Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet látótér problémám és állandó fejfájásom? fórum

Mitől lehet látótér problémám és állandó fejfájásom? (tudásbázis kérdés)


7. 4b724ddbc4 (válaszként erre: 6. - F3000dc5ef)
2013. szept. 30. 19:02
Megnéztem az egyik kötelező gyógyszeremnek az egyik lehet a mellékhatása a másiknak meg a másik. Azokat naponta 2x kell szednem meghatározatlan ideig.Elvileg lehet mellékhatás miatt is. Látóteremmel már akkor is volt probléma amikor még nem szedtem azokat a gyógyszereket amiket most. Lehet szánkós vagy az azelőtti problémák előzménye is.
6. f3000dc5ef (válaszként erre: 5. - 4b724ddbc4)
2013. szept. 11. 12:55

Nekem ideiglenes szokott lenni, de az azért elég feltűnő, mert nekem a központi rész esik ki, és csak olyankor fáj a fejem. Ez mostanság kb. egy óra szokott lenni, meg utána már látok, de a fejem még fáj.


Sajnos nem tudok túl sok okosat mondani, a te gondoddal kapcsolatban. Millió oka lehet a problémának.

5. 4b724ddbc4 (válaszként erre: 3. - F3000dc5ef)
2013. szept. 11. 12:05
Mindkét szemen van.Most derült ki.Most volt róoszor ilyen számítógeppel.Nem tudom. állandó vagy nem. Tavaly április vegen ügyeleten nem is tudom ujjal vagy lámpával az egyik szememre (talán jobbra) látótér kiesést mondott az orvos.Meg,h.régi.Ami lehetne de előtte többször voltam balesetin,neurológián és nem találtak olyat meg mas bajt se /2011 november végén volt lépcsős balesetem a ház előtt.fejem vérzett.minden negatív.rongen,ct meg ami esetleg volt,2012 februárjaban szankos baleset.szintén minden negatív /rongen,kezi neurológiai vizsgalatok,2012 február végén kivizsgálásön voltam kórházban fejsérülések miatt es ott is az ilyen kezi alap neurológiai vizsgalatok jok voltak
4. f3000dc5ef (válaszként erre: 2. - 4b724ddbc4)
2013. szept. 11. 11:39

Jó lenne tudni, hogy ez a látótér dolog állandó-e. Vagy csak ideiglenes.


A fejfájás lehet ettől független is.

2013. szept. 11. 11:38

Konkrétabban?

Ha mindkét szemnél jelentkezik, akkor agyi gond. Pl. agyér görcs. Nekem is olyan szokott lenni.


Ha egyik szem, akkor akár zöldhályog is lehet.

2013. szept. 11. 11:37

Bekerültem epilepsziásként gyógyszer át illetve beállításra a kórházba. Mivel szemüveges vagyok és állandóan fáj a fejem csináltak szemészeti vizsgálatokat is. Jók lettek. Látótér is volt. Ami nem lett jó. Az volt. O.d. normális vakfolt,temporális szűkület, 10-20 fok közötti határokkal.

O.s. normál vakfolt,foltos jellegű koncentrikus szűkület.

Látótér defektusát szemészeti eltérés nem magyarázza.

Összefügghet az epilepsziámmal ez szerintetek?

2013. szept. 11. 11:36
Mitől lehet látótér problémám és állandó fejfájásom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook