Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennél, ha a férjed, párod, lehajítaná az asztalról a kaját!? fórum

Mit tennél, ha a férjed, párod, lehajítaná az asztalról a kaját!? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
200. féknyom (válaszként erre: 197. - 2a69f78972)
2012. febr. 20. 13:27
Ennyire nem lehetsz szemellenzős.
199. H.Ancsi (válaszként erre: 197. - 2a69f78972)
2012. febr. 20. 13:25

igaz, csak ennek volt némi előzménye a múltban, jó ismerős a kedves, megujulva ugyan de a stilus a régi.


amugy abszolut egyetértek veled és nem osztom a vannak nők akik kiprovokálják, meg ez kell nekik... mert ugye vannak férfiak is akik kiprovokálják és az erőviszonyok ugyebár nem ugyan azok.

Továbbá nem feltétlenül van jele az agresszivitásnak, egészen az első alkalomig, amihez lehet el kell telnie akár éveknek is. Az tuti, hogy aki egyszer üt az üt többször is.....

198. 4c30444687 (válaszként erre: 188. - Csutkababa)
2012. febr. 20. 13:19

Elég hihetetlennek tűnik, hogy előtte minden szép és jó, és akkor egyszer csak... Előfordulhat, de nagyon-nagyon ritka, és ha tényleg így történt, akkor felmerül bennem, hogy mégis miről veszekedtek, ill. a nő nem provokálta-e direkt.


Kaptam életem során én is férfitól, konkrétan a férjemtől. Se azelőtt, se azután még egy pofont se osztott soha senkinek. Én épp lebuktam, hogy megcsaltam. Azt vallom, hogy az erőszak nem vezet semmi jóra, de megértem, hogy így kikelt magából.

197. 2a69f78972 (válaszként erre: 193. - Csutkababa)
2012. febr. 20. 13:04

Ebben a fórumban - kivételesen - nem voltam Kék Írisszel egy véleményen, de az igazsághoz tartozik, hogy gondolom erre reagált:


"ha van furdoszobad, keresd meg a tukrot benne, es kukkants oda, es ezt magadnak mond, tobbszor is, hogy OSTOBA, mert ki vagy te itt, hogy igy osztod az eszt nekunk????

ez egy forum, a sok , rengeteg kozul. .

nem azert irodott , hogy kioktass embereket."


Te szólítottad meg!...és ebben a stílusban.


A témához kapcsolódóan: Én sem tűröm az agresszió semmilyen formáját és vallom, hogy aki egyszer megtehette következmények nélkül, az megteszi másodszor és harmadszor is. Azonkívül, nekem egy maflástól elmúlnak az érzelmeim, tehát minek erőltessük a dolgot.

De ez az én MEGVÁLTOZTATHATATLAN és TAPASZTALATBÓL mondott véleményem, nem is akarok erről senkivel vitatkozni.

2012. febr. 20. 13:03
Ha nekem lenne pasim és levágná a kaját asztalról, azt csinálnám hogy a többit a fejére borítanám azzal a szöveggel hogy: "nesze zabálj, vazze!" XD
195. f969d06d2a (válaszként erre: 192. - A0c1361e44)
2012. febr. 20. 13:00
Baráti társaságban is volt ilyen,halálra sajnáltuk a csajt.De nem értettük egy egy verés után mi az kéz a kézbe nagy szerelembe,sétálás szórakozásba menetel.Aztán egy idő után kiderült a csaj valóban kiprovokálta az örökös féltékenységi jelenetekkel,a pasi megrakja.Csak nekünk más kép adta elő.Biztos hogy sok ilyen is van.Na de ha neki ez jó,ámen.nem tévedsz
194. f969d06d2a (válaszként erre: 191. - Csutkababa)
2012. febr. 20. 12:43
Igen volt,de én nem ijedtem be tőle.Pedig kicsi vékony vagyok.Vissza kézből telibe találtam. Pont sikeresen orrba,dőlt a vér.és igen azt ordítottam ha rám még egyszer kezet mer emelni,ne merjen elaludni.Akkor és ott komolyan is gondoltam.Elnyúlott a feje a döbbenettől nem hagytam magam.Többet sose jött nekem.Azóta úgy köszön ha össze futunk kezit csókolm:))
193. csutkababa (válaszként erre: 190. - A0c1361e44)
2012. febr. 20. 12:22

nemtudom mi bajod velem,de ez a te dolgod..

nem vettem en magamra semmit, csak felhivtam a figyelmed, hogy nem illendo masokat- es eleg sok ember irt mar ebbe a forumba, -leostobazni...

nekem nincs agressziv parom, mert en mar elvaltam tole vagy 10 eve...de volt, es en tapasztalatbol irtam amit irtam, nem kioktatasbol, es szivbol sajnalom azokat a noket, akik ilyen terorban elik az eletuket, es nincs modjuk arra, hogy valltozztassanak rajta.


nekem volt, es meg is tettem erte mindent, hogy nyugalomban eljek, es szeretetben.

mert mindenkinek joga van ahoz,hogy szeressen,es szeretve legyen.

es nem ostoba az, aki terrorban el,hanem tehetelen,es szomoru ,elkeseredett...

talan nincs kire szamitson, aki segitene neki, nem tudhatjuk...

de nem igy kene ra reagalni...

esetleg par kedves szo is megtenne neki,hatha egy szikranyit jobban erezne magat, mar attol,hogy valaki megerti...

szep napot

192. a0c1361e44 (válaszként erre: 189. - F969d06d2a)
2012. febr. 20. 12:18

Ezt nagyon kevés nő érti meg. Konkrétan leírhatnád!

És különben is ha visszaadja vagy mást választ, akkor nem tudja tovább sajnáltatni magát. Már nem áldozat lesz...


Sokszor tényleg úgy érzem, hogy a nők szeretnek tetszelegni a szegény bántalmazott áldozat szerepében. Remélem tévedek...

191. csutkababa (válaszként erre: 189. - F969d06d2a)
2012. febr. 20. 12:16

van kicsi igazsag abban, amit mondasz..

nemtudom, neked volt e hasonlo tapasztalatod, remelhetoleg nem volt, ne is legyen..


es ha elalszik??? szerinted nem ebred fel, ha nekiesik, vagy rasoz??

aztan senki sem menti meg attol,hogy agyon ne verje a ferje...

vagy usse agyon, es menjen boronbe?

ez mar tulzas, szerintem...

ha mas mod nincs, mint mar elottem is leirtak, valas,vagy kuloneles, megprobalni ha nem megy, akkor hagyni kell es mas eletet elni, ha van ra mod.

190. a0c1361e44 (válaszként erre: 188. - Csutkababa)
2012. febr. 20. 12:15

És nem volt előtte semmi jele?

Nehezen hiszem el, hogy akkor, abban a pillanatban átment egy csupa bűbáj pasiból egy agresszív állatba. Biztos vagyok benne, hogy voltak már előjelei.

Miért zavar, ha azt írom, hogy megérdemli, aki hozzámegy egy olyanról, aki mindig agresszív volt. tudod hányan mondják itt a hoxán, hogy vannak esetek, amikor egy nő megérdemli a verést? Azoknak is neki eshetnél. Persze azt nem én írtam, ezért nem is ugrassz rá. Hozd a haverjaidat, hagy kapjak tőlük is.


Ha azt írom, hogy ostoba és valaki magára veszi, sajnálom.

Tudod, van az a mondás, hogy akinek nem inge ne vegye magára, hacsak nem neki van közvetlenül címezve.

És észt is csak annak tudok osztani, akinek igénye van rá, így a kioktatás is csak afelé működik, aki hagyja magát.

Nyugodtan írogass másnak, ha vitatkozhatnékod van, akkor ott az agresszív párod, tőle jutalmat is kapsz érte. Tőlem max. néhány kellemetlen jelzőt, ha épp van kedvem hozzá.

2012. febr. 20. 12:12
Na de ha hagyja magát,attól jobban vérszemet kap.Élvezi az erőfölényt a hatalmat.Ha már idáig fajulnak a dolgok,hogy üt akkor vissza kell adni.Erősebb??na és majd elalszik...Aki egyszerűt többször fog, ha hagyják
188. csutkababa (válaszként erre: 181. - A0c1361e44)
2012. febr. 20. 12:04

ha van furdoszobad, keresd meg a tukrot benne,es kukkants oda,es ezt magadnak mond, tobbszor is,hogy OSTOBA,mert ki vagy te itt,hogy igy osztod az eszt nekunk????

ez egy forum, a sok ,rengeteg kozul..

nem azert irodott ,hogy kioktass embereket...

ha Te sose voltal ilyen helyzetben,akkor mirol beszelsz, tudod e?

senki nem valaszt agressziv partnert,es igen, lehet agressziv egyik pillanatrol a masikra...

es en nem a legbol kapom ezeket a dolgokat, tapasztaltam...

senki nem erdemli meg, mint ahogy te azt nagy bolcsen allitod,hogy aggresszivitast kapjon.


amugy nekem is azt mondta a baratnom, hog yo bizony nem hagyna, hogy a ferje megverje...

mondtam neki, ne mondja ezt, mert nem volt meg abban a helyzetben,es egy ferfi barmikor erosebb egy nonel...siman elbir vele...


eltelt par ev, a baratnom terhes volt, a kocsiban vesztek ossze a ferjevel,es az kinyitotta a kocsi ajtajat,es kirugta a feleseget, aki elvetelt...


nos....

187. Emil zola-nana (válaszként erre: 186. - Emil zola-nana)
2012. febr. 19. 13:51
Lelki
186. Emil zola-nana (válaszként erre: 184. - Pen80)
2012. febr. 19. 13:49
Így van,elöször a nő tagad,"ugyis minden szép lesz-ugyis megtudom változtatni-lesz egy gyerekünk és Ő is megváltozik!és a valóság teljesen más.ezért irtam hogy sokszor már késő,de van amikor még lehet változtattni.persze soha sem késö hogy változtatsuk az életünket. szakirodalom szerint ez a leki-és testi terorrizmus.
185. 4c30444687 (válaszként erre: 170. - Zamila)
2012. febr. 19. 13:44
Esete válogatja, nem is példálóznék, de egy egyszeri ilyen eset szerintem egyáltalán nem az azonnal pakolj.
184. Pen80 (válaszként erre: 183. - Emil zola-nana)
2012. febr. 19. 13:29
Szerintem ennek az első lépését már észre kéne vennie egy nőnek. Csak a nők nagy része nem szereti észrevenni...
183. Emil zola-nana (válaszként erre: 181. - A0c1361e44)
2012. febr. 19. 13:11
Az agresszivitás kialakulásához idö kell,elöször kedves majd befolyásolja a döntéseit a nönek,majd eléri hogy ragaszkodjon hozzá lelkileg-testileg,és utolsó fázis hogy naponta megaláza és leamortizálja,és már kész a dolog.nem tud szabadulni mert kötödik hozzá.
182. timycat (válaszként erre: 180. - *Aja*)
2012. febr. 18. 21:50

Én azt mondanám erre, hogy az elsőnél nem kell rögtön lelépni, de mondjuk a 3-4. balhéra már én sem hagynék lehetőséget.


Arról senki nem tehet -saját magadon kívül-, hogy te hányszor és hányszor tűrtél, mire léptél.

181. a0c1361e44 (válaszként erre: 180. - *Aja*)
2012. febr. 18. 21:44

Szerintem meg az a bicskanyitogató, hogy annyira ostobák vagytok, hogy nem értitek meg, amit írok.

Kimondta, hogy tűrjön?



A rossz kapcsolatokra pedig azt tudom mondani, hogy mindenki magának választotta az agresszív partnert, hiszen senki nem lesz agresszív egyik pillanatról a másikra. Ha annak ellenére hozzámegy valaki egy agresszív állathoz, hogy tudta milyen akkor megérdemli a sorsát.

180. *Aja* (válaszként erre: 74. - A0c1361e44)
2012. febr. 18. 21:35

Nem olvastam végig az egész fórumot, de a kezdeteket igen. Ám most értem odáig, hogy nem tudok a hozzászólásaid mellett szó nélkül elmenni.


Bicskanyitogató amit írsz.


Istenem hányszor, de hányszor ültem le vele, mond el beszéljük meg, segítek megoldjuk csak beszélgessünk. Nem nincs semmi. Soha nem volt semmi, de soha nem volt semmi jó amit csináltam. Már az utolsó útszélit jobban tisztelik, ahogy velem bánt és viselkedett.


Hányszor mondtam, hogy menjünk el kettesben, séta, mozi vacsi vagy valami. NEM,NEM,NEM.

Folyamatosan mindenben visszautasított, egy 0 éreztem magam.


És képzeld eljöttem annak ellenére, hogy olyan kapcsolatai és annyi pénze van...fenyeget, hogy elveszi a gyerekünket akire 2het rá se nézett.


Szóval te is könnyen osztod itt az észt. És támadod azokat akik azt mondják, hogy ne hagyja magát és lépjen...idegroncs legyen később ő is és a kicsi??? Lehet nem fajult tettlegességig(remélem nem is fog) de ezer jól célzott szóval sokkal nagyobb fájdalmat lehet okozni!!!

179. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 177. - 8611af2186)
2012. febr. 18. 20:30
Remélem meg tudtátok beszélni...
178. a0c1361e44 (válaszként erre: 177. - 8611af2186)
2012. febr. 18. 20:21
És mi újság otthon? Kibékültetek?
2012. febr. 18. 20:18
Köszönöm azoknak a válaszát akik közölték velem hogy mint tennének a helyemben,nem tudom miért kell a fórumnak más irányba el mennie,fel tettem egy kérdést és válaszokat vártam és köszönöm aki válaszolt!!!!
2012. febr. 18. 19:40
Helló. Nem olvastam végig, az összes hozzászólást, de az biztos, hogy nem megoldás a válás. Főleg, ha először fordult elő. Meg kellene beszélni a dogokat, miután lenyugodtatok. Mindenkin nagy a nyomás, a pénztelenség, fáradtság, ez a hosszú tél is ki tudja ám meríteni az embert. Csak kitartást kívánok és hogy ketten, együtt megoldjátok a helyzeteteket. Ez a sok különféle tanács, vélemény nem biztos , hogy jó hatással van most az ítélőképességedre. Szerintem a legfontosabb, hogy nyugi, aztán csak idő kérdése és kiderül minden, biztos megoldjátok. Persze a szálka ott marad.....
2012. febr. 18. 19:22
Hát többet nem hajigálna semmit...megismerkedne a sodrófa gyönyöreivel
174. one euro (válaszként erre: 1. - 8611af2186)
2012. febr. 18. 19:20
Biztos gyengék az idegei :(((a savanyúságot is a földre szervíroznám és távoznék :))))
173. 17edc27aec (válaszként erre: 1. - 8611af2186)
2012. febr. 18. 18:41
Költözz vissza szüleidhez gyerekkel együtt! Ez nagyon fontos. Hagy érezze az a majom milyen egyedül lenni. Aztán ha felhív telefonon, akkor ne menj vissza egyből, mondd meg neki, ha vissza akar hívni, hogy alszol rá még egyet! Aztán majd másnap megbeszélitek mi történt!
2012. febr. 18. 18:28
Megnéztem a fórum indító fél négytől nincs itt,és mindenki veszekszik anélkül tudná mi van tulajdonképp,miért nem várjátok meg elmondja..:D))
171. timycat (válaszként erre: 166. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 18. 18:26
de ha épp rossz a gyerek, akkor mindig a TE gyereked :) legalábbis nálunk a MI és a TE gyereked szóhasználat van forgalomban.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook