Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit választanál: a pénzt vagy a szerelmet? fórum

Mit választanál: a pénzt vagy a szerelmet? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
949. timea67 (válaszként erre: 935. - 78826dc958)
2010. júl. 10. 22:28
Én értem,és hiába szomorú a vége,újra csak a szerelmet választanám:):):)A pénzt,ha nehezen is,be lehet osztani..........
948. access
2010. júl. 10. 16:47
Először is sok pénz, azután jöhet a többi :):):)
2010. júl. 10. 16:29
A pénz beszél mindenhol,lassan már a levegőért is fizetni kell!
2010. júl. 10. 16:28
kevesebb brazil szappanoperát néznék! D
945. Zeusz33
2010. júl. 10. 16:25
SZERELMET!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 10. 13:05
szerelem.nem kerdes.
943. tina68
2010. júl. 10. 11:58

A házasságomban a pénz körül forgott minden!

Ha nem volt azért, ha volt akkor meg azért!

Majd meg is mérgezte véglegesen az egész 18 évet:-(


Az a férfi akit jelen pillanatban a szerelmemnek tartok, "bővében" van az anyagi javaknak, de elképzelhetetlennek tartom, hogy elfogadjam Tőle. Pedig szívesen adna, ha hagynám!

Nekem Ő kell, és nem a pénze!

2010. júl. 9. 19:29

ha az ember anyagilag rendben van.. azt nem igazán foglalkoztatja ez a kérdés., és az érzéseire hagyatkozik és "szerelemböl" választ..

"akinek meg nincs az lehet jobban elfilozik rajta.."

2010. júl. 9. 19:08
ok de én álltam már abban a helyzetben hogy egy pasi akinek három háza kocsija bla bla négy évig voltam vele folyamatosan azt éreztem hogy bizonyítanom kell mert azt hiszi semmirekellő vagyok mert nekem nem volt annyi pénzem esze ágába nem volt akkor feleségül venni elhagytam mert nem láttam értelmét az egésznek ha kitettem a lelkem sem becsült meg eléggé aztán találkoztam a mostani párommal aki első perctől fogva csodál és látja milyen okos vagyok soha nem bántana meg és én vagyok az életének a középpontja és együtt örülünk ha a pénzből amiért keményen megdolgozunk tudunk venni egy bútor darabot és igen is nagyon jól érezzük magunkat együtt még itthon is kettesben nem kell elutaznunk sehova szóval a két pasi között kellett választanom mert az első rájött időközben hogy érek valamit vagy az egoját bántotta hogy nem vele vagyok de azt mondta elvesz ha visszamegyek hozzá. szoval nem az elsőt választottam nem hizem hogy megbánom valaha is.
2010. júl. 9. 19:07

Mindkettőt!


Nem tudok választani, hiszen pénz nélkül kicsi az esély a boldogságra, szerelemre!

939. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 938. - Noarashi)
2010. júl. 9. 18:20

addig ameddig mind akkettö tetszik és ha jól értem akkor még nincs szerelem.. akkor szerintem még minden megtörténhet..

ha egszisztenciállisan jól állsz akkor tök mindegy melyik lesz, mert a magadura vagy és ha ez.! ha az.! akkor sem változik semmi..

de ha anyagilag nehezen megy egyedül akkor., maradjunk öszinték én nagyobb esélyt látok annál akinek pénze van, mert több lehetöséget fog kapni a bizonyitásra..

938. Noarashi (válaszként erre: 935. - 78826dc958)
2010. júl. 9. 18:11
Oké,hogy mindneki rávágja: a szerelmet! De kicsit játszunk el a gondoltattal. Egyszerre két fiú udvarolna nektek, egyik gazdag, jó autó, drága étterem, drága ajándékok, és még helyes is, a másik is tetszik, de szegényke maga is alig él meg a fizujából...nincs saját lakás, nem is mostanában lesz, míg a másiknak van.És mindkettő komolyan gondolja veletek. Na melyiket választanátok?Pláne ha már nem a romantikus tizenéves korosztályhoz tartoztok...
937. klenca
2010. júl. 9. 18:04

Elsősorban a szerelmet.

Mindkettőt, együtt.

Pénz nélkül lehet szerelem, s fordítva is.

A pénz ha nincs, nagyon tud hiányozni. De ha szerelem nincs, abba bele lehet pusztulni előbb-utóbb.

2010. júl. 9. 18:02
Nem olvastam végig az egész fórumot. nekem erről a kérdésről Keresztapámék jutnak eszembe . Ők nagyon szerették egymást és pénzük is volt mert keresztapám jól keresett eltartotta a családot . Aztán egy nap keresztapa összeesett és meghalt. Keresztanyám azt érezte minden pénzt odaadna csak még egy percig vele lehessen. Talán boldogabb lenne modt ha a pénzt veszítik el és keresztapám itt marad köztünk :(
2009. nov. 5. 05:55

Sziasztok!Sokan félre értelmezik a kérdésemet.De ez az én hibám.

Nem kell szélsőségesen elhatárolni a pénz és szerelem fogalmát.Persze hogy fontos mindkettő,ahhoz élni tudjunk.

Én azért inditottam ezt a fórumot ,mert kiváncsi voltam arra hogy mi fonosabb az embereknek.

Örülök hogy túlnyomóan a szerelmet választottátok.

Én is megszivtam azért mert a szerelmet választottam,de akkorsem bánom.

Van egy olyan élethelyzet az ember életében amikor együtt van valakivel és állitólag szereti,de jön egy másik akinek több pénze van.Mit tesz ilyenkor az ember fia/lánya???

Feladja a szerelmet azért mert a másik mellett jobban lehet költekezni???Vagy marad az egyszerűbbel akit szeret???

Én ennek tükrében tettem fel ezt a kérdést.

Én a szerelmet választanám és soha nem tudnám azt mondani:"Szeretem,de adjam fel a jót??"

2009. nov. 4. 23:21

Nagyon sokszor kerültem ilyen helyzetbe és mindig a szerelmet választottam, mint aztán kiderült sajnos hiába.. :(

Az utolsó választásomat azonban nem bántam meg a mai napig és a kapcsolat gyümölcse is megszületett, kislányom személyében, aki most 8 hónapos és imádom, csakúgy, mint az Apukáját! :)

2009. nov. 2. 11:39
szerelmet
2009. nov. 2. 09:50
Szerelmet,és aztán ketten együtt sokat dolgozni és lesz pénz is.Legalább is annyi biztosan hogy meglegyetek:)
2009. nov. 2. 09:47
Nem választanék,ebben nem,fene megette,ha már választani kell ilyenben.
2009. nov. 2. 09:45
szerelmet
2009. nov. 2. 09:42
szerelmet
2009. okt. 26. 07:51
A szerelmet... de ha lehet, a kettőt együtt.
2009. okt. 26. 07:34
pénz
2009. okt. 26. 07:31

Nagyon sok kapcsolatot úgyis tönkre tesz a pénzhiány. A szerelemből nem lehet megélni, bármilyen kegyetlen is. Igaz. Keveseknek megadatik , hogy mindkettő együtt jelen legyen. Másoknak nem.

Ha valakinek pénze van az meg nem zárja ki , hogy szeretet legyen, ha szerelem nem is.

De egyébként a kérdés jó és aktuális.

Két napom van rá hogy döntsek, lassan annyi sem. És még nem tudom mit tegyek.

2009. okt. 25. 18:33
Mindig a szerelmet!!!!!
2009. okt. 25. 18:29
SZERELMET
2009. okt. 22. 11:34
Szerelmet
922. Pajola
2009. okt. 8. 17:25
SZERELMET
2009. okt. 8. 16:32
abszolút szerelem.
2009. okt. 8. 13:14
szerelmet
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook