Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet már 3. napja egész testi izomfájdalmam és fejfájásom? fórum

Mitől lehet már 3. napja egész testi izomfájdalmam és fejfájásom? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 8. 20:50
Vagy akár ventillátor is okozhatja, hisz ezt a meleget csak azzal lehet elviselni...
18. moncsicsi83 (válaszként erre: 9. - Anthico)
2012. júl. 8. 13:07

Lehet, hogy bírod, de az megterhelhet, ha mondjuk 10-15 fokkal hidegebb helyre mész be. Én amióta babával vagyok otthon, légkondit csak addig látok, amíg a boltba berohanok gyors bevásárolni. Alig fél óra és már érzem, hogy a vállizületeim, lábaim kezdenek fájni. A fejem is fájt munkahelyen, de ott ugye huzamosabb ideig voltam.

Otthon is van légkondi, az csak akkor van bekapcsolva, ha párom otthon van, ilyenkor bezárkózok egy szobába (szerencsére az előszobában van). Hiába csak 2-3 fokkal hűvösebbre van állítva, akkor is érzem, hogy az ízületeim kezdenek fájni.


Szóval azért vigyázz a légkondival.


Én azt mondom, örüljön, aki nem érzékeny rá :)

17. Anthico (válaszként erre: 15. - Ogrené)
2012. júl. 8. 08:18

Az elmúlt időszakban nem szedtem multit, valahogy elfelejtettem, pedig kellene ebben a melegben eleve nem eszek annyit, tehát "természetes" módon még kevesebb jut belém.

Izotóniás italporokat keresgélek edzések utánra, de a multit is szedni fogom.

16. Anthico (válaszként erre: 14. - 130454e42d)
2012. júl. 8. 08:15

Most gyorsan megmértem: 111/75

Nekem gyakran alacsonyabb a vérnyomásom.

15. ogrené (válaszként erre: 1. - Anthico)
2012. júl. 8. 08:11
Szia nem szedtél túl sok A,E vitamint?Ezek túl adagolása pont ezeket a tüneteket produkálja!
14. 130454e42d (válaszként erre: 13. - Anthico)
2012. júl. 8. 08:05
Vérnyomásod rendben van?
13. Anthico (válaszként erre: 12. - Janos53)
2012. júl. 8. 08:04

Én annyira nem szeretem a légkondit, de sokszor az ember nem tehet róla, ha olyan helyre kell mennie valamilyen ügyben, ahol alapvetően működik :/

Viszont míg ott voltam (2,5 óra) nem ittam semmit, ami ezek szerint nem bitos, h jót tett.

Ráfekszek kicsit a vitamin és ásványi anyagok pótlására.

Igazán a fejfájás zavar, szinte minden oldalról érzem. Ha tüsszentek, köhögök, belenyillal, ha lehajolok, szinte feszül és még a hirtelen szemmozgatásra is belesajdul a szemem mögött.

Remélem, jobb lesz.

2012. júl. 8. 07:59

Igen a légkonditol is lehet . De az ilyen he

lyen is elkel fogyasztani a megfelelö mennyiségü folyadékot.

A folyadék hiánya is okozhat ilyen tüneteket . Magnézium és kálium hiány is okozhat ilyen tüneteket.Ez a kellemetlen érzés jó pár napba beletelik hogy elmuljon.

11. Anthico (válaszként erre: 8. - 130454e42d)
2012. júl. 8. 07:53
Napi 2,5-3 liter biztosan megvan naponta, de a 2 liter mindig biztosan megiszom. Erre nagyon odafigyelek. Főleg h még edzek is, amikor a 0,5 kg-nyi folyadékveszteség se ritka.
10. Anthico (válaszként erre: 7. - Vaterás)
2012. júl. 8. 07:51
Átnéztem a testem, mással is átnézettem, a hajam is 2x átbogarásztuk és nem találtunk semmit. :/
2012. júl. 8. 07:50

Moncsicsi83: én alapvetően bírni szoktam, pl a múlt hetet is légkondis lakásban töltöttem, igaz ott nem nagyon edzettem. De tényleg lehet, h ez volt a baj, mert úgy fért bele az időmbe, h rögtön edzés után fürdés és rohantam is a légkondis helyre :/


Kisj: izomlazító nem rossz ötlet. Bár érdekes lesz az egész testem kenegetni :D

8. 130454e42d (válaszként erre: 4. - Anthico)
2012. júl. 8. 07:46
Iszol eleget? A dehidratáltság okozhat fwjfájást, izomfájdalmat is.
2012. júl. 8. 07:44

Kullancs nem csípett meg mostanában ?

Nézd át magadat, hogy nincs-e valahol belédfúródva .

6. kisj
2012. júl. 8. 07:43

A hozzászólásomban csak tippeltem, mert a légkondi okozhat ilyesmit is.

Nem tudom mit tegyél, de józan paraszti eszem azt súgja, hogy kerüld a légkondit, az izmaidat pedig kend be valami izomlazító krémmel.

Remélem minél előbb jobban leszel.

2012. júl. 8. 07:39
Nekem a légkonditól vannak ilyen tüneteim, én alapban érzékeny vagyok a légkondira, nem bírom negyed óránál tovább. Lehet te meg túl voltál hevülve és a légkondi nem tett jót. Ízületi gyulladást is lehet tőle kapni...
4. Anthico (válaszként erre: 3. - Kisj)
2012. júl. 8. 07:25

Nem edzettem túl magam, ebben az időben visszafogtam, viszont utána gyorsan fürödtem, hajat mostam és légkondis helyen voltam 2,5 óráig.

Ez okozhat ilyen durva fájdalmakat? Még sose tapasztaltam. De akkor elvileg ez el fog múlni hamarosan. Tudom valamivel segíteni a "javulásom"?

3. kisj
2012. júl. 8. 07:23
Lehet túledzetted magad ebben a hőségben, aztán légkondis helyen voltál.
2012. júl. 8. 07:19

Pénteken délután indult el az egész, akkor csak a hátam és derekam éreztem, aztán estére már a hasam, mellkasom, fenekem, nyakam, vállam, fejem.

Most 3. napja tart és az egész testem érinti a lábfejem és vádlimtól kezdve a felsőtestemen át a karomig. Izomfájdalom, mert mozgásra fáj, mint valami nagyon erős izomláz.

Nem vagyok fejfájós, és eléggé kínoz. Nem voltam soha érzékeny frontokra, melegre. Aznap is ugyanúgy edzettem, mint előtte mindig.

Akkor jobb, ha felkelek, mozgok, enyhül, de attól függetlenül látszódik a mozgásomon, h fáj. Ha viszont lefekszek megpihenni, onnan felkelni nagyon rossz.

2012. júl. 8. 07:16
Mitől lehet már 3. napja egész testi izomfájdalmam és fejfájásom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook