Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel oldható fel a WC-tartályba került és megkötött gipsz? fórum

Mivel oldható fel a WC-tartályba került és megkötött gipsz? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 4. 11:40
Sósav, az tuti jó! A WCből ki kell merni a maradék vizet (vagy felmosóval), és a sósavat beleönteni, ázni hagyni. Az egyik ismerősöm is járt már így, de ő maga öntötte bele, mert gipszcuccokat készített, és a maradékkal nem tudott mit kezdeni. Így sikerült neki.
6. 00346cf747 (válaszként erre: 3. - Molnár Katalin)
2009. nov. 4. 10:52

Lehetséges, hogy a valamikori festés idején a gletteléshez használt anyagok maradékát, kimosott edényeket a WC-be öntötték, előzetes tisztogatás nélkül. Mi nemrég cseréltük a fajanszot, azelőtt azt hittük, hogy dugulás van a rendszerben (majdnem 10 éven át!), és kiderült, hogy csinos massza keményedett a cső kezdeti szakaszára, de fentről már nem látható helyre. Mi nem végeztünk ilyen szutyokkal járó felújítást, valószínűleg még építéskor került bele.

Hallottam már olyant, hogy vicces kedvű szerelők sörösüveget építettek a rendszerbe.

2008. dec. 25. 15:56
a feloldo táblával
2008. dec. 23. 06:48
A kalapácson kívül semmivel, sajnos...
2008. dec. 23. 02:44
Szerintem úgy, ahogy van, szereld ki és dobd jó messzire. De egyáltalán , hogy kerül egy WC-be ez a cucc?
2008. dec. 22. 21:48
szerintem semmivel
2008. dec. 22. 19:36
Mivel oldható fel a WC-tartályba került és megkötött gipsz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook