Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől szúr jobb oldalt a hasam, lent és a köldök tájékon? fórum

Mitől szúr jobb oldalt a hasam, lent és a köldök tájékon? (tudásbázis kérdés)


30. Rebeka022 (válaszként erre: 28. - Ében11)
2009. máj. 13. 14:15
legközelebb majd azt mondom neki,hogy 3szeletet kérek:)))))))
29. Rebeka022 (válaszként erre: 27. - Mya01)
2009. máj. 13. 14:14

olyan szemét volt az a nő.IUgy vehettem vákumosat,amiben 10dkg annyi,mint ott lett vlna 35..de nem érdekel,már csakazért sem hoztam el.És amilyen hangnemben közölte..Pfúúú.Elkezdi vigyek párizsit,abból tud adni annyit.Nem kell a párizsija.

Remélem tényleg nem akad el,uffélek:)

2009. máj. 13. 14:02
igen a boltban akár szeletenként is kérheted:-)
27. Mya01 (válaszként erre: 22. - Rebeka022)
2009. máj. 13. 14:00

Nem fog elakadni,nyugi. :)

A mozgás amúgy tényleg jót tesz,úgyhogy mozogjatok holnap sokat,az mindenre jó. ;)

A boltra meg csak annyit,hogy elméletben az 5dkg különbség sem elfogatható,itt mindig bosszankodnak is,ha nem pontosan adják,mert őket azért büntethetik.Miért nem kérted a vásárlók könyvét és a főnököt?

2009. máj. 13. 14:00

Az már majdnem a fele, ha jól emlékszem az egész kb.4 cm hosszú!

macskakövön biciklizni?Csak vicceltem...de lehet tényleg nem rossz ötlet:-)

25. Rebeka022 (válaszként erre: 24. - Ében11)
2009. máj. 13. 13:54
IGEN,MONDTÁK HOGY SUSSAK,MOZOGJAK,UGRÁLJAK..EGÉSZ NAP A LÉPCSŐN..aHA,MEGNÉZEM KI BÍR EGÉSZ NAP UGRÁLNI A LÉPCSŐN:)naponta 4-5ször ugrálok 2-3percet,rátámaszkodok az asztalra és arra a lábamra ugrok rá,amelyik vesémben van a kő.Vagyis már a hugyvezetékben.Csak az aggaszt,hogy 1.5cm hosszan. :(
2009. máj. 13. 13:50

És akkor rázkódni kell?Pl. buszozni lépcsőzni ilyesmi?

hallottam van a kórházban rázógép!

Az vigasztaljon a fiúknak ez sokkal nehezebb, nekik hosszabb a húgyvezeték,nekik felér egy szüléssel:-)

2009. máj. 13. 13:36
amugy azt mondták szedjem a rowatinexet,előtte meg elrobbantották,és most vannak olyan hosszan a hugyvezetékben.Elkezdiu adoki,sok mozgás és ki fog jönni.Na..:)
22. Rebeka022 (válaszként erre: 21. - Mya01)
2009. máj. 13. 13:35

igen...tudom:)

Épp az előbb elfutottam a boltbqa,mondom ha vesekő,akkor az csak használ a mozgás,és megvettem a reggeli szendvicshezvalót.Teljesen kiakadtam..kértem 20dkg pulykamellsonkát szelve..erre a nő elkezdi,hát ez 35dkg igy,ő 15dkgot nem hagyhat meg,szóval vagy elhozom az eglszet,vagy nem ad semmit.ezt szó szerint.Nagyon felkaptam a vízet,mondom mert?én 20dkt kértem,anynit adjon.Egy két dkg eltérés belefér,de nem 15..erre mondja,akkor sajnálja,de nem adjhat.Mondtam neki,tudja mit?akkor tartsa meg,remélem senki nem viszi el ... :@GRRR...Na de visszatérve a témához,a szúrás elmúlt,hallod..most meg hátul fáj.Szóval tutoi vesekő... :(Rem nem akad el,de mindjárt megyek abrándozni :)))

21. Mya01 (válaszként erre: 19. - Rebeka022)
2009. máj. 13. 13:11

A veseköveket nem próbálták kihajtani,vagy arra mit mondtak,majd elmúlnak maguktól?

Ismerős egyébként,én is elég stresszes vagyok,mindentől megijedek,ha valamim fáj,vagy rosszul vagyok,pedig nem vagyok hipochonder.Az amúgy nagyon nem jó,ha belelovalod magad,mert csak rosszabb lesz ott is fájni fog,ahol nem fájna,ezek a pszichoszomatikus tünetek.

Kezdd el tervezni a hétvégéd,mit csináltok majd,ábrándozz...ez lehet hülyén hangzik,de tényleg eltereli a figyelmed.

Ezt az "imádkozós dolgot,hogy ne legyen bajod" meg felejtsd el,ez nem használ,annyira túl izgulod magad,hogy már csak azért is lesz valami,tudod Murphy törvénye.. :D

20. **Rita** (válaszként erre: 17. - Rebeka022)
2009. máj. 13. 13:01

Ha orvos lennék se tudnék Neked úgy válaszolni hogy nem vizsgáltalak meg :D

találgatni persze lehet, de felesleges

19. Rebeka022 (válaszként erre: 18. - Mya01)
2009. máj. 13. 13:00

köszi,aranyos vagy.Csakhát mindig van valami.Egyik nap már tényleg azon imádkoztam(szó szerint),hogy most,hogy jön a párom,ne legyen semmi bajom.Erre ma ez van.Az éjjel meg a fejfájástól nem aludtam.Reggel meg 3:45kor kelek,az (haza)utazás miatt.Bárcsak elmúlna már.Amugy nem vészes,tehát ne ugy képzeld(jétek) el,hogy folyton szur,csak mondjuk nagyobb levegőnél,vagy ugy váratlanul.Remélem csak a kövek.Az miatt is aggódom,mert azért 1.5centi hosszan a hugyvezeteékben...igaz,kicsi darabok,de akkor is.Na mindegy,nem rinyálok:)

Amugy én elég sstresszes,aggódós vagyok,mindenki miatt,akár egy idegem miatt is,magam miatt is..és hajlamos vagyok sajna tényleg agyilag "rájástazni" erre...és garantálom most is ha nem gondék erre,akkor nem fájna.Csak mire gondoljak,ha érzem?:(

Tiszta hülye vagyok.... :D

18. Mya01 (válaszként erre: 15. - Rebeka022)
2009. máj. 13. 12:55

Forró kamillás-cickafarkfüves fürdőt vehetnél estére,az jót tesz.Tudom,hogy nem egyszerű,nekem is mindig van valami bajom sajnos,de próbálj meg nem arra figyelni,hogy fáj,hol fáj...ha arra figyelsz,csak ideges leszel,belelovalod magad,hogy biztos van valami bajod,így bizti fájni is fog.Közben az is lehet,hogy csak a levegő szorult be,vagy rosszul mozdultál..

Azért a dokit keresd fel,ha hazaértetek,és akkor nem kell ezzel töltened az időt a párod helyett.

17. Rebeka022 (válaszként erre: 16. - **Rita**)
2009. máj. 13. 12:50
szóval akkor???:9ezt most minek tudjam be?:)
16. **Rita** (válaszként erre: 15. - Rebeka022)
2009. máj. 13. 12:48

"Vesekő és vesegörcs

Vesegörcsnek hívjuk azt a fájdalmat, amikor a vesekő megmozdul a vesében vagy elindul a veséből a húgyhólyag felé. A fájdalom az ágyékban kezdődik (lásd az ábrát). Először csak enyhe a fájdalom, majd súlyosbodik, ahogy a húgyutak próbálnak megszabadulni a kőtől. Néha a beteg égő fájdalmat érez vizelés közben, vagy vért talál a vizeletben, vagy csak gyakori a vizelése. Hányinger és hányás is előfordulhat, és az alsó has vagy az ágyék fájdalmas lehet érintésre. A vesekőfájdalom bármelyik oldalon előfordulhat és a lágyék felé nyilalhat.

2009. máj. 13. 12:45
igen tudok ugy járni.Nem tudom mi a franc lehet már megint.Hihetetlen hogy velem mindig van valami.Remélem csak a vesekövek miatt van,sé hogy nem zárja el az utat.Most nem otthon vagyok,majdcsak holnap utazom haza,ráadásul jön velem a párom is.Remélem elmúlik ez az izé,mert nem akarom ezzel tölteni az időt, a párom helyett.
14. **Rita** (válaszként erre: 12. - Rebeka022)
2009. máj. 13. 12:44

A vakbélgyulladás nagyopn változó tünetekkel szokott jelentkezni.

Nem törvényszerű a láz.

Sokmindentől lehet, ezért kéne elmenni dokihoz

13. Mya01
2009. máj. 13. 12:38

Egyenesen tudsz járni?Mármint kihúzott testtartással,mert vakbélnél kicsit begörnyedsz.

Az is lehet,hogy felfáztál és esetleg az (pl. hólyaghurut) sugárzik,de elképzelhető nőgyógyászati probléma is.

Szerintem menj el orvoshoz!


Jobbulást! :)

2009. máj. 13. 12:37
akkor hogy lehet megállapítani???nincs lázam sem,se semmi.Szerintetek lehet a vesekőtől?
11. **Rita** (válaszként erre: 10. - Rebeka022)
2009. máj. 13. 12:34
nem igazán
2009. máj. 13. 12:31
a vakbelet nem ugy lehet"megnézni",hogy egy magas helyről(pl ágy)leugrunk egyik lábunkra,és ha a másik oldalra sugárzik,akkor vakbél?
2009. máj. 13. 12:23
vakbél talán, de reméljuk, hogy nem
8. **Rita** (válaszként erre: 6. - Rebeka022)
2009. máj. 13. 12:23

Akkor?

Menj el orvoshoz :)

2009. máj. 13. 12:22
peteérés nem hiszem,most mensiztem.
6. Rebeka022 (válaszként erre: 4. - Ében11)
2009. máj. 13. 12:21

hát tegnap este nagyon fájt a fejem...előtte körözöttet ettem és abban volt hagyma.Lehet hogy attól.Vakbél???nemár-----milyen tünetei vannak???néha beszúr,és nagyobb levegővételnél fáj.

vesekövem pedig,törtök,és most a darabok 1.5cventi gosszan feltorlódtak avesevezetékben,jobb oldalt.akkor?

2009. máj. 13. 12:20
vakbél, peteérés?
2009. máj. 13. 12:18

vakbél, epe

azért remélem semmi komoly?

2009. máj. 13. 12:17
Akár peteérésed is lehet.
2009. máj. 13. 12:16
van vesekövem,lehet az?De nem fáj,csak szúr...
2009. máj. 13. 12:15
Mitől szúr jobb oldalt a hasam, lent és aköldök tájékon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook