Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel előzhetném meg a migrén-rohamom, vagy mivel gyógyíthatnám? fórum

Mivel előzhetném meg a migrén-rohamom, vagy mivel gyógyíthatnám? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2007. nov. 20. 14:24

Sziasztok! Köszi a tippeket, lassan 10 éve vagyok migrénes, de mindig van valami új. Leírom nálam mi a helyzet hátha valakinek segít. Kezdetben több dolog is kiváltotta a jobboldali erős migrénemet: stressz, alkohol, peteérés, menszesz, front stb. Szép lassan leszámoltam velük az évek alatt, csak a hormonális maradt meg. Amit ajánlani tudok:

- hideg zuhany, de ennél is tutibb ha este fáj a fejed a jégzselé (gyóggyászati segédeszköz bolt), amit műtétek után használnak, ezen tudsz aludni is mert puha és nem kell felkelni

- az esti migrénnél a meleg, mozgás, masszázs nekem csak rosszabít, és feküdni sem tudok sehogy, de ha úgy fekszem, hogy a fejtetőmet nekinyomom valaminek (ágytámla, párna stb.), akkor elviselhető

- hányingeres is vagyok, nemrégiben felírtak egy olyan por alakú gyógyszert, amivel a legalább ez is múlik, akit érdekel annak megírom

- erős kávé vagy fekete tea valami édes dologgal

- rohamosan lecsökkent a migréneim száma amióta egy homeo klinikán jártam, akinek kell megadom az elérhetőséget

- akinek menszeszes migrénje van próbálja meg a Lachesist, kezdje előtte 1 héttel szedni, napi 1x5

Nekem is van kérdésem: tudjátok hol lehet őszi margitvirágot kapni?

2007. szept. 14. 09:57
Hülye kérdés, de dokinál voltál már?
2007. júl. 22. 14:17
8. Juddyt (válaszként erre: 6. - Marcsenka)
2007. júl. 22. 14:15
Elküldtem priviben.
2007. júl. 22. 13:55

Ne vessetek rám követ, de egy híres könyvben olvastam....az író szerintegy jó irányzott, akár sajátkezűleg "okozott" orgazmusnál nincs jobb gyógyszer..ha nincs kéznél életünk párja..magad uram..

De mindjárt megkeresem a forrást, hogy hihetőbb legyen:)))

A férjem ilyenkor hánytatta magát, s utána mintha elfújták volna a görcsös migrént..sajnálom, ha nemm túl szimpatikusak a gyógymódok...

6. Marcsenka (válaszként erre: 2. - Juddyt)
2007. júl. 22. 13:38

Kedves Juddyt !

Megkaphatnám én is annak az érdi természetgyógyásznak a címét?

2007. júl. 22. 13:36
Engem is érdekel a téma,én kefalgint szedek,ha elviselhetőbb akkor cataflant,nem sokat segít egyik sem,olyankor lepihenni többnyire nem áll módomban,de kemény...szóval érdekel a védekezés engem is
2007. júl. 22. 13:34
Nekem bevált az, hogy ha itthon vagyok és akkor jön elő, besötétitek, vizes zsepi, fekvés. Ha nem múlik akkor egy kefalgin.
2007. júl. 22. 13:33
Sajnos a migrén megszüntetésére még nem jöttek rá,így mindenki másképpen védekezik ellene. Te hogyan csinálod?
2007. júl. 22. 13:31
Érden van egy természetgyógyász orvos aki szép sikereket ért el ebben, rövid idő alatt. Mostanában tervezem felkeresni.
2007. júl. 22. 13:24
Mit tudsz ajánlani a migrén-rohamom megelőzésére, vagy gyógyítására?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook