Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális, hogy 5-6 hetes terhesen nagyon nyilall a hasam? Két oldalt a petevezetékek környékén? fórum

Normális, hogy 5-6 hetes terhesen nagyon nyilall a hasam? Két oldalt a petevezetékek környékén? (tudásbázis kérdés)


19. orsibigyu (válaszként erre: 18. - Sztycs)
2010. márc. 31. 19:55
Igen láttam a babát már nagy 10.7 mm és ver a kis szive vagy az a kis erecske ami azzá alakul majd, de ver:)))) és nagyon széééép, csak egy kis folt, de olyan szép... a vérvizsgálatból derülnek ki részletek arra nézve hogy minden rendben van-e. Oda holnap megyek.
18. sztycs (válaszként erre: 16. - Orsibigyu)
2010. márc. 19. 11:43
Nem normálissak ezek a tünetek hiszen okozhatja petefészek gyulladás,méhszáj gyulladás esetleg seb,gombásodás vírusfertőzés?Egyépként mi volt hiszen tegnap voltál dokinál?
17. Katka83 (válaszként erre: 16. - Orsibigyu)
2010. márc. 16. 21:17
Amíg vérzés vagy pecsételés nincs,addig nem kell aggódni.
2010. márc. 16. 19:38
Felhívtam a dokit mondta hogy ha a menstruációhoz hasonló érzésem van akkor az normális, és nospat írt fel nekem is. Remélem hogy nem lesz gond, de nem stresszelek rá, eddig megbízhatónak bizonyult a dokim...
2010. márc. 16. 18:20
Nekem a terhességem elején folyamatosan szúrkált és görcsölt hasam.Magne B6-ot és napi három Nospát szedtem heteken át.Azt mondta a védőnő,hogy a méhem "betolakodóként" kezeli a babót,és lehet próbálja kilökni magából,de így a gyogyik ellazították a méhemet.De mindannyian mások vagyunk,de talán nálad sem lesz semmi komoly.
2010. márc. 16. 10:01

halihó!

Nekem is nyilalt az elején, a szalagok nyúlása miatt volt. Drukkolok, hogy neked se legyen más miatt, boldog babavárást!

13. babszibobó (válaszként erre: 12. - Pmjudit)
2010. márc. 14. 15:15
egyetértek maximálisan, ha már fogadott doki és fizetsz is neki az lenne a minimum hogy panasz esetén rád néz!
12. pmjudit (válaszként erre: 7. - Orsibigyu)
2010. márc. 14. 12:10

Ha magánorvosod van és csütörtökig nem tud fogadni, keress másikat.

Én mindenképpen keresnék egy dokit. Mindkét terhességemnél, minden ijedtségemnél látott doki.


A szomszédcsaj hasonlóan járt, mint te. Szurkált, felhívta a szülésznőjét - azonnal kórház. Szerencséjük volt és minden rendben lett.

2010. márc. 14. 11:58

Mindkét terhességemnél úgy éreztem kést döfködnek belém, nálam csak a szalagok húzódása és hasonló változási tényezők okozták, persze az orvosom tudott róla.Az elsőnél megijedtem, a másodiknál már ugye nem.

Mivel nem érezzük mit érzel pontosan, így tényleg csak magneB6 és csütörtökön doki.

Ha elviselhetetlen és inkább görcsös és ne adj Isten rágörcsölsz és pecsételsz, tényleg inkább menj ügyeletre.

A lényeg ne pánikolj, annál rosszabb!

Minden jót!Jó egészséget!

2010. márc. 14. 11:46
Nekem is fájt, és nem volt gond, nővéremnek is fájt és nála gond volt. Én a helyedben elmennék az ügyeletre
2010. márc. 14. 11:34
Szia! Én többször szültem és szinte mindíg tapasztaltam hasonlót! Nő a méhed és a méh tartó szalagok feszülnek, húzódnak. Nem kellemes érzés, én sokszor alig bírtam megmoccanni. A magnézium tényleg jó ötlet! Boldog babavárást kívánok!
2010. márc. 14. 11:28
Szia, nekem is volt ilyenem, mindkét terhességemnél, a másodikál a 12. héten is. Minden alkalommal azt mondták az orvosaim /mindkét gyerekem máshol született/, hogy rengeteg! magnézium, tabletta vagy pezsgőtabletta, mindegy, csak sok legyen. egyszer telefonáltam a Bajcsy kórházba, és ott is ezt mondták. Esetleg hívj fel egy kórházat, ha nem tudod mit csinálj, biztos segítenek.
7. orsibigyu (válaszként erre: 6. - Pmjudit)
2010. márc. 14. 11:15
Csak csütörökön tud fogadni...addig remélem nem történik semmi. köszönöm a válaszokat várom a tapasztalatokat.
2010. márc. 14. 11:13
Hát , én a helyedben tuti elmennék orvoshoz. Remélhetőleg nincs baj, de jobb, ha ezt orvos mondja.
2010. márc. 14. 11:08

Szia!Én is görcsöltem,meg voltak fájdalmaim,de nem feltétlen rossz jel.Nekem azt mondta a dokim,hogy maga az embrió provokálja ezeket a tüneteket,mert helyezkedik.

De azért jobb ha lát orvos,mert nem mindenki egyforma:)

2010. márc. 14. 11:08

Szia!

Én is ugyanezt éreztem mindkét terhességem elején egészen sokáig, heteken át, sőt én még többször véreztem is. Nekem azt mondta a doki, hogy normális, de én is meg voltam ijedve attól, amit a könyvekben olvastam róla.

Semmi baja nem lett a kislányomnak, aki ma már elmúlt 1 éves, a második babát pedig most várom, de már vele is 20 hetes vagyok.

Azért mindenféleképp a nőgyógyász tud biztosat mondani!

2010. márc. 14. 11:01
Én nem akarlak megijeszteni,de az nem jó,minél hamarabb el kéne menni orvoshoz.
2010. márc. 14. 10:55
Orvoshoz csak csütörtökön jutok el.
2010. márc. 14. 10:54
Normális, hogy 5-6 hetes terhesen nagyon nyilal a hasam? Két oldalt a petevezetékek környékén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook