Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől szexis egy nő? fórum

Mitől szexis egy nő? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
431. amino (válaszként erre: 430. - E5041cbf7f)
2008. jan. 3. 21:20
Kedves Vagy.Örülök ,ha egyet értünk.
430. e5041cbf7f (válaszként erre: 428. - Amino)
2008. jan. 3. 21:17

Na, nem csodálom, hogy nem értetted....:-))


szóval eltévesztettem egyik nő helyett férfit kell olvasni, meg talán a ragozás is rossz volt...

429. e5041cbf7f (válaszként erre: 428. - Amino)
2008. jan. 3. 21:15

Igy értettem már az előbb is.:-)

Erre fel irtam, amit írtam.

Ugyanis a mitől szexis egy nő? kérdés más szavakkal megfogalmazva azt jelenti: mitől látnak egy nőt szexisnek a férfiak.

Erre te azt válaszoltad. attól szexis egy nő, ha a férfi annak látja....

428. amino (válaszként erre: 427. - E5041cbf7f)
2008. jan. 3. 20:44

Azt hiszem nem egy malomban őrlünk. Én arra vála-

szoltam "Mitől szexis egy Nő"Férfi szemmel írtam.

427. e5041cbf7f (válaszként erre: 426. - Amino)
2008. jan. 3. 20:40
Na jó, de pont az a címben feltett kérdés mögötti tartalom, hogy mitől és miért látnak a nők szexisnek bizonyos nőket és miért nem?
426. amino
2008. jan. 3. 20:37

Szerintem akkor xexis,ha egy férfi annak látja.Elég

egy kedves mosoly,szeme csillogása.Ilyen egyszerű !

2008. jan. 3. 11:04
Elfelejtetttem beírni még egy szerintem nagyon fontos tényezőt: egy nő csakis akkor lehet szexis szerintem, ha a férfiakaban a férfit látja. ez azt gondolom elengedhetetlen.
2008. jan. 3. 10:58
legyen ápolt,nem feltétlenül kell szépnek lenni,de legyen olyan,hogy jó ránézni.Ezek mellett intelligens,szórakoztató,bárhol meg lehessen vele jelenni.Szerintem ugyanolyan fontos a külső mint a belső!
423. 0c97fbb607 (válaszként erre: 419. - 996d3b2ccc)
2008. jan. 3. 08:13

Na jó,akkor úgy fogalmazom ,hogy ValakiKNEK,tetszik,és azoknak szexi.

A lényeg ,mindenkinek megvan az ideálja,sacc per kb és abba a kategóriába annak tartják a nőket.

Valaki a szemüveges könyvtárosokra bukik,van aki a démoni hűvősségre, van aki a nyilvánvaló kurvás stílusra stb stb.

Magyarúl minden nő szexy KIVÉTEL NÉLKÜL!:)

2008. jan. 3. 07:29

A nő attól szexis,amitől éppen nő:)

Minden nőben van valami szexis!Nem minden a külső,és már nem azokat a nőket keresik a férfiak sem aki vaságyastól 40 kiló.

A belső érték a legfontosabb szerintem:)

Mindenkinek megvan az értéke!

2008. jan. 3. 01:39
Nehez megmondani,minden ferfi szemebe mas a noi ideal. Talan a kisugarzo lelki vilaga . De van pasi aki a testre szavaz!!!!
2008. jan. 3. 00:45

Mitől szexis egy nő?

az az igazság, hogy fogalmam nincs, de pár dolog most eszembe jutott.


Az mindenképen fontos, hogy Nő legyen. Ne kislány, ne néni, ne anyuka, hanem Nő.


na jó, de mitől is nő a nő?

Nem a korától.


Nőnek lenni- és persze férinak lenni is - azt jelenti, hogy lelkileg, érzelmileg, testileg, szociálisan megértünk. Ez van akinél 15 évesen, van, akinél 35 évesen - és van akinél sosem - következik be.


Itt talán meg is állhatnék gondolatban, mert hiszen máris adott egy Nő, aki neménél fogva szexis a másik nem némely egyede számára.:-)

De, azért talán mégsem...

Bár a fene tudja, hiszen ahogy a szépség is reláativ, ugy a szexisség is az.

Persze, mindenben vannak etalonok, amik ugyáltalában az emberek többségének amolyan mértékegységként szolgálnak, de nem jelent kizárolagosságot.


Azt hiszem nagyon fontos, hogy okos legyen....bár ennek ellentmond az, hogy sok férfi kimondottan azt a nőt találja szexisnek, aki mellett leengedheti az agyát, kikapcsolhat.

Talán nagyonfontos a humorérzék is....igen...ez alól talán, talán nincs kivétel.


Ha megnézzük, hogy bizonyos társadalmakban vannak, voltak kiemelt szerepet játszó nők -japánban a gésák,franciaországban a kurtizánok, félvilági hölgyek, ógörögöknél a templomi hölgyek...- mind-mind pontosan tudták, hogy mit akarnak, megtanulták a férfiakat -kezelni és hasnálni - műveltek, képzettek voltak és nagyon jó társalkodók. Mert ez nagyon fontos. Hogy a férfiember jól érezze magát a társaságában.

És persze megtanulták kezelni és használni saját magukat is, beleértve az öltözködést, a sminket mindent. Igy belegondolva elég egy kimerítő dolog lehet ez a szexisnek lenni ügy!:-)

Ráadásul nem elég szeisnelk látszani, annak is kell lenni....igazán megmosolytató, mikor egy nő, akiből hiányzik a szexepil -mint belőlem is - el akarja játszani a vampot. Ilyenkor nem szesis lesz, hanem röhelyes, hiszen gyakorlatilag paródiát ad elő.


Én pl. tudom magamról, hogy sosem voltam és nem is leszek szexis, mert egyszerűen nem szerettem sosem a női létet.Pedig enéllkül nem megy. azt hiszem.

419. 996d3b2ccc (válaszként erre: 418. - 0c97fbb607)
2008. jan. 2. 23:25

Az az illető annak a "valakinek" tettszik.

Lehet hogy szexis, lehet hogy nem!

Amiről beszélsz ott nem a kiírt fórumtéma a lényeg, a lényeg, hogy annak a "valakinek" tettszik.


Lehet hogy egy nő akár 1000 emberből egy szerint sem szexis (aranyos, kedves, bájos, bármilyen....), mégis a világ legszexisebb nője egy ember szemében.


Ez a legszebb dolog a világon :-)


Ez igaz, vajon elég e?

Van aki szeretne többet adni a kedvesének, vagy bármi, nemtudom miért szeretne valaki szexis lenni...

Ezt Ti döntitek el, és nem mások, ebbe fölösleges is belemenni.

418. 0c97fbb607 (válaszként erre: 417. - 996d3b2ccc)
2008. jan. 2. 02:40

Szerintem meg attól szexis egy nő,hogy nem is akar az lenni,hanem önmagától az.

Nincs szükség kivillanó erre-arra,mert valakinek úgy is szexi lesz, és csak az a valaki számít.

2008. jan. 2. 02:36

Van itt a fórumban egy csomó jó válasz, de...


Ha Nagy Sándornak a tanára azt mondta volna, hogy "A hódításhoz ERŐSNEK és ESZESNEK kell lenned édes fiam!" az nem lett volna igaz?

Dehogynem!!!


Elég lett volna?

Nem feltétlenül!!!!!!!!!!!!!!


Szinte mindenki megkapja igy vagy úgy e két fenti instrukciót, tehát ha elég lenne, akkor mindannyian nagy nagy történelmi tetteket vihetnénk véghez - nem száz százötven évente vagy még ritkábban születne egy egy igazán nagy volumenű karakter, aki a történelemkönyvekbe bekerül.



Na figyuzzatok, megmondom a frankót hö :-DDD


Előljáróban elmondanám, hogy a lenti pontok bármelyikének a művészi szintre hozásával meg lehet igézni a férfiembert, és át lehet lépni akár az összes többi pontot!

EZT NAGYON FONTOS FEJBENTARTANI


Belül:

- láthatóan érezze jól magát, és legyen olyan amilyen (ne legyen leragadva sérelmeken....)

- a tetteiben legyen merész, a saját habitusát figyelembevéve "tegye oda magát".

Magyarul ne legyen langyos a viselkedése.



Kívül:

Ha tettszik ha nem, ez a fele a tételnek, nincs menekvés!

- a helyzetnek megfelelően öltözzön

- nem árt, ha a test egy egy része kivillan, kivan, kilátszik (ez is egyénreszabott, de okosan érdemes irányítani vele a figyelmet)

- az itt is igaz, hogy általában az öltözködésében sminkjáben, hajviseletben, illatok tekintetében legyen merész, a saját habitusát figyelembevéve "tegye oda magát".

- a tiszta, nyílt felhőtlen embereknek általában vonzó a mozgásuk, ettől függetlenül érdemes átfutni, hogy nincs e valami a mozgásunkban, ami visszatettszést okozhat.

Ez vonatkozik a tartásra, járásra, gesztusokra...

Pl. egy görnyedt, kifelé lépő, idegesen gesztikuláló, vagy éppenséggel vagy esetlenül lógó kezekre érdemes ügyelni...



Talán kihagyhattam egy két dolgot, lehetne beletenni ezt-azt.

Igazából kutyafuttában ennyi utott eszembe, de szerintem a lényeges dolgokat sikerült összeszedni.


Nics más hátra kedves nőtársaim, vagyis öööö, hááát izééé NŐK, mint előre!!!

:-DDD

2007. dec. 31. 17:59

a kisugárzásátol.

bár volt ismeretségem olyan lánnyal aki nem sugárzott,de ha az ágy környékére értünk,na akkor igen szexi volt....

2007. dec. 31. 17:36
Belül, lelkileg nagyon rendben kell lennie...
414. Bóbitu
2007. dec. 6. 20:27
Kisugárzás, "aura".
413. szimre (válaszként erre: 410. - Méz :))
2007. dec. 6. 09:24
Azokat a pasikat pedig felejtsd el! Egyszer s mindenkorra! :P:):)
412. Méz :)
2007. nov. 30. 12:25

Én tisztában vagyok velük.

És annyira szeretném, ha más is megismerné

2007. nov. 29. 19:37
Azok a pasik kisse sukebokak, le kell tojni. Nagyon sok ertekes dolgot lehet felfedezni egy noben, csak a nonek is tisztaban kell lennie veluk!
410. Méz :)
2007. nov. 29. 18:10

És ha nem egy egy ilyen ostoba véleményt hall, hanem évek óta ezt hallja?

A pasiktól...


A nők másként látnak.

409. 0260f21e84 (válaszként erre: 405. - Méz :))
2007. nov. 28. 13:06

szexis, az kivanatos, vonzo, csabito,tisztaban van az ertekeivel, esatobbi

Ha ezt elhiszi, hogy o ilyen, akkor a kornyezete is ezt latja rajta. Egy-egy ostoba velemeny nem fogja megingatni, vagy legfeljebb rovid idore.

Szerintem

408. angyalka76 (válaszként erre: 407. - Szimre)
2007. nov. 28. 10:25
Teljesen igazad van!:)))
407. szimre (válaszként erre: 406. - Angyalka76)
2007. nov. 28. 09:36
Valahol korábban már leírtam, hogy minden nő önmagától szexis. Férfiszemmel nézve, nem lehet definiálni. A nő egyszerűen szexis, mert van, és én annak látom. :))))
2007. nov. 28. 07:40
Szerencsére nem vagyunk egyformák és így mindenkiben valami más a szexis:)
405. Méz :)
2007. nov. 28. 05:53

Azért a szexis megítélés nem ennyire szompla dolog.

Tételezzük fel azt, hogy igenis egy duci nő is lehet szexis, és ezt Ő is elhiszi magáról.

Aztán jönnek a pasik, és sorban az elutasítások , mondván nem vagyunk fizikálisan arányosak, nekem nem jössz be stb szöveggel.

Ez óhatatlan, hogy ne törje meg azt a belső képet, amit az ember eddig magában szerkesztett, és hitt.

2007. nov. 27. 23:15

Na jó, tsak vicc vót.


Margaritával értek egyet.

Ha elhiszi, hogy sexi, akkor az is lesz.


Na de mi az , hogy valaki sexy?

Hmm?

Ez alatt ki mit ért?

2007. nov. 27. 22:44

Mikó kockás otthonkában, mamuszban gyúrja a pogácsa tésztát, és közbe danolja, hogy:

-Lüki Kecskés Rozáliaaa :)

Na erre még a Bendegúz is begőzöl:)

2007. nov. 27. 22:36
ha elhiszi, hogy az
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook