Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit vegyek a legjobb barátomnak 30. születés napjára? fórum

Mit vegyek a legjobb barátomnak 30. születés napjára? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 2. 17:40
Most lépek, de várom a további 5leteket. Köszönöm még 1x, annak aki már írt & annak is aki csak most fog. :-))
11. Cs.Anita (válaszként erre: 10. - 39694c0c70)
2012. márc. 2. 17:37
Megy náluk a poén, szal a cicis torta is szóba jöhet- De ez az emléktárgy gravírral, szuper 5let. :-))
10. 39694c0c70 (válaszként erre: 7. - Cs.Anita)
2012. márc. 2. 17:32

Na pont ezért kérdeztem! :)

Ez esetben azok az "intim" dolgok kiesnek, amiket az ember a szerelmének ajándékoz. :)

De szerintem (bár nem tudhatom az ő neje mit szólna hozzá) a cicis torta is kilőve.

Viszont egy szép emléktárgy (legyen az egy gyertyatartó, váza, kis szobor, vagy akármi) tökéletesen megfelelő. Főleg, ha belegravíroztatsz egy 30-ast!

2012. márc. 2. 17:31
Igen láttam a jelekből h ez a pálya. :-)) Ügyesek legyetek!!! :-))) Az enyém most volt 1,5éves
2012. márc. 2. 17:26
Nem ide vág, de most láttam milyen gyönyörű kis babócád van. Gratulálok! Mi épp most gyúrunk rá a párommal, már 2 hónapja....
7. Cs.Anita (válaszként erre: 5. - 39694c0c70)
2012. márc. 2. 17:25
A legjobb barát az FIÚ ha nő lenne akkor barátnőt írtam vna. :-)) (Azért a legjobb barátom mert amikor ő 6hónapos volt én akkor jöttem a világra & onnét kezdve barátok vagyunk & szomszédok--egymás mellett laktunk. Ma már nem, mióta megnősült & nekem babám van) :-))
2012. márc. 2. 17:21
Konkrétan nics érték határ, csak jólegyen és megérje az árát. :-))) Nyilván nem százezrekről beszélünk azért. :-)) Igen ez is jó 5let!!! Köszönöm Neked is. :-))
5. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Cs.Anita)
2012. márc. 2. 17:19

Aktuális még?

Akkor talán könnyebb lenne, ha ez a "legjobb barátomnak" egy kicsit konkrétabb lenne. :)

A legjobb barát alatt mi értesz?

A barátnődet?

Fiú barátodat?

Vagy a szeretődet?

Ha ez utóbbi, akkor vannak kevésbé legjobbak is? :))

Félreértettem valamit?

2012. márc. 2. 17:16
Milyen értékben? Mert pl vehetnél vmi frankó kis wellnnes fürdős-masszázsos ajándékutalványt, (akár magadnak is, és akkor ráadásul még nem is kell egyedül mennie). Vagy valami frappáns kis tortát mint az előttem szóló írta. Esetleg a hobbija érdeklődési köréhez kapcsolódóan valamit...
2012. márc. 2. 16:55
Az ital kilőve, mert egyikünk sem iszik. :-DD De a többin gondolkodom. Köszönöm az 5leteket, Aranyos vagy. :-)))
2012. márc. 2. 16:47

nyilván fiú, mert különben barátnőt írtál volna...

vegyél egy üveg marha öreg whiskyt és igyátok meg együtt;)

rendelj neki cicitortát

albumot, olyan témában amit szeret (fegyverek, állatok, órák stb..)

kedvenc zenekarának koncertjét DVD-n

2012. márc. 2. 16:43

Semmi 5letem nincs.

Köszönöm annak aki segít.

Viszont kíméljenek azok akik azt írnák h Te ismered, te tudod mit szeret.....

Valami frappánsra gondoltam, de mi pontosan, azt nem tudom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook