Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől változik meg egy férfi viselkedése ennyire? fórum

Mitől változik meg egy férfi viselkedése ennyire? (beszélgetős fórum)


17. Scherlock (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2020. nov. 10. 01:13
😄😄😄
2020. nov. 8. 20:48
Uncsi fazon béna vergődés kb.
15. soyle74 (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2020. nov. 7. 12:20

Mert szerintem nem úgy viselkedik vele a pasi, ahogy illene, és nagyon úgy néz ki, hogy inkább csak a szexre kellene neki a FI. Meg azt mondja, hogy ha ilyen lennél vagy olyan..., hát akkor keressen magának olyan nőt, aki megfelel neki.

Hát ha valóban ilyen pasi kell neki mégis, akkor mi itt hiába is írogatunk bármit is...

14. andi6020 (válaszként erre: 13. - Soyle74)
2020. nov. 7. 12:15

De szerinted miért érdemelne jobbat nála? Mivel különb?

Főleg, ha ez kell neki, ez tetszik neki, sőt, észrevett nagy változást a viselkedésén.

(Én amúgy azt hittem elfelejtette megírni a viselkedésváltozást. Ugyanis nem leltem hatalmas, csodálkozásra okot adó változást :D)

13. soyle74 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2020. nov. 7. 11:47
Mert a csávó komolytalan és megbízhatatlan, és szerintem a FI komolyabb pasit érdemelne. Csak az idejét vesztegeti az ilyen trógerekre, mert ezek nem tudják és nem is akarják megbecsülni, tisztelni a nőket.
12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Soyle74)
2020. nov. 7. 11:44
Miért érdemelne jobbat nála?
11. soyle74 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2020. nov. 7. 10:56
Mit miért? Miért menthetetlen, vagy miért érdemelne jobbat nála?
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - Soyle74)
2020. nov. 7. 10:53
Miért?
9. soyle74 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 7. 09:37
Hát akkor sajnos menthetetlen vagy. :( Bármit is írunk neked, úgyse hallgatsz ránk sajnos. Pedig te is tudod, hogy jobbat érdemelnél nála.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Soyle74)
2020. nov. 7. 09:19
Messze nem ő a legnormálisabb, mégis megfogott benne valami, van neki egy olyan kisugárzása, hogy mikor meglátom elmegy az eszem... 🤣 tudom, hogy hülyeség.
7. soyle74 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 7. 08:43
De a kérdésedre válaszolva, nem változik meg a viselkedése, ő alapból ilyen napraforgó, ezért /is/ kéne már elfelejtened. Ez nála is, mint sok más tróger pasinál is természetes viselkedés, hogy kénye-kedve szerint játszadozik az olyan nőkkel, akik ezt hagyják neki. Ne hagyd, és semmiképpen ne menj fel hozzá borozni. Miért akarsz megismerni még jobban egy olyan pasit, aki nem képes tisztelni, megbecsülni téged?! Miért akarsz még több problémát magadnak miatta a közeljövőben?! Csak azt ne mondd, hogy a sok udvarlód közül még ez tűnik számodra a legnormálisabbnak, ezért ragaszkodsz még mindig ennyire hozzá, ugye nem?! :/
6. soyle74 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 7. 08:37
Meddig rugózol még ezen a pasin? Hagyd már a fenébe. Legközelebb megint be fog kattanni majd valamin, majd újra és újra. Nem hiszem el, hogy ilyen pasira lenne neked szükséged, ne kínlódj vele, semmi értelme látod.
2020. nov. 7. 08:12

Jaj a neten civakodó párocska :)))


Persze, vágd rá, hogy szereted, mert akkor ő visszavághatja, hogy ő is téged, nagyon nagyon, ettől te majd elolvadsz, és szabad a pálya :D

Csak legalább ne nevezd férfinak ... :D

2020. nov. 7. 07:07

Lehet, hogy kell az egojának, hogy kapjon valami pozitív visszacsatolást.De én hagynám az ilyen embert a fenébe.Ebből normális kapcsolat már nem alakul ki.Nagy igazság, hogy ami vacakul, nyögvenyelősen indul, abból jó már nem sül ki.

Mi nők hajlamosak vagyunk analizálni ezeket a helyzeteket, fejtegetni a férfi lelkivilágát, feloldozni ha pokróc velünk, mert jaj, biztos fájdalom érte, nem volt gyerekszobája, átvágta egy előző nő...Ez butaság.Ha érdekled és szeretne kapcsolatot, akkor egyértelműen viselkedik, nyílt lapokkal játszik az első perctől.Ha meg ilyen nyüglődés van, akkor nem érdekled, nem akar rendes kapcsolatot, de vagy csak dugni szeretne, vagy tényleg csak az kell hogy valaki foglalkozzon vele, mert ő szereti kezében tartani a kontrollt és tetszik neki, hogy hat egy nőre akkor is, ha ő nem akar tőle semmit.

2020. nov. 7. 07:05

Már megint te 😆


Egyetértek Enissával

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 7. 07:02

Óvodás udvarlás, belerúgok, meghúzom a haját.


Jól kifogtok jönni, egy szinten vagytok.

2020. nov. 7. 06:50

Pár hete volt egy találkánk s ennyi. Előtte néha láttuk egymást futólag, de amikor elkezdtünk beszélgetni, mindig vitába torkolt az egész. Hozzámvágta egyik veszekedés alkalmával, hogy ő màr semmit nem akar tőlem, másnap pedig kaptam tőle egy üzenetet, hogy ha én más lennék vele, ő is más lenne, s lehetnénk együtt. Nem voltam hajlandó semmit reagálni erre a kijelentésére, majd eltelt pár nap s azóta teljesen másképp viselkedik, megkérdezi, hogy dolgoztam-e, néha megkérdezi, hogy jól vagyok-e, reggel néha rámköszön, hogy jó reggelt, ha valamit mondok, hogy mit csináltam, rávágja, hogy ügyes vagy; s egyszer nem is értem miért, mert soha nem mondtam neki semmit, azt kérdezte, hogy még szeretem-e őt?!

Mi ez a viselkedés most?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook