Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit vegyek a barátomnak a diplomakoncertjére? fórum

Mit vegyek a barátomnak a diplomakoncertjére? (tudásbázis kérdés)

2010. jún. 19. 22:24

Én is klarinétoztam! :o)

Én speciel besétálnék a helyedben egy hangszerkereskedésbe, és szétnéznék, tanácsot kérnék.

Mondjuk egy tisztító-készlet, belehímezve a neve? Ebből is sok féle van, az egyszerűtől a nagyon drágáig...

2010. jún. 19. 22:23
klarinét...
2010. jún. 19. 22:18
Egy diplomakoncert annál sokkal fontosabb és értékesebb esemény, mint hogy egy személytelen borral gratulálj neki... Ez nagyon szép és dicséretes esemény, emlékezetes ajándékra lenne szükség!
2010. jún. 19. 22:16
Milyen hangszer?
2010. jún. 19. 22:16

Ne vedd sértésnek, de a bor elég "snassz"... Bárki besétálhat egy üzletbe, és vehet egy üveggel, és már el is van felejtve, hogy ki adta kinek. Nem személyes.

Személytelen ajándék az, ami haszontalan, és valljuk be: egyszer isztok belőle, és el is lesz felejtve...:o(

Nem szeretnék semmit rád beszélni, vagy semmiről lebeszélni, de a férjem halomszám hozza haza a borokat, már azt se tudjuk, hová tegyük, melyiket kitől és mire kapta... :o(

Egy kottatartó kapcsos könyv gravírozással, vagy gravírozott rátéttel azért mégsem hat ökör ára, nem?

4. szeptember99 (válaszként erre: 3. - Szisi)
2010. jún. 19. 22:12
hmm az ilyen tartozékok elég drágák, illetve félek, hogy valami hülyeséget veszek... esetleg bort?
2010. jún. 19. 22:08

Feltételezem, hogy játszik hangszeren! =o)

Értékfüggő... Lehet egy medál az adott hangszerről, lehet egy szép kottaállvány, gravírozott kottatartó tok, valami dísz a hangszerre, stb.

Szerintem mindenképpen kapcsolódnia kellene a hangszerhez... :)

2010. jún. 19. 21:58
Mit tanácsoltok?
2010. jún. 19. 21:40
Mit vegyek a barátomnak a diplomakoncertjére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook