Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Montenegró tengerpart fórum

Montenegró tengerpart (beszélgetős fórum)


2011. márc. 21. 20:36

Ha az számit,hogy pálmafás legyen,gyönyörő legyen a tengerpart, ne legyen hideg a viz és rengeteg a látnivaló és még bulizni is lehessen pl. bárban,akkor melyiket ajánljátok?

Köszi előre is!

2011. márc. 21. 11:10

Szerintem Tirana helyett inkabb valasszatok Dubrovnikot. :)

En kb 10 eve voltam Canjban, iszonyu rossz tapasztalataim vannak. Bar akkor meg gyerek voltam, biztos nem rogzitettem annyira a kellemetlensegeket, de arra emlekszem hogy piszkos volt a viz nagyon. Azota nem tudom mi valtozott.

Budva gyonyoru, mar 4x voltam ott, imadom. Iden megint oda megyunk. Repulovel ... nem birnam azt a hosszu utat.

Hangsulyozom, Budva csodaszep, az ovaros is, hangulatos szuk, kis utcak, butikok, kavezok, ettermek ... Tobb km hosszu a tengerpart, szabadteri diszkok, bazar sor ... Es a csevaPcsicsa nemzeti etel, a pljeskavica szinten. En inkabb Budvat ajanlanam, mint Canjt. :)

2011. márc. 20. 16:02
Ha nem szeretnél egyedül,írd be a keresőbe,hogy útitárskereső,ott sok emberrel meg tudsz ismerkedni ilyen célból.Csak legyél kicsit pozitívabb,mert a neved nem erről árulkodik:)
2011. márc. 20. 15:53
Én Montenegróba Herceg Noviba voltam, nem tudom, hogy mennyire van messze egymástól a két hely.... A kotori öbölbe csak körbe nézni mentünk. Ha érdekel az a része, arról szívesen mesélek..
2011. márc. 19. 20:11

Szia.Mi Montenegróba,Tivat városában voltunk három éve.A Kotori öböl tulajdonképpen:)

Mi nem szállodában voltunk,hanem magánháznál,mivel a cégünknél volt valaki,akinek összeköttetése volt egy ottani családdal.


A három évvel ezelőtti tapasztalatok:

Először is az emberek nagyon kedvesek:)Tényleg.Imádtuk őket.Viszont nem beszélnek angolul,németül,legalábbis mi ezt tapasztaltuk,tehát rá voltunk kényszerülve,hogy megtanuljuk az ottani nyelvet egy picit.Talán az orosz nyelvvel mentek valamire,azt értik:)

Akkor minden olcsó volt.A tej és a kávé volt drága,de minden más baromi olcsó volt.

A tenger nagyon jó meleg volt,mi augusztusban voltunk,de az előtte levő két hónapban is isteni volt az idő,és a tenger.

Hát ami pici negatív,a tengerpartjuk nem a legtisztább.De ez jelzem,három éve volt.

Ami még fura,hogy ők pl.nem esznek nagyon levest.

Náluk a grillezet cuccok mennek,na meg a girice,az valami mennyei,azok az apró halak,amiket ropogósra sütnek,és az ott nyaraló külföldiek megőrülnek érte,teljesen jogosan.

Náluk a csevabcsicsa,és a különböző húsok grillezése a nyerő.

Gyönyörű hely,majd meglátod.Mi személygépkocsival mentünk.Az út nagyon hosszú volt,mert olyan hegyek között mentünk,ami lélegzetelállítóan,mellbevágóan,iszonyatosan szép és egyben félelmetes volt.Montenegro=Fekete hegyek

Nagyon igaz.Olyan magasan voltunk,és olyan hegyek között......életemben olyat nem láttam.

Voltunk nyílt tengeren hajózni,na az olyan élmény,kinn lenni a nyílt vizen,egy kis hajóval,amit még élsz nem felejtesz.Amikor a kishajóval bementünk egy barlangba,a kék barlang,mert tényleg kék színben pompázott benn a tenger,és ki lehetett szállni fürdeni.

Ezernyi élményünk van,és a szívünkbe zártuk az ottani embereket,sírva köszöntem el......:)


Bocs kicsit hosszú lett.

2011. márc. 19. 18:31
senki?:(
2011. márc. 19. 18:15

Kedves Fórumozók!


Az idei nyaralásunkat Canj,Budba környékére, Monteegroba tervezzük,és átmennénk Albániába is...Tirana,Shkodra. Valaki esetleg nem járt arrafelé? Milyenek az árak, a szállodák? Van azért látnivaló arrafelé?

Szervezett buszos útra mennék (Fehérvár Travel),de egyedül...úgy szerintetek nagyon ciki? Minden nap van vmi városnézés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook