Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel lehet a szeplőket halványítani? fórum

Mivel lehet a szeplőket halványítani? (tudásbázis kérdés)


20. Mel82 (válaszként erre: 19. - Klimpírozi)
2008. júl. 8. 17:34
Na jó, ő tényleg tuti szép csaj!! De mégsem élőbe látom. Olyan helyen dolgozom ahol nagyon sok ember megfordul és mégsem találkozok senkivel aki szeplős. De figyelek továbbra is aztán egyszer csak jön valaki.
19. Klimpírozi (válaszként erre: 18. - Mel82)
2008. júl. 8. 17:28
a korábban emlegetett színésznő fotóit vedd csak elő sűrűbben..ő atomikusan szeplős, és csoda helyes...
18. Mel82 (válaszként erre: 17. - Klimpírozi)
2008. júl. 8. 17:10
Ez aranyos volt:-) A pasimnak tetszik, legalábbis azt mondja, meg gondolom ha nem tetszene/tetszenék neki akkor nem lenne velem. Nem akarom eltüntetni teljesen csak picit legyenek halványabbak. Az a baj, hogy nem ismerek senkit aki szeplős lenne, megnézném máson hogy hogyan néz ki.
17. Klimpírozi (válaszként erre: 14. - Mel82)
2008. júl. 8. 17:02
nem győzködlek tovább, tiszteletben tartva az elszánt szeplőellenességed...remélemm megtalálod az ellenszert, vagy jön egy fiú,akiépp a szeplőidbe szerelmesedik bele:))
16. Mel82
2008. júl. 8. 16:08
És meg lehet tudni ennek a szuper jó krémnek a nevét?
2008. júl. 8. 15:59

Én már évek óta minden reggel egy szuper jó hidratáló krémet használok ami 15 faktoros fényvédőt tartalmaz. Kb 10 éve már nem vagyok szeplős és a májfolt sem jön ki az arcomon. Egy reggelt sem hagyok ki. A lakásból ki se lépnék a krém felkenése nélkül.

Amúgy is kell hidratáló krémet használni, ha van benne fényvédő meg is véd a napfénytől. Mert a nap hozza ki a szeplőket és a májfoltokat.

14. Mel82 (válaszként erre: 13. - Klimpírozi)
2008. júl. 8. 11:42

Jaj, nagyon kedves vagy!!!!!!!!

Csak az a baj, hogy én nem így látom magam.

De inkább szeplő, mint akármi más, mondjuk betegség vagy valami. Nem?!

13. Klimpírozi (válaszként erre: 12. - Mel82)
2008. júl. 8. 10:56
biztosan neked is n agyon jól állhatnak am szeplőid, hagyd őket békében:)))
12. Mel82 (válaszként erre: 11. - Klimpírozi)
2008. júl. 8. 08:02
Jézus!!!! Na ő aztán tényleg szeplős, én a nyomába sem érek. De ő tényleg jól néz ki a szeplőivel.
2008. júl. 6. 16:49

láttam ma egy színésznő / Kerekes Vica / fotóit, csupa-csupa szeplő az egész vigyorgós feje..nagyon bájos, kifejezetten jól mutat szeplősen:))

keress rá a nyugalmadért, kedves Mel82..

10. lufi
2008. júl. 6. 08:38
Szerintem nem kell halványítani a szeplőket. Gyerekkoromban rettenetessen idegesített, hogy vannak. Szeplőkrémet használtam én is főleg nyáron, hogy ne legyen még több. Nekem is sokkal kevesebb van télen. Most én is jó minőségű és magasfaktorú naptejjel kenem, minden utcára menetel előtt és ez is elégnek bizonyult.
2008. júl. 5. 20:01

Addig aranyos, amíg nem nagyon sok a szeplő, de sokaknak megkeseríti az életét a rettentő sok szeplő. Télen nem is gond, de nyáron elkezd a színűk nagyon erősödni, s akin esetleg télen nics, azon nyáron kijön (én ilyen vagyok).

Citromlé halványítja a szeplőket, de az arcot is fehéríti. A lényeg, h jó minőségű naptejet kell használni minden alkalommal, amikor kimegyünk (nem csak napozáskor), akkor kevésbé jönnek elő v kevésbé erősödik a színük.

2008. júl. 5. 15:24
nehogy halványítsd a szeplóid..szerintem nagyon aranyosak a pöttyök, kedvesek, bájosak..semmi mesterkélt vakolat..fogadd el, ez a te szekszepiled, különös ismeretetőjeled..
2008. júl. 5. 13:26
Lehet akkor kénytelen leszek beletörődni, hogy vannak.
6. 7934d1ac97 (válaszként erre: 4. - Mel82)
2008. júl. 3. 07:52
Sztem se bánsd a szeplőket, még mielőtt valami komoly bőrgyógyászati problémád lesz!! Sztem próbáld meg inkább elfogadni magad, és légy rá büszke, én is szeplős vagyok még a vállamon és a karomon is, és eddig akár hány pasim volt mind büszke volt rá, sztük különleges barátnőjük van, mind ezt mondta. Ne csinálj butaságot, ne bánsd a szeplőket.
5. mohonc (válaszként erre: 2. - Mel82)
2008. júl. 3. 07:40

Ne bántsd a szeplőket, aranyosak.

Egy időben én is mindennel próbálkoztam, de rájöttem, hogy fölösleges. Annak sincs sok értelme, ha minden vacakot magadra kensz, mert ki tudja, attól meg milyen kórságot lehet kapni.

Télen teljesen maguktól el fognak halványulni!

2008. júl. 2. 23:05
És mi a márkája a krémnek? Nem tudom engem kicsit zavarnak. Bár mindenki azt mondja, hogy jó, meg fura lennék ha nem lennének. Nem is akarom eltüntetni csak halványítani. Az ananász megpróbálom, köszi.
2008. júl. 2. 22:53

nekem van itthon szeplőkrémem ez a neve :D

amúgy úgy hallottam, hogy ananászt megpucolod és ráfolyatod a levét a bőrödre, és kifehérít...

de miért akarod halványítani őket? a barátom pl pont azt mondta hogy büszke , hogy egy ilyen különleges lánnyal jár, aki vörös és szeplős...és én elhiszem neki, ugyhogy már semmi kétségem felőle :)

(meg nyáron kár harcolni, met a nap miatt úgyis kijön..)

2008. júl. 2. 22:23
Ötleteket várok a szeplő halványítására. Előre is köszi mindenkinek!
2008. júl. 2. 22:20
Mivel lehet a szeplőket halványítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook