Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől fájhat a talpam, bokám? fórum

Mitől fájhat a talpam, bokám? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. aug. 8. 23:20

Nagyon sok nagyon kényelmetlen cipőben járunk. Sarokcsontkinövés, ami folyamatos gyulladásban van.

Ezenkívül sok sok minden lehet, érdemes egy ortopéd orvossal megnézetni.

Amúgy az MBT üzletekben is csinálnak ingyenes talpvizsgálatot...Lehet hogy ott kezdeni egyszerűbb...Én is készülök, nekem is fáj mostanában a bal sarkam, meg középtájon is a lábam. :-(

A derekam az meg folyamatosan..:-(

7. nadine81 (válaszként erre: 5. - Erikpipi)
2010. aug. 8. 23:16
Igen,van pár kg felesleg rajtam,de nem krónikus szerintem:(
2010. aug. 8. 23:15
Apukámnak május óta fáj a bokája és a talpa ha hirtelen fel kell állnia ülés vagy fekvés után.Az orvos talpbetétet ajánlott és azt mondta majd elmúlik.
5. erikpipi (válaszként erre: 1. - Nadine81)
2010. aug. 8. 23:13
Van túlsúlyod?
2010. aug. 8. 23:12
Szerintem menj el orvoshoz, hogy megnézhessék, mert nagyon szar az ilyen fájdalom :S (anyukámnak van ilyen, és ő is fontolgatja, hogy elmegy orvoshoz megnézetni)
2010. aug. 8. 23:10
Ja,a derékfájásról nemis beszélek:(
2010. aug. 8. 23:09
Sziasztok.Van köztetek is olyan,akinek hosszabb ideig tartó ülés illetve reggeli felkeléskor fáj a talpa,bokája?Egyszerűen alig tudok ráállni,kb.negyed óra kell,míg rendesen le tudom rakni a talpam a rendes járáshoz.Mitől lehet?Izületi probléma?
2010. aug. 8. 23:08
Mitől fájhat a talpam, bokám?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook