Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sziasztok!Tudnátok választ adni!Az mit jelent ha öt hetesen görcsöl jobb oldalt a hasam alja? fórum

Sziasztok!Tudnátok választ adni!Az mit jelent ha öt hetesen görcsöl jobb oldalt a hasam alja? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 9. 10:18
Nekem is volt ilyen. EZ teljesen normális. ( AZ én dokim is ezt mondta.) És tényleg minden rendben volt/van :-)
2011. nov. 9. 09:51
Köszönöm szépen!:)
2011. nov. 8. 21:33

Szia!Nekem azért görcsölt a jobb oldalam a terhesség elején,/legalábbis a dokim azt mondta/,mert a jobb oldalon tapadt meg a méhlepény./De amúgy is görcsölsz,mert nő a bébi./

További jó egészséget és babavárást Neked!

2011. nov. 8. 16:44
Segítségeteket szeretném kérni. Múlt hét péntek óta "fáj" az alhasam, jobb petefészkem. A fájdalom nem elviselhetetlen, inkább kellemetlen, mikor felállok és járás közben. Először megijedtem és vakbélgyanúra gondoltam, de a háziorvosom szerint ez nőgyógyászati eredetű. A menstruációm pont múlt péntek óta késik, mióta a fájdalom fennáll. Terhességi tesztet csináltam ma reggel, negatív volt. Csütörtökön megyek nődokihoz, addigra kaptam csak időpontot. Véleményetek szerint mi lehet a fájdalom oka.
11. ryta85
2011. nov. 8. 11:55
Sziasztok!Én is szeretnék egy kis segítséget kérni!Nem tudnátok nekem megmondani,hogy Bagarus dokinak hol és mikor van nőgyógyászati szakrendelése???(nem magánrendelés)Kell időpontot kérni??
2011. nov. 8. 11:49
Nekem is görcsölt, és kutya bajom se volt, ne aggódj, a terhességbe ez a rémes, hogy a tested egészen máshogy működik, mint ahogy megszoktad, és minden jelzését veszélyként értelmezed. Én még a negyediknél is tiszta para voltam
2011. nov. 8. 11:16
Ne aggódjatok, ez teljesen természetes! :)
8. 171925f409 (válaszként erre: 7. - Fd8e423e9e)
2011. nov. 6. 18:48
Akkor normális a petefészek fájás?
2011. nov. 6. 18:45
Az a petefészek fájhat, vagy érezheted, amelyikben van a sárgatest, a 12. hétig el is fog tűnni, nekem is fájt addig.
6. Vikianya (válaszként erre: 4. - Tigrisné)
2011. nov. 6. 18:45
én is így tudom, nekem is ezt mondták
2011. nov. 6. 18:40
Bébiboy neked a petefészked nem fáj?nekem néha szokott szúrni mint mikor peteérésem van
2011. nov. 6. 18:39
terhes barátnőmnek mondták, hogy nyúlnak a hasi szalagok már ilyenkor ezért fájhat.
2011. nov. 6. 18:37
Nekem is fáj én is 5 hetes vagyok azt mondják ez normális
2011. nov. 6. 18:36

Szia!

Első körben ne ijedj meg, azért is érezhetsz görcs szerű tüneteket, mert "hivatalosan" ilyenkor kéne megjönni a menstruációnak!

Nekem ezt mondta a doki.

2011. nov. 6. 18:29
Sziasztok!Tudnátok választ adni!Az mit jelent ha öt hetesen görcsöl jobb oldalt a hasam alja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook