Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tudtok a pelenkakiütésről? fórum

Mit tudtok a pelenkakiütésről? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 18. 22:26
Szia Kove! Hátha még olvasod ezt a fórumot..Most sok minden le van árazva a Rossmann-ban, többek között a Neogranormon termékek is. Emlékeztem, hogy Neked is bejött.
2012. szept. 26. 09:22
Igen már én is több helyről hallottam, hogy cinket, cinkoxidot tartalmazó krémet kell választani, mert ez a mindennapos használatra elegendő. Amúgy én is kipróbáltam a tégelyes Neogranormont és tényleg jó. És nemcsak a gyerekek használják, mert amióta nincs időm magamra, mindig az aktuális popsikrémet kenem a kiszáradt arcbőrőmre meg a kirepedezett sarkamra...
10. kove (válaszként erre: 1. - Hlivia82)
2012. szept. 21. 12:53
Kittikémen is megjelentek apró piros pöttyök a popsiján. Akkor Neogranormon kenőcsöt használtunk rá és az néhány nap alatt elmulasztotta. Azután is ha piros volt a popsija, elővettük a Neogranormon kenőcsöt. Most már minden pelenkázáskor a Neogranormonnak az új popsi krémjét használjuk, ami megelőzi a pelenkakiütést. Cinkoxidot tartalmaz, hidratál és tele van vitaminokkal. Azóta Kittikém popsija nem pirosodik ki.
2012. szept. 19. 10:19
Bóraxos kenőcs. Gyermekorvos felírja, pár száz Ft. Szerintem pelenka kiütésre ettől jobb nincs!
8. hlivia82 (válaszként erre: 3. - Mkriszti81)
2012. szept. 19. 09:46
Eddig sudokrémet használtunk:( Még a szülészeten ajánlotta a nővér, hogy termékminta van belőle az ajándékcsomagban. Eddig nem volt vele probléma, de most már úgy látszik nem elég:( Megpróbálom a Neogranormont. Köszi a tanácsokat:)
2012. szept. 18. 16:31
Nálunk is volt ilyen az első gyermekemnél, már hetek óta kínlódtam vele és pont akkor járt hozzánk egy DSGM fejlesztő, aki akkor nekem azt mondta, hogy ő már rengeteg piros babapopsit látott és szerinte a Neogranormon mindig beválik. Igaza lett.
6. Dorkamókus (válaszként erre: 1. - Hlivia82)
2012. szept. 18. 15:33
A pelenkakiütésnél piros pöttyöket találsz a baba popsiján és a hajlatokban. Sajnos Levikémnek is volt. Akkor mi Neogranormon kenőcsöt használtunk rá és egy-két nap alatt teljesen eltűntek a kiütések. Azt tanácsolom, hogy próbáld ki Te is.
2012. szept. 18. 13:56
Lehet a hozzátáplálástól is, hisz amig a baba pocija megszokja az "idegen" tápanyagokat, enyhe hasmenéssel is reagálhat, ami pirossá teheti a popsit! Próbáld meg többször cserélni a pelust, amíg rendbe jön a bőre, nagyon jó a Neogranormon, Bepanthen kenőcs, is a kis bőrére! :)
2012. szept. 18. 13:55
A dm ben a saját márkás zöld tégelyes cinkes popókenőcs a jó 1000%osan eltünteti.
2012. szept. 18. 13:53

a pelenkakiütés sok apró piros pötty, viszketni is szokott

lehet nem túl jól emésztette meg a kaját, kend neki sudocrem-mel, az nagyon jó rá, köv. pelenkacserére vagy másnapra el kell múlnia

2012. szept. 18. 13:52
lehet fogzás is, gyógyszertári popsikenőcs a legjobb vagy neogranormon
2012. szept. 18. 13:41

Sziasztok! A kisfiam most 6 hónapos és a hozzátáplálás elkezdése után nagyon piros lett a popsija. Ez lehet, hogy pelenkakiütés? Azt hogy lehet felismerni? Mit tanácsoltok a kezelésére?


Lívia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook