Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Állandó gyermekruha vásárlási kényszerem van. Más is van, volt így vele? fórum

Állandó gyermekruha vásárlási kényszerem van. Más is van, volt így vele? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 11. 09:34
Én is állandóan csak venném neki a dolgokat. Pedig örökölt is nagyon szép ruhákat, teli vagyunk, már nem tudom hova tenni, de olyan szépeket látok. Próbálok, nem menni arra a részlegre.
2011. febr. 23. 08:31
Állandóan ezen jár a gondolatom. Persze anyagi csődbe nem juttatom magunkat. De valami félelemérzet van bennem hogy nem lesz mit ráadnom. Nem tudom leírni pontosan mi ez, de baromi rossz érzés. Talán lehet azért mert anyagilag nem tehetem meg hogy bemegyek egy bababoltba és megveszek mindent amire szükségünk lesz. Nem tudom, de még álmomba is ezen jár az eszem.
13. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 1. - Szélike)
2011. febr. 22. 13:26
Szia. Nekem nincs ilyen kényszerem, viszont ismerek olyat, akinek igen.
2011. febr. 22. 13:17
A barátnőm vásárolt úgy babaholmikat,hogy még potenciális apukajelölt sem volt a láthatáron.Mindent összevásárolt :) Nem csak ruhákat,kiscipőket,de az összes tupperes babműanyagot cuclikat,cumisüvegeket mindent.
2011. febr. 22. 11:16

Ha lenne keretem én is megtenném, de sajnos elég szűkösek a kereteink...

De azért ruhák vannak bőven :)

innen onnan folyton jön egy darab és valahogy eddig jól sikerült bevásárolnom azt az egy-egy ruhadarabot, amit eddig is meg kellett vennünk...

Érdekes, hogy voltak olyan ruháink is amit 3 évesen kezdtünk el hordani és 6 évesen vettünk le :D

Na az ilyen ruhákat tudom értékelni:D

10. anyucika3 (válaszként erre: 8. - Szélike)
2011. febr. 22. 10:03
Mi senkitől semmit nem kaptunk,úgyhogy kiélhettem magam amikor a nagyobb lányom született.A kicsinél az elején meg azért,mert Ő nyári baba volt, a középső meg téli.
9. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Szélike)
2011. febr. 22. 10:02

Igen,és nem is múlt el:D

De vissza fogom magam,és általában csak azt veszem meg,amikre szükségünk van(kivéve amikor nem tudunk ellen állni egy-egy csini darabnak-)).

De még most is körül nézek a baba boltokban a bébi osztályon is,pedig a legkisebbem is elmúlt már 2 éves:)))Annyira imádom a picurka édes kis rucikat.

2011. febr. 22. 09:58
Az első gyereknél nagyon sok ruhát kaptunk de mind vissza is adtuk. Jön a második és állandóan vásárolnék neki mert rettegek hogy nem tudok majd elmenni a boltba vásárolni. Csak hát az anyagi lehetőségek végesek, de állandóan ezen jár az eszem. Vásárolni-vásárolni.
2011. febr. 22. 09:55

Detto :-(

Ez már-már kényszeres...

Ás nekem 2 gyerkőcöm van :-)

2011. febr. 22. 09:54

Én ritkán veszek, de akkor sokat, viszont felét sem hordják, annyi van...

HA idén nem vennék egy darabot sem, akkor se lenne hiány semmiből. Na jó talán zokniból, mert az fogyóeszköz:)))

2011. febr. 22. 09:54

Helló!

Igen én is ilyen vagyok :D Csak megfontolom, hogy mi az amire tényleg szükség van :) néha olyan jó cuccok vannak, csak azok már legalább 3-4 évesekre jó :D nekem meg még csak 4 hónapos :)

2011. febr. 22. 09:53

Hajjaj :) A kedvenceket szinte csak a gyerekruha vásárlós online boltok linkjei töltik ki... :)


De muszáj néha leállni... véges a keret!

2011. febr. 22. 09:51
Előfordul velem is, hogy venni akarok ruhákat lánykámnak, még többet, még többet, szeretem öltöztetni. :))
2011. febr. 22. 09:50

Szia!

Dettó :)

Rengeteg ruhája van a gyereknek,naponta 100x átöltöztetném :)

2011. febr. 22. 09:49
Állandó gyermekruha vásárlási kéyszerem van. Más is van, volt így vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook