Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Makacs pelenkakiütés fórum

Makacs pelenkakiütés (beszélgetős fórum)


12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - 5236d12e25)
2015. okt. 25. 13:07
Az jó! Jobbulást!
11. 5236d12e25 (válaszként erre: 10. - Moonlight13)
2015. okt. 25. 12:03

Nem semmi esetre sem allergiás. Pamperst Liberót használok alapesetben születése óta.

Volt hogy kénytelen voltam más fajtát venni mert nem találtam méretet, nem olvastam el a pelenka leírást mert siettem külalak volt a meghatározó ,amikor kibontottam olyan illatos volt hogy majdnem dobtam egy hátast ráadásul mindjárt 2 óriási csomaggal vettem belőle (evy baby pelenka), félve adtam rá de szerencsére nem volt semmi probléma.

Közben találtam itthon egy kis canestent, és elkezdett szépen javulni.

10. moonlight13 (válaszként erre: 5. - 5236d12e25)
2015. okt. 24. 21:19
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de nem lehet a pelenka anyagára allergiás? Mi lenne, ha kipróbálnál egy másik típusú pelenkát?
2015. okt. 23. 13:10
A'ltalában a legegyszerûbb megoldások a jók.
2015. okt. 23. 13:01
Minden praktikát szívesen fogadok, nem vagyunk egyformák, mindenkinek más válik be.
7. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 6. - Aac131dc75)
2015. okt. 23. 12:58
Ez így van!
2015. okt. 23. 12:57
Most ki fogtok nevetni,de anno én is ezzel szenvedtem.Nem volt neki semmi jó.Beszélgettem erről a mamámmal és ő azt mondta,hogy próbáljam ki a tiszta házi disznózsírt.2 nap alatt helyrehozta és soha többé még csak pirosas sem volt.
2015. okt. 23. 12:55

Neogranormonnal kenem 1 hete, sima vízben fürdik amúgy is mert atópiás dermatitiszes - tehát sok mindenre allergiás lehet akár csak én- érzékeny a bőre mint nekem.


Canesten kenőcs jelenleg nincs itthon, és hétfőn tudok csak venni mert nálunk nincs hétvégén patika. Kis városban lakunk.

2015. okt. 23. 12:47
Amíg nem jutsz el orvoshoz, kenheted baba- vagy olívaolajjal is. (Alsol, Neogranormon??)
3. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - 5236d12e25)
2015. okt. 23. 12:45
Mi is voltunk így. Nagyon csúnya kiütése volt a lányomnak. Nekünk a doktornő javaslatára a canesten vált be. Vékonyan kentem csak és csak sima vízben fürdöttünk, semmi tusfürdő meg ilyenek. Pár nap alatt helyrejöttünk.
2. 73829699c0 (válaszként erre: 1. - 5236d12e25)
2015. okt. 23. 12:31
Nem! Vidd el a bőrgyógyászatra. Felesleges kísérletezgetned, ott írnak fel neki jó popsikrémet.
2015. okt. 23. 12:29

Bő 1 hónapja betegek voltunk, benne voltunk ebben a vírusban ami mostanában terjed. Akkor nagyon csúnyán kimaródott kislányom popsija sudocrem mellett amit 1 hónapos kora óta használunk. Nagy nehezen úgy ahogy rendbe jött de minden egyes kakinál újra kivörösödött a popsi. Találtam itthon 1 hete még neogranormon mintát 1.5 nap alatt elmúlt a pirosodás de elfogyott és kénytelen voltam ismét sudocremmel kenni. Rá 2 órára a következő pelenkacserénél már tele lett a kis nunija kiütéssel. Jelenleg épp fogzunk is, bár még nincs kint egy sem. Küzdöttünk szájpenésszel is de már jó ideje nincs.

Próbáltuk a patikai krémet még születésekor, semmit nem használt ahogy a bephanten sem. Most kamillás vattával törölgetem, hagyom szellőzni, eddig is sűrűn cseréltünk pelust, most is,soha nincs kakiban hagyva pisiben sem, de ennek ellenére nem múlik.A fogzás miatt sajnos naponta 1x minimum enyhe hasmenése van és bár azonnal cserélem ahogy kész van még sem tudom elkerülni hogy ne érje a nuniját is. Már nagyon elvagyok keseredve mert tudom hogy fáj neki egyébként is nagyon érzékeny a bőre. A dokinkkal nem jutok semmire.. a védőnőnk is csak azt tudta javasolni hogy cseréljük le akkor most a sudot és szellőztessem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook