Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől könnyezik az ember szeme? fórum

Mitől könnyezik az ember szeme? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 2. 15:43
Köszönöm a hozzászólásokat.
6. 7602abe2ad (válaszként erre: 3. - Vaczila)
2009. nov. 2. 13:00
Lehet kevesebb a könnytermelésed. Legjobb műkönny a Systane szemcsepp, de kb.1500-1800 Ft, kevésbé drága, de jó a Vidisic szemgél. Visine szemcseppet ne használj,azt orvosok nem tanácsolják.
2009. nov. 2. 12:54
Fáradtság,gyenge szem, allergia.
2009. nov. 1. 17:54

-nem látol rendesen, szemüveg kellene

-fényérzékeny

-valamilyen allergia, szempillafesték

2009. nov. 1. 17:44
Néha minden különösebb ok nélkül könnyezni kezd a szemem, ami kisebb szünetekkel tart 2-3 napig is. Aztán amilyen hirtelen jött, úgy abba is marad. Gondoltam már arra, hogy valamilyen arckrém válthatja ki, vagy ha többet ülök monitor előtt, de megfigyeltem a jeleket és előfordul olyankor is amikor nem ülök sokat monitor előtt, vagy nem kenem be az arcom. Mindenesetre nem tudom mitől lehet, vagy hogyan lehetne elmulasztani. Időnként viszont elég kellemetlen. Más is szokott így lenni. Mit lehet tenni ellene? Van valakinek ötlete?
2009. nov. 1. 17:43
A legtöbbször az allergia a ludas a dologban, nálam legalábbis ez a probléma, napok óta kinlódok vele. Nyáron a virágporra vagyok allergiás,télen meg a hidegre, így aztán mindíg könnyezik. Nem győzök csepegtetni, mert bök is mintha tele lenne porral.
2009. nov. 1. 17:40
Mitől könnyezik az ember szeme?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook