Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A te férjed, párod jól néz ki?Olyan amire vágytál?Számít ez egyátalán vmit? fórum

A te férjed, párod jól néz ki?Olyan amire vágytál?Számít ez egyátalán vmit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. nov. 19. 01:58
jol nez ki a parom,es igenis szamit a kulso,tobb kapcsolatom is volt es egyikuk olyan ronda volt alig mertem ranezni........minmum az ordogszintjet meg kell,hogy usse,csak a belso ertek nem eleg egy pasinal/tapasztal/.nmegjegyzem a csunya hapsitol ugy menekultem el/hogy miert nem terek ki ra.,de egy a lenyeg nem mukodott a kapcsolat.mindenki mondta boldog leszek vele,mert csunya,es o volt az osszes pasim kozul a legszemetebb,hiszed,nem a legjobb kepubb/latin/ volt a legrendesebb mind kozott.
133. bnedora
2011. máj. 1. 21:37
Jól néz ki, és olyan, akire mindig vágytam.
132. klenca
2011. máj. 1. 18:56
:))
2011. máj. 1. 18:55
Igen, jól néz ki. :) Nincs ideálom, aminek meg "kellett" volna felelnie. Nekem nem a külső a fontos, az "csak" egy plusz. :)
2011. máj. 1. 18:03
Nincs ideálom, a kisugárzás számít. Párom szeplős, kékszemű, hullámos barna hajú... szerintem helyes :)
129. evcsuh
2011. máj. 1. 17:29
Az én mostani férjem semmibe sem hasonlít arra külsőleg amilyen pasít leírnák,hogy nekem kik jönnek be. Még is tetszik és már 2 éve vagyunk együtt.
2011. máj. 1. 16:36
Igazi modell kinézetű szolibarna, enyhén izmos szépfiú. Úgyhogy végre valahára olyan, amilyet tényleg magam mellé képzeltem :DD
2011. máj. 1. 12:01

Mindig úgy gondoltam, h a tökéletes pasinak feltétlen magasabbnak kell lennie nálam, különben nem tudok rá úgy nézni mint egy igazi férfira.

Ha az 'előírásaimat' követem vakon, akkor most nem lennék amellett a férfi mellett, akiről már úgy gondoltam h 'olyan' nem is létezik. Ugyanis pontosan 10centivel alacsonyabb nálam... :)

2011. máj. 1. 11:47
Én nem tudom,mert nekem nem a külső fog meg valakiben!Hanem pont az ellentéte....ami fontos!
125. Zanna01
2011. ápr. 4. 12:14
Igen! Pont az ideálom! Pont a külseje miatt szúrtam ki magamnak. :) IMÁDOM!!!! :)
124. hjaniko
2011. ápr. 4. 11:41

Külsőleg más!A magas szőkék tetszettek valaha, ő barna és középtermetű.

Nagyon szeretem, különb ő, mint amit magamnak el tudtam volna képzelni:)

123. bnedora
2010. máj. 6. 18:38
igen, nekem ő az ideálom
2010. máj. 6. 17:28
Igen, a legszebb a szamomra es nagyon jo pasi szerintem.
121. firegun
2010. máj. 6. 15:04
igen.
2010. jan. 10. 18:02
asszem,nekem nagyon édi!:)
2009. dec. 10. 14:36
szerintem jól néz ki az enyém:) és szerinem számít is, ne legyen poszterpasi, de nekem tetszen:)
2009. dec. 10. 14:31
Igen , maskeppen nem lenne parom :)
2009. okt. 11. 23:02

nincs párom! én nyertem! :P :D


amúgy eddig ha hiszitek, ha nem sosem a külső volt a döntő! :)) amúgy igen, mindig olyan volt, amire vágytam.

2009. szept. 22. 17:04
nekem eredetileg nem a párom az ideálom, de a kitartó szerelmével elérte, hogy az lett :)legalábbis nagyon vonzódom hozzá. A magas erős sőt mackósabb testalkatú, tüsihajú pasikról fantáziáltam mindig, erre fel ő magas ugyan, de vékony típus, viszont gyönyörű dús hosszú fekete haja van és hozzá ártatlan, mosolygós, kormos seprűkkel keretezett kék szeme :)megtetszett na :)szóval nem őrá vágytam, de megtanultam :)
2009. szept. 22. 16:13

Már nem olyan, mint régen, de én is változtam.

Együtt csiszolódtunk, megszoktuk az újat is. Evvan... :p

2009. szept. 22. 15:29
Háááát... ahhoz képest, hogy eddig hosszú hajú pasijaim voltak és általában jó vékonyak (művészalkat, ha úgy tetszik), most van egy 2 méteres, csini, rövid hajú drágaságom. :)
113. 9bc5015697 (válaszként erre: 110. - Motoros112)
2009. szept. 17. 21:37

Elég furcsa... én is jártam egy fiúval, aki a már-már betegesen vékony lányokat szerette, akik jobban hasonlítottak egy fiúra. Alkatilag én elég széles csípőjű vagyok, és 165 cm 52 kilóval is volt mit markolni a fenekemen. Persze felül nagyon karcsú derakam volt meg minden ilyesmi.

De soha nem jelentett prblémát. Lehet, sőt biztos megnézte azokat a piszkafákat, de nagyon szeretett, és nem is akarta eltakarni a hibáim, hanem ki is emelte, ha takargattam magam, akkor biztosított róla, hogy imádja, és bezézgetni kezdte őket, és bármilyen pózban imádott szeretkezni... Ő magas volt, és nagyon vékony, de engem sem, és őt sem mozgatta különösebben, nem az számított hogy néz ki a másik, a szerelemtől lettünk gyönyörűek egymásnak... Ezért nehéz megértenem...


Akit pedig már 2 éve nagyon szeretek, szerinte a legtermészetesebb dolog, ha egy nő meghízik az évek során, hisz nő, a gyermekek világrahozója, sokkal nagyobb csodát tesz, mintsem pár ruhaméret feltűnjön emellett. Persze jobban szereti mint minden férfi a karcsú nőket, bár a nagyon vékonyaktól inkább irtózik. De ha szembe jön valaki, aki anya lett, és egyáltalán nem hasolít a régi önmagára, és én teszek egy megjegyzést, hogy hú, én nem szeretnék meghízni a gyerektől, akkor annyit mond, hogy na és, ez az ami legkevésbé számít. És nem áll szándékomban meghízni, de ez jól esik nagyon.


Szóval... a hosszú történetemmel csak annyit akartam, hogy ez már most sem jó, mi lesz később, ha valóban gyermekeid anyja lesz?... Szerintem menjetek el orvoshoz, ahogy ő is ajánlotta. Előtte azért készítsd fel, hogy ez az oka. És amúgy sok nőnek elég egy félmondat, ami arra ösztönözze, hogy leadjon pár kilót, lehet ha őszinte leszel vele, akkor z elég erőt ad naki, hogy tartson egy kisebb súlyt...

Ha az én párom mondana ilyet, megfagyna bennem a vér, és pár percre összeomlanék. De mivel az őszinteségét ennél sokkal többre értékelem, megpróbálnám megoldani mindenképp.

2009. szept. 17. 16:01
pontosan olyan, amilyenre vágytam mindig is. Ebből adódóan akadnak "tolakodó" nőneműek. És, igen, szerintem számít a külső!
111. 24af5bf008 (válaszként erre: 110. - Motoros112)
2009. szept. 16. 20:45

Na! Akkor ez kiinduló pontnak nem rossz!:))


Viszont tényleg nem tudom mit kénee kezdeni ezzel, és mi lenne, ha finoman céloznál rá,h. fogyjon le?

Hogy Te szereted, meg minden, de leadhatna pár kilót, cserébe Te is változtatsz valamit magadon!

110. Motoros112 (válaszként erre: 107. - 24af5bf008)
2009. szept. 16. 20:42

"Ja, és még egy kérdés!: Más karcsúbb, véknyabb nők tetszenek neked? Fantáziálsz róluk?"


Sajnos igen... de azok csak "képek", nem társul hozzájuk semmilyen érzelem, szeretet, szerelem... nem konkrét emberekről van szó, hanem pl. egy járókelőről az utcán, vagy a TV-ben egy szereplő, akit nem ismersz és nem köt hozzá semmi... Csak elképzeled, hogy vele valószínűleg nem lennének ilyen jellegű problémák... De nem akarok más nőt, csak a jelenlegit...

109. Motoros112 (válaszként erre: 104. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 16. 20:02
Sajnos én is ilyen vagyok ezen a területen. Tudom, hogy ez a baj, de soha nem mertem elmondani neki.
108. Motoros112 (válaszként erre: 103. - 24af5bf008)
2009. szept. 16. 20:00

Igen, én is ezt gondoltam, amikor kialakult a kapcsolat, hogy megszépül majd előttem.


Természetesen nem kellene buta, "semmilyense", de bomba alakú plázacica, mert megőrjít az üresség.

107. 24af5bf008 (válaszként erre: 105. - Motoros112)
2009. szept. 16. 19:59

mond meg neki,h. e miatt nem kívánod annyira, és tegyetek együtt érte.

mert ennek így semmi értelme, és nem is lesz jó vége!

az tök hülyeség,h. elmenj ezzel vmien terápiára, nem látom értelmét!


Ja, és még egy kérdés!: Más karcsúbb, véknyabb nők tetszenek neked? Fantáziálsz róluk?


(bocs, ez két kérdés! :) )

106. Motoros112 (válaszként erre: 102. - 24af5bf008)
2009. szept. 16. 19:56
Ha nem lenne biztos, hogy szeretem, akkor nem keresném a megoldást... de szeretném megoldani...
105. Motoros112 (válaszként erre: 101. - 00346cf747)
2009. szept. 16. 19:53
Természetesen engem kellene kezelni és ezek szerint nekem fontosabb a külcsín. Elvileg én megfelelek neki, pedig nem vagyok kisportolt, de vézna és kövér sem. Olyan átlagos. Tudtommal a nőket jobban befolyásolják az érzelmeik, mint a külső ezért őt nem zavarja, hogy nincs kocka hasam és széles vállam (bár tett apró célzást arra, hogy akár tehetnék is érte valamit, de nem szekált vele).
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook