Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitesszeres bőrre milyen krémet ajánlanál? fórum

Mitesszeres bőrre milyen krémet ajánlanál? (tudásbázis kérdés)


12. 18e79e1970 (válaszként erre: 11. - Angeel)
2013. máj. 1. 13:08
Az összes nem, de az eredmény magáért beszél! A só fertőtlenítő, ráadásul radírozza is a bőrömet. A fórum ahol javasolták, valami ilyesmi nevű: mitesszeres orra mi hatásos. Volt aki kipróbálta mint én, és szintén dicsérték. Szerintem első használatkor látni, hogy szebb, puhább a bőr. Egyébként bő egy hónapja használom.
11. angeel
2013. máj. 1. 08:31
Paplics!Eltűnt az összes mitesszered:?Mennyi idő alatt?
2013. ápr. 30. 21:18
Én itt olvastam a hoxán a következőt: csak sóval mosni az arcot. Ez azt jelenti, hogy csak bevizezni és sóval átdörzsölni, reggel este. Semmi szappan, vagy más vegyszer. Én először így csináltam, nem hittem benne, de látványosan tisztult a bőröm. Azóta egy kicsit módosítottam rajta. Reggel csak vízzel, este víz és só, utána jól bekenem hélia d-vel amit vízzel masszírozok. Szerintem egy próbát megér, nekem bevált, pedig már mindent próbáltam.
2013. ápr. 30. 15:33
Kecsketej szappan?Az mire vált be?Még sosem hallottam róla :D
2013. ápr. 30. 14:30
Szerintem egy olyan krém sincs, ami mindenkinek használ. Nekem például a garnier nem vált be, sőt semmi ilyen kencefice. Lehet, hogy az elején volt kis javulás, de a végén sokkal rosszabb lett a bőröm. Akkor döntöttem el, hogy nem veszek többet ilyen krémeket és csak természetes dolgokkal ápolom a bőröm. Kecsketej szappan vált be, teafa olaj, sószappan.
2013. ápr. 30. 13:52
Krémmániát nézegettem,de nem tudtam dönteni,mert rosszat is,jót is írtak a termékekről.Már annyi pénzt beleöltem,hogy kétszer is meggondolom,h mit veszek meg megint...A garniert sokan írtátok ketten is,lehet,hogy az esélyes lenne.Nektek mennyire tűntette el a mitesszereket ez a termék?
6. angeel (válaszként erre: 3. - Efd4aaed08)
2013. ápr. 30. 13:50
Az a helyzet,hogy amit leírtál én pontosan ugyanígy szoktam csinálni.A probléma az,hogy ugyanúgy visszajönnek,és az ellen kellenne valamit tenni :(
2013. ápr. 30. 13:49

Átérzem a helyzeted.

Én is sokmindent kipróbáltam, nekem a legjobban a Himalaya család vált be, de ez egyén válogatja. Kréémánián nézz a krémekhez összetevőket ill. tapasztalatokat is olvashatsz! :)


Legjobbakat! :)

2013. ápr. 30. 13:29
Eltávolítani nem nagyon lehet őket, rendszeres tisztítás szükséges, így lehet mérsékelni, hogy mennyire gyűlnek vissza. Én 6 éve járok 3 havonta kozmetikushoz kezelésre és most kezd el látszódni az eredmény. Az elején majdnem 3 óráig tartott, mire ki tudta tisztítani az összeset, szerencsére már kevesebb időt vesz igénybe. Persze mellette kell, hogy te is foglalkozz otthon a bőröddel, nekem a Garnier termékei váltak be a legjobban.
2013. ápr. 30. 13:23

A miteszereket "ki kell nyomin"gőzölés után. Ezt kozmetikus tudja megcsinálna, de talán havi 1x érdemes vagy kéthavonta.

Nem tudsz vele mit csinálni, valaki hajlamos rá én régen Solitein arcradírt vettem és heti 2x leradíroztam. Illetve kamilla fölött gőzöltem, de nem égetve az arcot, hanem tágítva a pórusokat és utána, óvatosan kinyomkodtam a kritikusabb részeken és arctonikos korongal lemostam. Aznap már nem mentem sehova. De inkább bízd egy jó kozmetikusra 2 havonta.

2013. ápr. 30. 12:40
a Garnier-nak van az a kefe fejű zseléje, Pure Matt Brusher a neve azt hiszem, nem drága, 1500 talán, és kb.3hónapig elég, nekem nagyon bejött.
2013. ápr. 30. 12:33
Sziasztok!Bőrgyógyászati kezelésre járok jelenleg,és az orvosom La roche,és bioderma krémeket ajánlott.Tudtok esetleg ajánlani krémet,ami bevált már valakinek mitesszerekre?Nekem eddig semmi sikerem nem volt az eltávolításukkal kapcsolatos próbálkozásokban :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook