Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit vegyek/készítsek Édesanyámnak 60. születésnapjára? fórum

Mit vegyek/készítsek Édesanyámnak 60. születésnapjára? (beszélgetős fórum)


19. huszka (válaszként erre: 18. - Survivor3)
2009. jan. 12. 19:35
Köszönöm :)
18. survivor3 (válaszként erre: 1. - Huszka)
2009. jan. 12. 15:01
Így év elején jó lehet egy egyedi falinaptár, amin a családtagok vannak.
17. huszka
2009. jan. 12. 14:54
De jó :) Ilyen bolt van is itt Egerben :) Köszi Erika!
2009. jan. 12. 14:33

Ha mégis akarsz még 5leteket:

[link]

Én már sok mindent találtam ezen a lapon.

15. huszka
2009. jan. 12. 13:48

Aranyosak vagytok, köszönöm szépen..de tényleg :)


És képzeljétek el...megtaláltam a mefelelő ajándékot :)))

Márai Sándor: a Teljes Napló 1949 :)))))))

2009. jan. 12. 13:40
Egész jó kis ötletek jöttek össze, ebből még én is egyet-kettőt megjegyzek, soha nem lehet tudni. :)
13. pierot
2009. jan. 12. 13:33
valahol lehet másoltatni azokból az újságokból amelyek azon a napon jelentek meg amikor született.ha érdekel utána járok és megírom.a másik ötletem igaz nem kevés pénz, de nekem nagyon tetszik és az anyósom 80. szülinapján ezt kapta. az üvegkockába vésetett családi fotót
12. huszka
2009. jan. 12. 13:31
Azért a képeket is megfontolom... :) Mellékajándéknak :)
11. huszka (válaszként erre: 10. - Ejmi)
2009. jan. 12. 13:23
Ez viszont egyedi ötlet..köszönöm szépen :)
10. ejmi
2009. jan. 12. 13:22
Összegyüjtheted a könyvtárban a születése napján megjelent újságokat és abból készíts egy füzetet. A könyvtárban ki is másolják.
2009. jan. 12. 13:14
Tudjátok...képeket azért nem szeretnék, mert egyrészt nála van az összes :) Apukám egy éve ment el és nem szeretném, hogy a nézegetése közben sírjon :( Unoka még sajnos nincs :( Vacsorát természetesen készítünk neki... még a képmontázst is meg tudom csinálni szinte fillérekből. Félek, hogy a képektől szomorú lesz nagyon... :(
2009. jan. 12. 13:08

Egy vastag fénykép-füzet, tudod, ahol a lapokba bele van eleve nyomtatva a kép. Kedves motívumokkal, és rengeteg képpel a legkorábbi képeiből a mostaniakig, fokozatosan. Plusz közben időrendben megfelelően a gyermekei, unokái képei.

Nagyon szép ajándék, tárgynak nem tud úgy örülni egy idős élet, mint ennek, az emlékeknek.

7. Newsy (válaszként erre: 1. - Huszka)
2009. jan. 12. 13:08

Szia!


Anyukámnak nem rég volt az 50-dik születénapja, s mi is valami maradadót szerettünk volna, ami nem feltétlenül pénzben kifejezhető.

Végül családi fotókat gyűjtöttünk össze 50 db-to az 50 évből, szrencsére egészen kiskori képek is voltka, ebből csináltunk fotómontázst, ezt bekereteztük, illetve ugyanezekből a képekből videóvetítést, a korszaknak megfelelő dalokkal, ezt CD-re írva kapta meg.... eszméletlenül örült neki.... megígérte, hogy megéri a százat, ha akkor is kap ilyet! :)

Lehet kissé ördöngősnek hangzik, de könnyen megcsinálható... ha érdekel szívesen segítek a részletekkel.

6. 10d89b51ea (válaszként erre: 4. - Huszka)
2009. jan. 12. 12:56
üvegfuvó. nem tudom, hogy ott nálatok Egerben van-e. elvileg lennie kell. Te kiválasztod, hogy milyen legyen az üveg, megkérdi, hogy belülre mit akarsz tetetni, azt ki lehet választani.ha érdekel, keress utána, hogy merre van nálatok üvegfuvó!
5. 12e44458f8 (válaszként erre: 1. - Huszka)
2009. jan. 12. 12:54

Az én anyumnak 50. születésnapja lesz!

Meglepi vacsit csinálunk neki, ott lesz az egész család! Sokat törtük a fejünkket, mert igazából mindene megvan, így jándéknak welness csomagot akarunk neki adni (csoki fürdő, masszírozás, stb).

2009. jan. 12. 12:46

Köszi szépen a segítséget :)


babus...törölközöt kapott karácsonyra is... az üvegfúvó micsoda? nem hallottam még róla :)


Sissy..karácsonyra gondoltam olyan fotókönyvet...most vmi teljesen egyedit és "fennégeset" szeretnék :) De az ötlet egyébként nem rossz..lehet a Rossmann-nál is ilyet készíttetni.

2009. jan. 12. 12:30

Szerintem nagyon szép ajándék lehet egy fotókönyv, amit te magad is megtudsz szerkeszteni, a mediamarkt honlapján van erre program.

Képek lehetnek benne időrendben, s ez biztos egy örök emlék marad neki. S esetleg az utolsó oldalon kihagytok egy részt, oda meg majd a végén beragasztotok egy aznapi képet, ami a szülinapján készült.

Lehet szövegeket is írni bele.

Nagyon ötletes!

2009. jan. 12. 12:27
Szia huszka! pld. lehet torta 60-as számmal, lehet virágkosár, én pld. egy nagyon szép törölközőbe himeztettem bele a 60-as számot.vannak üvegfuvók, egy szép idézettel 60-as számmal beleiratni.
2009. jan. 12. 12:24
Szeretnénk valami maradandót adni hugommal Anyukánk 60. születésnapjára. Elképzelések vannak, de szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek, ha voltatok már ilyen helyzetben, ti mit ajánlanátok? Köszi a válaszokat. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook