Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek a helyemben, mit csináljak? fórum

Mit tennétek a helyemben, mit csináljak? (beszélgetős fórum)


1 2
37. LoIIy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 12. 08:37

Én ezeket már nagyon sarkosan látom, sok mindent elnéztem, mostanra már csírájában felismerem mikor nem egyenlő a kapcsolatban a 2 fél.

Így kezdődik, ahogy leírtad.


Szerintem ő már vasárnap tudta, hogy hétfőn sem fogja megmutatni neked az üzit. Az, hogy féltékennyé akar tenni, hülyeség, a főnöködre hivatkozva pedig egyenesen óvodás szint.

Óvoda: ha "kicseszel" velem, én is kicseszek, 1-1

Felnőtt: "kicsesztél" velem, beszéljük meg, mert ez nekem ezért és ezért nem jó. Miért csináltad? Tudunk-e ezen változtatni?


Itt vagy van takargatnivalója, vagy gyerek, és nem alkalmas párkapcsolatra.

36. Bichi
2022. jan. 12. 07:16

Ahogy az apósom mondta anno: "a bizalom jó, az ellenőrzés még jobb" :)))

Egyébként meg ha valakit megnyugtat az, hogy belenéz a másik bármilyébe, ha tegye. Legalábbis engem nem érdekel, mindenki azt nézeget a telefonomban, amit akar :)))

35. Channa* (válaszként erre: 32. - 621bb5db60)
2022. jan. 11. 22:03
😁
34. Channa* (válaszként erre: 29. - Tien)
2022. jan. 11. 22:03
Az enyém ugyan ez;)
33. tien (válaszként erre: 32. - 621bb5db60)
2022. jan. 11. 22:00

😊

+az elveszett kiskutya tekintet ,kilóra megvesz ezzel .

32. 621bb5db60 (válaszként erre: 29. - Tien)
2022. jan. 11. 21:36
Nálunk ugyanez. Látom rajta, h vmi nem stimmel és bűnbánóan bevallja, hogy "Tudom, hogy diétázunk, de vettem a Lidlben egy csokitortát, mert le volt árazva." Én meg már azt hittem, h kirúgták, vagy vmi ilyesmi. 😅
31. liliom10 (válaszként erre: 28. - Channa*)
2022. jan. 11. 20:09
Sajnos, nálunk a férjemnek rengeteg cucca van. :) Vagy inkább :(
30. liliom10 (válaszként erre: 27. - Channa*)
2022. jan. 11. 20:04

Örülj neki, hogy ilyen szerencsés vagy a férjeddel !

Amikor ebben a témában a nagy beszélgetéseink voltak, a férjem azt mondta, hogy bizonyos idő után a férjek nagy része félrelép. Sajnos, ma már én is így gondolom.

Már tizenéve volt ez, azóta rendesen viselkedik, de már én sem vagyok naív. Ha egy gyanús jelet észrevennék, válnánk. Ezt annak idején is megmondtam neki, és ismer, tudja, hogy be is tartanám.

29. tien (válaszként erre: 28. - Channa*)
2022. jan. 11. 19:31

Ja,az én férjem meg ,,ugye költhetek 20 eurot egy kütyüre?" Mondja ezt olyan arccal mint aki épp a szeretőjét vallja be.


Minden kódot ,belépési jelszót ismeri a másik.

2022. jan. 11. 18:50

Természetesen nem szeretném elviccelni az ilyeneket, nálunk nincs olyan, hogy nem láthatok üzenetet, nem hallhatok egy telefon beszélgetést (kivétel az autószerelő vagy rendelés;))


Nem tudom, hogy mit tennék ilyen esetben, még elképzelni sem tudom, azaz de el tudom képzelni, mert ha én megtudnám, hogy más nő után koslat, akkor tuti, hogy kiraknám a cuccát az ajtó elé;)

27. Channa* (válaszként erre: 26. - Liliom10)
2022. jan. 11. 18:48

Áááá, az én férjem, akkor viselkedik gyanúsan, amikor nem szólt előre, hogy időpontot beszélt meg az autószerelővel, vagy rendel magának egy gitárt vagy fejhallgatót vagy hasonlót.:DDDD


Ez így van mióta ismerem. Szerintem ha csajozna, akkor sem sunnyogna úgy, mint egy autószerelő miatt...😁

26. liliom10 (válaszként erre: 25. - 621bb5db60)
2022. jan. 11. 18:27
Hasonlóan gondolkodunk. Még fiatal, sőt középkorú is voltam, vakon megbíztam a férjemben, pedig pár intő jel volt a hosszú évek alatt, hogy ennyire nem kéne bíznom benne. Általában jók a megérzéseim, azokra kellett volna hallgatnom. Mikor beütött a férjemnél a kapuzárási pánik az 50-es éveiben,akkor is sokáig azt hittem, csak " kissé megbolondult", de bíztam benne. Hát, nem kellett volna ! Azóta azt mondom, ha gyanúsan viselkedik, beszél egy férj, társ, azt ne vegyék félvállról a feleségek, mert lehet, hogy a dolog az, aminek látszik ! Mielőbb mindent megbeszélni, tisztázni őszintén, egyenesen ! Akkor talán van még remény egyben tartani a házasságot, kapcsolatot.
2022. jan. 11. 17:53
Itt mindenki a bizalomról beszél, meg h nincs közünk a párunk telefonos ügyeihez, mondván, ha bízol benne, akkor nem kíváncsiskodsz. Én megfordítanám a dolgot. Ha nincs takargatni valód, akkor mindegy, h a párod látja-e. Nálunk, mivel egyikünknek sincs titkolni valója, mindegyikünk azt nézeget a másik telefonján, gépén, amit akar. Bár nem igazán szoktuk, épp elég a saját dolgunk. Szerintem az mindig intő jel, ha a másik takargat vmit. Mellesleg, ha a párod tudja, h neked nem tetszene, ami az üzenetben van, akkor azzal be is ismerte, h olyannal beszélget, aki bekavarhat. Ha nem olyan lenne a témájuk, akkor nem akarná eltitkolni.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - 9b10f3d7ff)
2022. jan. 11. 17:11
Nem turkáltam a telefonjába.Van egy csoport ahova a barátok írogatnak és azt mutatta.Közben jött az üzenet....
23. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 11. 17:04

Helyetted nem tudok gondolkodni és senki sem tud.

A saját gondolatom tudom leírni, hogy sosem alacsonyodnék odáig, hogy túrkáljak más telefonjában, vagy érdekeljen kivel és mit levelezik.

Azt érzi az ember, ha nem bízhat a másikban. Ahogy viselkedsz, gondolom van okod rá. Innentől tiéd a döntés, vele maradsz, vagy egy hülye levél miatt szakítasz vele.Ha nincs bizalom valamiért megette a fene.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Birebora)
2022. jan. 11. 16:50
Ezt mondta pontosan amikor szerettem volna látni az üzenetet:Az a baj,hogy túl fogod komplikálni...mint én a michaelt...ámbár én tényleg nem akarom meglátogatni...megse fordult a fejemben...máskor irkáltunk...régen...ennyi...viccelődtünk, ismerkedtünk...de semmi...most eszébe jutottam, ennyi...de belekombinálhatod, hogy töröltem közben a beszélgetéseinket......kár ezen lovagolni....törlöm
21. birebora (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 11. 16:25
Miért nem mutatja meg ha ezt kéred és neked fontos? Vagy bolhából elefánt vagy valami titok kezdődik. Ezek után már én is kiváncsi lennék.
2022. jan. 11. 16:04
Épp itt vagyok nála,nem hajlandó megmutatni.Sőtt még ő van kiakadva.Azt mondja ez a múlt.
19. bianna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 11. 15:00
A bizalom nem árt a kapcsolatnak! Miért kell turkálni egymás dolgaiba?
2022. jan. 11. 14:58
Hihetetlenül hülyék az emberek.
17. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 11. 14:53
Ja!!! Hogy ez már a visszavágó volt, mert először te kaptál üzeneteket a főnöködtől, ő most csak ugyanezt megcsinálta veled? Az állás 1:1, döntetlen, tennivaló zéró.
16. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 11. 14:52
Hát velem simán megtörtént (elég jóban vagyok a kollégámmal, de nem mint férfi és nő, és a férjem is jóban van vele), hogy valamit írt viberen, én meg válaszolni akartam, de felnéztem a telefonomból a tévére, aztán valahogy átfogtam, és sikerült neki egy szerelmes smile-t elküldenem. Simán félreérthető lett volna, pedig aztán tényleg nem volt mögötte nulla tartalom. Mondtam is neki, hogy tiszta szerencse, hogy neki küldtem, mert ő tuti nem érti félre. Ha a felesége mondjuk éppen meglátta volna, tuti összerakta volna, hogy mi bent kavarunk...
15. trapiti (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 11. 14:51
16 eve vagyunk hazasok a ferjemmel, meg sosem olvasgattuk egyikunk telefonjat sem egyutt az agyban fekve... :) ha kap is uzeneteket, kezeli es nem mutatja. Ha esetleg hallom hogy kap valamit es esetleg rakerdezek (amugy nem szoktam) akkor megmondja. Ha megkerdezem hogy mit akart, azt is megmondja. Ha o megkerdezi, en is megmondom. Ennyi... talan emiatt elunk ennyi ideje egyutt :) nem telepszunk ra a masikra, de nem is titkolozunk es nem cukkoljuk a masikat hulyesegekkel.
14. dafke
2022. jan. 11. 14:29

Meg kellett mutatnod neki az üzeneteidet? És pont ő kapott ekkor diszkrimináló üzenetet? A sornak iszonyat fekete a humora, de itt, ebben a helyzetben nagyon tetszik. :D

A kedves párod kezeltesse a féltékenységét. Kicsinyes bosszú, hogy vissza akar vágni, hogy te is légy féltékeny.

Óvodai szint.

2022. jan. 11. 14:26
Bunkó! nem tudom mennyire vesz téged komolyan, biztos nem ez volt az első ilyen eset. Minden esetre tégy úgy, mintha nem érdekelne, ne kérdezz rá és legyen jó kedves, csinálj valamit az bosszantóbb lesz, mintha kérdezősködnél.
12. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 11. 14:16

"..vasárnap ráírt a páromra egy nő a múltból,kérdeztem ki ő, de nem válaszolt."

Vajon miért nem ??? Csak nem titkol valamit ? Ha ártatlan, miért nem mondta, hogy "egy régi ismerősöm/barátnőm, nem tehetek róla, hogy megtalált. Tessék, olvasd el, utána kitörlöm."

Ahogy reagált akkor és később, az nem a sz irántad érzett szeretetéről, szerelméről szól !

Beszélgess el vele ! Arról, hogy milyen szomorú lettél ettől a viselkedéstől, és arról is, hogy Neked mi fér bele a jövőben a flörtölésbe, mi számít Neked megcsalásnak ! Ha nem leszel most határozott, egyértelmű, nem fog komolyan venni, azt hiszi, bármit megtehet. A bizalmat könnyű elveszíteni, de visszaépíteni soha nem lehet, legalábbis teljesen nem.

Azóta kitörölte az üzenetet vagy csak mondta, ki fogja ? Ha megvan, mutassa meg, olvasd el ! Majd Te eldöntöd, félreérthető-e vagy nem !

2022. jan. 11. 14:08
A volt főnököm írogatott,nekem nem jelent semmit az s férfi.A párom kegyetlenül féltékeny volt.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2022. jan. 11. 14:07
Mellette feküdtem és olvastunk egy üzenetet amikor jött a nőtöl az üzenet.
2022. jan. 11. 14:03
Mostantól ne főzz, ne moss rá, majd megtanulja :D
8. dafke (válaszként erre: 2. - Globus)
2022. jan. 11. 14:00
Ez a nulladik kérdés, bizony.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook