Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit várhatok a kozmetikustól? fórum

Mit várhatok a kozmetikustól? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 18. 08:43
A lényeg itt is a rendszerességben van. Nekem a kozmetikus szokta mondani, hogy kb. mennyi idő múlva célszerű mennem tisztításra (a bőröm állapotától függően mondja). Általában 2 havonta kell, és az a jó, ha szakszerűen van kitisztítva, nem pedig magam által meggyötörve... :)
6. 133362853e (válaszként erre: 5. - Pinkyke)
2010. jan. 17. 18:00

Teafaolajat használok tonizálásra, sebek kenegetésére, meg valami arckrémet is, ami szintén természetes alapú. bár ez hámlasztó hatású...


Valamint soha nem radíroztam a bőröm, javasolta, hogy vegyek drogériában, bármelyik jó, és hetente 1X minimum ajánlott radírozni...


Amúgy nálam eddig az arctisztítás eleddig csak a reggeli és esti arcmosásból állt....

2010. jan. 17. 17:57
meg persze otthon se árt odafigyelni a megfelelő arcápolásra. értem ez alatt krémek, tonikok és stb. persze ezekből is meg kell találni a neked megfelelőt
4. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 3. - 133362853e)
2010. jan. 17. 17:55

Havonta nem árt elmenni. Aztán rendben lesz a bőröd.

És igen, szervi baj is lehet, de ha most voltál életedben először, akkor nem biztos, hogy az a baj, hanem csak a sok év alatt összegyűlt bajt kell orvosolni.

2010. jan. 17. 17:48

2 napja voltam először életemben kozmetikusnál....


Egy nagy problémám volt mindig is...a gyulladt, kinyomhatatlan pattanások...


Nos, a csaj ezeket is kinyomta, elég szépen, mert még én itthon "megerőszakolom" - tehát sérül a bőr, ő szépen tűvel megnyitotta őket, és csak egy kis varrat-pötty van ott...


Meg persze kinyomta az összes mitesszerem...beletelt vagy 2 órába...


De szerintetek mit remélhetek? Úgy értem, msot voltam először....lehet már évekkel ezelőtt el kellett volna mennem...


lehetséges, hogy most hogy megvolt a "szervíz" - jópár hétig/hónapig szép lesz az arcom? Vagy annyira nagy változást nem kell remélnem?


Persze az is lehet, hogy belső, szervi gond okozza a pattikat...de egyenlőre most kozmetikussal próbálkozom....mégegyszer tuti elmegyek...

2010. jan. 17. 17:47
Hogy értve?
2010. jan. 17. 17:46
Mit várhatok a kozmetikustól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook