Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a párom a géphez ül, elmegy az internet. Otthon is, a cégnél is. Mi lehet az oka? fórum

Ha a párom a géphez ül, elmegy az internet. Otthon is, a cégnél is. Mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. jan. 20. 08:35
a kompjuter ugy latszik allergias a parodra.lol/ez nevetest jelent/.
42. grizus
2015. jan. 2. 08:39
Erről jut eszembe, hogy a gépem meg van őrülve, teljesen sz.r úgy ahogy van, de nem hinném, hogy ennek én lennék az oka... legalábbis remélem.
41. grizus
2015. jan. 2. 08:37
Van ilyen, zavarják egymást a gép energiáival. Nekem is volt egy ilyen kollégám, leült a géphez és az meghülyült, minden alkalommal.
2015. jan. 2. 01:27
ilyent meg sosem hallottam.vmit nagyon rosszul csinalhat a parod.
39. Regin_a (válaszként erre: 37. - Chiron)
2014. dec. 5. 22:00
Antisztatikus védőruhát azért kipróbálnék, már csak a tesztelés miatt is
38. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Catmother)
2014. dec. 5. 19:36
ez biztos nincs így minden egyes alkalommal, mert az már érdekes lehetne :) valószínűleg véletlen, és a párod bénázása a géppel
37. Chiron (válaszként erre: 36. - Regin_a)
2014. dec. 5. 18:39

Nem nagyon próbáltam semmit, egyszerűen tudomásul veszem. Ismerőseim mindig mondják, hogy menjek el valamilyen szakértőhöz, hogy járjak a végére, de valahogy még nme volt lelki indittatásom. Lehet, hogy egy kicsit félek is, mit fogok hallani.

Érdekes pillanatokat okozott már az életemben nem csak otthon. Volt már olyan hogy kávézóban kértem egy kávét pultnál - a gép karnyújtásnyira tőlem és egyik pillanatról másikra leállt. A pultos kerülgette szegény de nem volt képes működésre bírni. Én meg szépen csendben elköszöntem és eljöttem. Sírva-nevetve mert aznap reggel otthon az én kávéfőzőm is beadta az unalmast... Azóta tartok itthon instant kávét :)

36. Regin_a (válaszként erre: 33. - Chiron)
2014. dec. 3. 20:48

Hihetetlen érdekes sztorik!


Nem próbáltad árnyékolni, vagy földelni magad úgy teszt képpen?

35. jstefan (válaszként erre: 1. - Catmother)
2014. dec. 3. 20:17
Marslakó! Titokban küldték a Földre hogy kémkedjen!
34. c7c137858c (válaszként erre: 1. - Catmother)
2014. dec. 3. 16:16
Murphy
33. Chiron (válaszként erre: 20. - Catmother)
2014. dec. 3. 14:35

Igazából nem tettem sem ellene sem érte semmit. Az indiai pasival való találkozásom is csak egyszeri véletlenszerű alkalom volt. Barátaim szerint "duracell nyuszi" vagyok, állandó pörgés jellemez. (főleg agyi tevékenység) Azt vettem észre akkor a legnagyobb az esély arra, hogy minden megadja magát amikor valami nagyon foglalkoztat vagy benne vagyok valamilyen nagyobb projektben, amikor nagyon lelkes vagyok. Munkám egy része is szerencsés szerencsétlenségemre ilyen irányú - kutatás fejlesztés, új termékek létrehozása. Szóval ha nagyon megy nekem akkor a gépek bemondják az unalmast - ettől szomorú leszek és kiegyenítődnek az energiáim...

A gyerekem már csak legyint... Ha meghal a bojler, veszi a cuccát és átkopog a szomszédhoz zuhanyozni :)

32. Fisica (válaszként erre: 30. - Catmother)
2014. dec. 3. 13:37
elég sokat, az okostelefonoknak külön örülök ezért...és ráadásul informatikus, tehát ha elromlana se hagyná ott a gépet..
2014. dec. 3. 13:36
Sziasztok. Érdeklődve olvasom ezt a forumot. Idáig azt hittem én vagyok egy rakás szerencsétlenség...de úgy látom van remény..:) Amikor bejöttel az első mobilok,nekem is lett. Azok azért strapabíróak voltak. Azóta folyamatosan küzdök velük. Kikapcsolnak. Mostani is naponta újra indul magától. Visszavittem,nem találnak semmit. A Férjem használta pár napig,hogy próbálja,nem volt vele gond. Visszakaptam,közölte,teljesen jó. Már ki is kapcsolt. Még nem volt olyan telefonom amit 2-3alkalommal ne vittem volna vissza. Sosem találtak semmit. Pedid volt olcsó,volt drága telefonom is. Az internet nálam is ,,rendszerint szarakodik" . Na ügye,hogy nem ,,béna" vagyok. :))))
30. catmother (válaszként erre: 29. - Fisica)
2014. dec. 3. 13:31
Miért, sokat netezik? :)))
29. Fisica (válaszként erre: 1. - Catmother)
2014. dec. 3. 13:26
Mit nem adnék ezért ha nálunk is így lenne :)
2014. dec. 3. 13:21
A lába, keze, mellkasa, de ezek is csak mérsékelten :)
2014. dec. 3. 13:21
mert ha kellőképpen szőrös mindenhol akkor simán feltöltődhet,úgy mint tudjátok a kötött pulcsi,vagy ha a hajadat megdörzsölöd a fésűvel akkor is pár szál hajad égnek áll!
26. Tündi0318 (válaszként erre: 25. - Catmother)
2014. dec. 3. 13:19
A keze feje,a háta,a feneke is szőrös?
25. catmother (válaszként erre: 23. - Tündi0318)
2014. dec. 3. 13:10
Átlagos szerintem :))
2014. dec. 3. 13:10
a ceruza elem nálam is lemerül páróra alatt de más nincs!
2014. dec. 3. 13:09

Ritka de vannak ilyen emberek,akik hatással vannak az elektronikára!


Már bocsi de megkérdeztehetem hogy mennyire szőrős a párod?? :D mármint alapból,illetve mindenhol? Tudom hogy hülye kérdés de köze lehet hozzá!

2014. dec. 3. 13:04
Van olyan ismerősöm, akinél pár óra alatt lemerül a ceruzaelem
2014. dec. 3. 12:54
túl szekszi a párod.
20. catmother (válaszként erre: 19. - Chiron)
2014. dec. 3. 12:43
Igen, én is ezt hallottam... na de mi lett azóta? Tettél érte valamit? Egyáltalán mit lehet ezzel kezdeni? Azt nem mondta meg az indiai? :)
19. Chiron
2014. dec. 3. 12:04
:) azt hittem egyedül vagyok... Tőlem az elektromos háztartási gépek állnak le. Többnyire egyszerre minden. Aztán hívom a szakembert aki mindent megnéz és közli, hogy semmi hibát nem talál. 2-3 nap múlva szépen helyreáll és működik minden. Bár volt olyan is, hogy a hűtő teljesen elszállt, alig volt 2 és fél éves... Nem vicces ezzel élni, mikor sütés közben bemondja az unalmast a gofri sütő... Már gyerekkoromban is hasonló gondjaim voltak. Karórára vágytam és kaptam is egy elég drága, márkás szép órácskát, elkezdtem használni és egy-két nap alatt megállt. Szüleim kicserélték- mondván hibás volt. A csere óra is meghalt. Ezt eljátszottuk vagy 3-4x... A végén a kereskedő visszaadta a pénzt és cifra szavak kíséretében eltanácsolta boltjából a szüleimet (70 évek végét írtuk). Nagypapám látván mennyire el vagyok keseredve óra nélkül (akkoriban ez egy iPhone-nyi vágyakozás lehetett) Svájcból hozatott nekem horror áron egy kézműves órácskát - mondván na ez aztán "hótig" tart. Gyártó bácsi égre földre esküdözött, hogy "míg a világ plusz két nap" a szavatossági ideje. Nem is kell mondanom, hogy pár nap alatt ez is tönkre ment. Eleinte csak késett, aztán hol megállt - hol elindult, egyszer csak végleg megállt és soha nem indult el újra. Hiába húztuk fel - hiába nézte meg szakember, eredmény semmi. Húszas éveim elején egy véletlen folytán egy társaságba kerültem egy indiai emberrel - mai napig nem tudom ki volt - aki tört angolsággal azt mondta, hogy nagy energiamezővel vagyok körbe véve... Akkor nem tulajdonítottam neki jelentőséget, de azóta sokszor eszembe jutott, amikor a gépeim fellázzadtak ellenem.
2014. dec. 3. 11:59
Allergiás rá a net. :)
17. 25800e2d09 (válaszként erre: 16. - 4740439ec6)
2014. dec. 3. 11:59
:D jó poén, azért nem elekromágnes az XD
16. 4740439ec6 (válaszként erre: 1. - Catmother)
2014. dec. 3. 11:57
Nincs rajta mágnese karkötő?
2014. dec. 3. 11:51
Ami eszembe jutott, az az aurafotózás. Bár az közel sem biztos, hogy erre a kérdésre kapsz-e választ.
14. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Catmother)
2014. dec. 3. 11:39

Nyilván ő is hasonítatlan Másféle:))

[link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook