4)
2011. júl. 25. 08:35
Nem feltétlenül rosszabbak,csak van,ami becsapós és figyelni kell,mert pl.lehet,hogy a tesco-s pelus olcsóbb,de ha megnézed a darabszámot és pl.a pampers darabszámát,akkor lehet,hogy nem jársz sokkal jobban. Én mindig nézem,hogy darabszámra hogy jön ki és úgy megéri-e,igaz én pampers párti vagyok. És a dm-ben tényleg nagyon jól jönnek a kuponok. Sőt a pampers oldalán,ha regisztrálsz 2-3 havonta kapsz e-mailbe 500-700 ft-os kuponokat,amit kinyomtatsz és mehetsz is beváltani. Bár pipa vagyok,mert tavaly még a pamperst 3000 körül vettem normál áron,most már 4000 körül van :((( Ne felejtsd el a Dm-ben a bababónuszt,ha megszültél,mert ott is nagyon jó kis kuponok vannak :)))
2011. júl. 25. 08:34

Nekünk is messzemenően a dm-babylove. Próbáltunk huggiest, liberót, pampers-t, no name márkát, de semelyik nem volt annyira jó, de gyerek/testalkat/combvastagság és minden más közrejátszik hogy végül melyik lesz a jó. Próbáld ki a neked szimpatikusat és ha jó maradj annál.

Tapasztalat, a Dm-es kicsit nagyobb bármely másik pelenkánál, vagyis tovább tudod használni a kisebb méreteket nem kell olyan hamar váltani, így jóval olcsóbb.

2011. júl. 25. 08:32
Ja és lehet, kénytelen leszel a teljes pelenkakínálatot kipróbálni idővel, mert a gyerekek ebben a dologban hihetetlenül különbözőek.
2011. júl. 25. 08:31

Nekünk a tescos is nagyon bevált, a pampers és a huggies meg egyáltalán nem (bár a pampers inkább nagyobb korban nem volt jó).

Újszülöttnek első körben én liberot vettem a DM-ben és nem volt drága (de ez csak az újszülött méretnél volt így).

2011. júl. 25. 08:30

Szia!

Mi pont a zöld tescós pelenkát használjuk, sokkal jobban bevált, mint a márkásabb társai, pedig próbáltunk Huggies-t, Pamperst, Liberót is.

Árban is jobban kijövünk természetesen: a 2-s méretű "megapack"-ban 78 db van és ez olyan 2000 forint körül beszerezhető akcióban.

Persze egyetértek abban, hogy sajnos próbálkozni kell, nincs "bevált" pelenka, ami minden babának jó lenne.

2011. júl. 25. 08:25

Szia!


a piacon kapható összes pelust kipróbáltuk már szerintem, de messze a dm-es vált be legjobban :)

A rossmann-osra allergiás a lányom és csupa kiütés lett tőle azonnal, a Tescos meg egyszerűen rossz volt... de érdemes többet is kipróbálni, hogy melyik passzol legjobban a babádhoz :)


Dm-ben a bababónusszal meg a kuponokkal még olcsóbban tudod megvenni, rossmannban is vannak kedvezmények.

Az ár a mérettől is függ, de a saját márkásak olcsóbbak.

2011. júl. 25. 08:18
Abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy milyenek a Tesco-ban, DM-ben, Rossmann-ban kapható pelusok milyenek? Még nem nagyon vagyok képben pelenka ügyben, az első babánkat várjuk. Csak gyanítom, hogy olcsóbbak, mint Pampers és társaik. Feltétlenül a drágább a jobb? Mennyivel olcsóbbak az előbb említettek, mint a Huggies, Pampers és Libero?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook