Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mitől megy el mindig az internet? fórum

Mitől megy el mindig az internet? (tudásbázis kérdés)


13. f8db0709b8 (válaszként erre: 4. - Andi.nagy)
2014. okt. 30. 10:09
Nálunk inviteles van,laptopon gyakran elmegy a net,meg szintén korlátozott....asztali gépen működik,de olyan csiga h iszonyat....pedig nem alap csomag....
12. angelic smile (válaszként erre: 11. - Niki3012)
2014. okt. 29. 22:21
Jelentsd be többször, hogy rossz! Mond, hogy a routerrel minden rendben! (Minden rendben van egyébként?) És akkor ki fog derülni.
11. Niki3012 (válaszként erre: 10. - Angelic smile)
2014. okt. 29. 21:16

Akkor hasonló a helyzetünk, én se értek hozzá annyira.

Vagy tényleg lehet valahol a kábel meg van törve, mint pl egy fülhallgatóban? Ilyen lehetséges?

10. angelic smile (válaszként erre: 9. - Niki3012)
2014. okt. 29. 21:10
Nálunk is így volt. Ingadozott a feszültség vagy mi. Én nem értek hozzá, a férjem pedig külföldön van, de majd ha pénteken hazajön, megkérdezem. De volt egy tabletje a fickónak (gondolom azon egy program) és azzal tudta bemérni, megkeresni a hibát. De egy biztos, azóta nincs gond. Húúúú, le is kopogom! :DDD
9. Niki3012 (válaszként erre: 7. - Angelic smile)
2014. okt. 29. 20:51

Köszi a választ,érdekes ez is.

Csak elgondolkodtató, hogy ilyen esetben miért áll helyre a net, ha routerből kihúzom, majd visszadugom a kábeleket, s újrainditok.

8. Regin_a (válaszként erre: 6. - Niki3012)
2014. okt. 29. 20:23

Én előre befizettem, nincs is gondom

:)

2014. okt. 29. 20:13

Nem azért, mert valahol meg van szakadva vagy ki van lazulva a kábel? Nálunk is volt probléma, állandóan a routerre akarták fogni, hogy biztos azzal van a gond. Van egy rendszergazda ismerősünk, ő többször is ellenőrizte, majd azt mondta, hogy minden alkalommal hivatkozzunk rá, hogy megnézte, mert egyértelműen nem a router a hibás.

Amikor kijöttek, kiderült, hogy a falban a kábellel volt a gond és jéééééé, azóta no problemo.

6. Niki3012 (válaszként erre: 5. - Regin_a)
2014. okt. 29. 20:05
Én is gondoltam erre! :) Nálam elkezdődött.... :)
5. Regin_a (válaszként erre: 1. - Niki3012)
2014. okt. 29. 20:04
Az internetadó miatt.
2014. okt. 29. 19:25
Nálam azt szokta kiírni a laptopra, hogy korlátozott.
3. andi.nagy (válaszként erre: 1. - Niki3012)
2014. okt. 29. 19:24
Nálunk ugyanez a gond, én már többször is telefonáltam nekik. 4x azt a választ kaptam, hogy ők csak kábel netre szerződtek velem, routerre nem és rendben, felveszik a hibabejelentést és 72 órájuk van a javításra és erre mondtam, hogy most már lassan 2 naponta elmegy a net, úgyhogy ha ez így folytatódik, akkor másik szolgáltató után nézek. Tegnap is este mire végre ide tudtam ülni a laptophoz pont elment a net, ill. még a telefonunk is. Felhívtam őket, vártam több mint 10 percet mobilról (már ettől felment a pumpa), egy nagyon kedves ügyfélszolgálatost fogtam most ki, aki nem egyből hárított, hanem azt mondta, hogy már többen jelezték ezt feléjük (én Győrben lakom) és dolgoznak a hibán, úgyhogy bennük van a hiba, de ezt érdekes ezelőtt a hölgy előtt egy kolleganője sem mondta. Fiam még be is szólt erre, hogy biztos ő új és még nem tanulta be a szöveget :D
2014. okt. 29. 19:12
kényeztetik?
2014. okt. 29. 19:11

Sziasztok.


Digis netünk van. TP WR741ND router. vista service pack 2.0 operációs rendszer.

Egyik szobában asztali gép, másik szobába laptop.


Nemrég a következő probláma lépett fel:

Bekapcsolom reggel a gépet, s nincs internet. Hátul kihúzom a routerből a kábeleket, visszadugom., újraindítom a gépet s akkor már van. Délután hazaérek ismét nincs, ha bekapcsolom.

Viszont van amikor magától is elmegy mikörzben használom, s ugyanezzel a módszerrel tudom megoldani.

Ha viszont kikapcsolom reggel a gépet, s napközben valaki a másik szobába laptopot akarja használni szintén nem jön be az internet ismét.


Mi lehet a gond?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook