Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel lehet eltüntetni/halványítani az arcon jelentkező nikkelérzékenység miatt jelentkező bőrproblémát? fórum

Mivel lehet eltüntetni/halványítani az arcon jelentkező nikkelérzékenység miatt jelentkező bőrproblémát? (tudásbázis kérdés)


2008. jún. 5. 11:55
Nekem is volt ilyen problémám, orvosról orvosra jártam, sokmindent kipróbáltam. Végülis az amalgán tömések lecserélése odotta meg a problémát!!
6. cilus (válaszként erre: 3. - Kedike)
2008. ápr. 15. 07:48
Gondoltam arra én is hogy a fogamra épített*csapot*kikellene vetetni és még van régről egy amalgán tömésem is.De hát mi a garancia arra hogy ha ezek kikerülnek a számbólelmúlik az arcomon a bőrpír:((
2008. ápr. 14. 22:08
nagyon jo kerdes a ferjemnek is fem alergia jelentkezet es a szeme ugy betud duzadni mint ha box mecsen lett volna csak ijen kenocsoket udtak adni neki es az enyhiti a vizketest de foltokat meg a mas tuneteket nem tunteti el.
2008. ápr. 14. 21:02
Milyen problémát?
2008. ápr. 14. 18:53
Nálam allergiavizsgálaton állapítottak meg nikkellel kapcsolatos allergiát, a régi amalgán tömésemet ki is cseréltették fehérre.
2008. ápr. 14. 18:52
Mivel lehet eltüntetni/halványítani/az arcon jelentkező nikkelérzékenység miatt jelentkező bőrproblémát??
2008. ápr. 14. 18:51
Nikkelérzékenységről, mindenfélét!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook