Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy éves fiú gyereknek mit vegyek szülinapjára? fórum

Egy éves fiú gyereknek mit vegyek szülinapjára? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 13. 15:16

Szia!


Nekem is van egy 1 éves fiam, ő ezeket favorizálja:

hintaló, FisherPrice ugrálós zebra, tologatható zsúrkocsi, kicsi keménylapos járműves könyvek, Barbie !! :-) , tologathatós csattogós lepke, wader építőkocka, kisautókkal. Szerepjátékokkal is elbíbelődik. Pl. kávéfőző felszerelés, vagy főzőcske.A 3 éves nővérétől örökli a játékokat. A plüssöket nem szereti egyikük sem (szerencsére).

12. Bebe83
2010. okt. 12. 13:09

[link]


Az en fiamnak egy ilyet kertem a tesomol, szerintem szuper, remelem a fiamnak is tetszeni fog. Penteken lesz a szulinapja akkor fogja megkapni. Erre ulni is tud, pakolni is tud bele es tolni is tudja. De meglatjuk a hatast, esetleg ha gondolod majd visszajelzek!

11. Bri*
2010. okt. 12. 12:58

Kérdezd meg a szülőket! Minden gyerek más ípusú. Az enyém 2 éves, most kedet el játékokkal játszani, addig jobban elvolt egy flakonnal vagy egy újsággal. Szerintem plüsst ne vegyél. Egyrész tele van allergénekkel. A kicsi még mindent a szájába vesz, az meg szőrös. Másrészről tapasztalatom szerint kevesebb gyerek szereti, mint amelyik nem.

Az én gyerekem a könyveket szereti. Vannak lapozható leporellók, amelyek már neki is jók.

Jó ötlet a ruha vagy az ajándékutalvány, esetleg a pénz is.

Mindenesetre kérdezd meg a szülőket!

10. pteri
2010. okt. 12. 11:55
Az enyém annak idején egy négykerekű kis lábbal hajtós teknősmotort kapott, (több ezer játék mellett). Az lett a kedvenc. A kistesója is imádja, bent tekernek vele a lakásban.
2010. okt. 12. 11:44
♥♥♥♥♥♥♥♥
2010. okt. 12. 11:43
Játékot.
2010. okt. 12. 10:51
♥♥♥♥♥♥
2010. okt. 12. 10:39
Szerintem korának megfelelő játékot. Én fiam 15 hónapos, Most kezdi értékelni a játékokat. Pl a dömpert huzza maga után a kis madzaggal, a kocsikat nem dobálja, hanem gurítja, a gombokat nyomkodja... Szóval szóba jöhet valami gombos zenélős játék (vannak egész halkak is, amik a szülőket nem idegesítik halálra...:) ) Meg ilyen logikai dolgok is, persze a koruknak megfelelőre gondolok...
2010. okt. 12. 10:34
akkor vegyél neki valami jó kis ruhát tél-re
2010. okt. 12. 10:32

az en unokaocsem is most lesz 1 eves, november 10-en.

en is gondban vagyok mit is vegyek neki, de mar is van rengeteg jateka.

en valoszinuleg veszek 1 nagy csomag pelenkat, az mindig kell, es ruha felet.

persze, valami aprosagot a gyereknek is.

2010. okt. 12. 10:32
vegyél neki egy játk plüsst♥
2010. okt. 12. 10:31
szerintem ő még nem nagyon értékel semmit. talán egy kisebb összegű játék, anyucinak meg ajándékutalvány, ő majd tudja mire van jobban szükség.
2010. okt. 12. 10:30
???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook