Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » MNB hatósági vizsga! Tényleg ilyen nehéz?! (Régi PSZÁF) fórum

MNB hatósági vizsga! Tényleg ilyen nehéz?! (Régi PSZÁF) (beszélgetős fórum)


2020. júl. 9. 10:11
Köszönöm mindenkinek a válaszokat tegnap sikeres vizsgat tettem :)
2020. máj. 9. 16:17
4 napos képzés akadémiai vizsgával? Ez mi, OKJ-s?
2020. máj. 9. 15:00
Igen igen köszönöm a megerősítést! Jelenleg 2200 kérdés van... így legalább 120 tesztet kell ki töltenem hogy valamennyi kérdést megismerjek hisz sokat ismetelnek is.. s nagyon szigorúan veszik 75%tól van meg... megjegyzem a munkámhoz kötelező de csoda ha 5%at fogom használni.. na mindegy ez van.. előbb találtam egy cikket ahol részletezik hogy a magyarok 2019ben 51%nak sikerült letennie valami 20.000bol / 10.000nek. Nyomom akkor továbbra is csak már kettéáll a fülem :( konolyan mint kb egy OKJ vizsga
2020. máj. 9. 14:38
Régen sem volt gyerekjáték... nagyon nehéz volt! Akkoriban is sokat kellett tanulni.
2020. máj. 9. 14:25

Végig bejártam az órákra, folyamatosan tanultam, így simán megcsináltam, de elég kemény volt. Huszon valahányan voltunk egy csoportban, ha jól emlékszem, nyolcunknak sikerült. Ketten írtunk 90% felettit, a többiekre nem emlékszem, de arra igen, hogy 70%-kal már buktattak.


Nekem sokat segített, hogy elég sok volt a jogi kérdés, de javaslom, tedd oda magad, mert ha nem lazítottak az utóbbi 10 évben, elég kemény lesz. És tényleg fel-alá járkáltak a teremben, lehetetlen volt pusmogni, vagy puskázni.

2020. máj. 9. 14:23

Szia! Igen elég nehéz, nekem még a PSZÁF van meg. Elsőresikerült, de iszonyatosan sokat gyakoroltam! Kb. 45-50 % a vizsgák aránya. A, B sorban ültünk egymás mellett.

Csak azt tudom javasolni, hogy sokat gyakorolj. És menni fog:) Szorítok!!!

2020. máj. 9. 14:11
Független biztosításkozvetitoit csinálok. 4 napos volt a képzés csináltam már millió tesztet de alig sikerül átmenni. Másnak is ilyen nehéz volt ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook