Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mitől csinál úgy a kutya kb. 3 órája mint mikor nekünk viz megy az orrunkba? Aztán nyalja a száját, de nem hány. fórum

Mitől csinál úgy a kutya kb. 3 órája mint mikor nekünk viz megy az orrunkba? Aztán nyalja a száját, de nem hány. (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 4. 10:34

tüsszög...

ha a lakásba van egy vöröshagymát karikázz fel tedd tányérbe, és tedd a kutya mellé a padlóra


a hagyma magába szivja a bacikat és nem fertőz meg senkit,

tisztitja a levegőt is....

2-3 nap és meggyógyul ( naponta 1x cseréld a hagymát) és dobd ki nem ehető---

2013. márc. 3. 17:29

Füvet máskor is ehetett éppen de nem szokott. Most nem tudom, hogy evett e mert kint volt az udvaron aztán mikor beengedtem akor vettem észre hogy ezt csinálja.

Attól féltem nehogy mérgezés legyen.


Macskát hallottam, hogy mérgezik a környéken és attól féltem, hogy mi van ha idekakált a cica ő meg megette.

De amugy nem hiszem, csak egyből beparáztam. Nem s az enyém a kutya hanem a gyereké.

Betepusztulok ha elpusztul, a gyerek tuti kiborul.

Együtt alszanak, szóval eléggé össze vannak nőve.

Amugy nem fiatal már, de még ilyet nem csinált sose, és volt már egy ktyánk előtte de az se csinált ilyet sose ugyhogy azért paráztam be.

2013. márc. 3. 17:20

Lehet, hogy valami megakadt a torkán, és a rizs levitte. Nem lehet, hogy füvet evett? Attól szoktak hányni, és az a torkán is megtapadhatott.

Sajnos nem tudom, mi lehet vele, de ilyenkor csak egyet tehetsz, folyamatosan meg kell figyelni, hogy javul vagy romlik a helyzet. Ha nem javul, akkor doki. Az a biztos. De ha úgy látod, jobban van, akkor remélhetőleg nincs komoly gond. Jobbulást a kutyusnak!

2013. márc. 3. 17:14

Egyfolytában azt csinálta amit irtam.

Főztünk neki rizst, azt megette.Kiengedtem az udvarra mert menni akart, kint jól elvan, most.

Kiment akkor hányt egyet.

Mi lehet ez a tünetek alapján?

2013. márc. 3. 17:12

4kg.

Havanese.

4. ed04de8868 (válaszként erre: 2. - 5ed73a72bc)
2013. márc. 3. 17:10
Na, mi lett a kutyáddal? Rendbe jött már?
2013. márc. 3. 16:04
Kistestű vagy nagytestű kutya?
2013. márc. 3. 16:04

eszik, jó a kedve, ha feszik nem csinálja, de fel fel pattan és akkor csinálja.

Nyugtalan vagy kicsit izgága talán.

Elmulik ez vagy vigyem még most orvosho9z hétvégén?

Nem sajnálom rá a pénzt csak nem akarom kinevettetni sem magam,y hogy beállitok vasárnap a dokihoz egy kis semmiséggel.

Sose volt még beteg.

2013. márc. 3. 16:02
Mitől csinál ugy a kutya már vagy 3 órája mint mikor nekünk viz megy az orrunkba?ugy csinál, aztán nyalja a száját, de nem hány.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook