Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit szólnál, ha a férjed/párod így táncolna egy nővel az évzáró céges rendezvényen? fórum

Mit szólnál, ha a férjed/párod így táncolna egy nővel az évzáró céges rendezvényen? (beszélgetős fórum)


1 2
58. New(l) (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 20. 10:18
Ez mondjak elég harmatgyönge szöveg...
2019. dec. 19. 22:47

Viszont mikor megkérdeztem, hogy mégis miért hívogatta a nőt, azt állította, hogy nem tudja. Az biztos, hogy ő semmit sem akart tőle, de egyszerűen nem emlékszik miért hívogatta és miről beszélgettek.

Sírjak vagy nevessek?

56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - New(l))
2019. dec. 19. 22:43
Nem ilyen. Viszont a munkahelyén lehet...
2019. dec. 19. 22:40
Megbeszéltük. Én el tudom képzelni, hogy ott a buliban, felfokozott állapotban nem gondolt arra, hogy ez nekem esetleg rosszul fog esni, aztán mikor meglátta a fotókat, elgondolkozott, és jobbnak látta törölni. De ezt is tagadja, nekem meg nincs bizonyítékom.
54. Kacsahercegno (válaszként erre: 51. - 80ASIQ)
2019. dec. 19. 22:01
Gondolom úgy érted hogy sok embernek "indokolatlan" féltékenységi rohamai vannak... Egyrészt akivel nem lehet őszintén beszélni, olyannal szerintem nem érdemes kapcsolatban lenni. Pl. aki tényleg kontrollálja a másik embert, kivel találkozhat, hova mehet és betegesen kiveri a balhét és ellenőrizget stb. stb. Mert vannak ilyenek is. Másrészt meg a féltékenységi rohamokat is sokszor az előzi meg, hogy 1-2 hazugságra már korábban fény derült, mint pl. a topikindítónál is.
53. New(l)
2019. dec. 19. 21:27

Alapból milyen típus a férjed? Közvetlen, könnyedén megérint másokat, közel áll a beszédpartneréhez stb?

Én tegnap kaptam két cuppanóst egyik oktatónktól, hát mit ne mondjak, lehidalta, annyira idegen tőlem ez egy munkahelyen, ráadásul másfél hónap után. Neki láthatóan nem volt vele gondja.

52. Asinel 75 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 19. 21:12
Nos, a kérdésre a válaszom, hogy nagyon nem tetszene, viszont azok alapján, amit itt leírtál szerintem nincs okod aggódalomra.
51. 80ASIQ (válaszként erre: 50. - Kacsahercegno)
2019. dec. 19. 20:15
Az a tapasztalatom, hogy az ember nem tudja, hogy az őszinteséggel árt vagy használ. Hát igen... Jobb lenne, ha lehetne az ember őszinte.
2019. dec. 19. 19:54
Ezt nem tudjátok megbeszélni, hogy mellőzze a kedvedért az ilyen akciókat? Lehet hogy őszintén nem gondol bele hogy neked ez ennyire rosszul esik. Bár ha törölte a képeket, akkor lehet hogy mégis. 🤔 Meg a férfiak gyakran azt is nehezen értik meg hogy a "nem mondtam el, mert nem akartam balhét"-ból sokkal nagyobb balhé lesz amikor kiderül hogy kamuztak/eltitkoltak valamit. És jobb inkább normálisan megbeszélni, akár ezt is hogy lesz táncikálás meg közös fotók... Aztán lehet hogy kicsit előre is kiakadsz de az ha elmondja, annak a jele hogy nem szarja le hogy mit érzel, és szerintem nekünk nőknek ez az egyik legfontosabb. Ez a titkolózás sokkal rosszabbá teszi a helyzetet, nem is a tánc a lényeg.
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - 80ASIQ)
2019. dec. 19. 19:30
Kitartok mellette, hiszen nagyon szeretem őt.
48. 80ASIQ (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 19. 19:17
Innen a messzi távolból (értsd: ismeretlenül) nem tudom, hogy mi az igazság, mert milyen alapon mondhatnám azt, hogy áááá, dehogy, nem csal ő meg! Nem tudom, csak remélem, hogy nem. Az eddig általad leírtak alapján számomra még kevés lenne megcsalást feltételezni. Szerintem, egyelőre még tarts ki mellette.
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - 80ASIQ)
2019. dec. 19. 18:11

Félek attól, hogy félreismertem. Nem tudom, 10 év mire elég. Igaz, hogy szavak nélkül is értjük egymást, de mi van, ha naiv vagyok?

Többször akartam gyűlölni, de nem sikerült. Mert a történtek ellenére kivételes, ahogy velem viselkedik. Mindent megtesz értem, a csillagokat is lehozná az égről. Kedves, ölel, csókol, a szeretkezés is szinte olyan vele, mint az elején. Tudom és érzem, hogy nagyon szeretjük egymást. De mégis gyötör néha a kétség, hogy mi van ha palimadár vagyok. Mindenesetre igyekszem ennek nem teret engedni.

46. Luijza
2019. dec. 19. 15:59
Ő mit mondott róla?
45. 80ASIQ (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 19. 15:56
Egy jó banda vidám és hülyéskednek. Bizonyára Te sem konkrétan a derékátkarolástól tartasz, hanem attól, hogy ennél több is van esetleg. Erről meggyőződni nem egyszerű. Reméljük a legjobbakat! :)
2019. dec. 19. 15:04

Úgy látom, mindenkinek máshol van a határ.

Én kissé antiszociális és visszahúzódó vagyok, ezért is tartom különösnek ezt a közelséget. Munkában is régóta egyedül dolgozom, nem tudom milyen egy nagyobb közösség.

Talán az én hibám, talán nem... Majd kiderül. Remélem, hogy csak én fújtam fel.

43. delbuk
2019. dec. 19. 13:30

Én is táncoltam így volt kollégákkal, akkor sem akartunk egymástól semmit, amikor egyedülállóak voltunk, pláne amikor foglaltak, ez szerintem semmit nem jelent, sőt az átkarolós fotók sem (céges bulin, nem józanul, sokszor mindenki mindenkivel fotót csinál). Az egyik volt kollégám is mindig szűrt verziót mutatott a feleségének, mert az mindenkire féltékeny volt (a srác meg hűséges, de marhára utálta a hisztit).


A mellettem mással titokban csetelgetés, az már lehet necces, mert én a titkokat nem bírom, de azért erősen kérdéses, hogy mi volt a "lebukás", mert nem mindegy, hogy milyen jellegű volt a beszélgetés, a féltékenykedésedből kiindulva simán lehet, hogy csak barátkozott, és nem akart vitát.

42. 80ASIQ (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 19. 09:33

Van különbség aközött, hogy ismert vagy ismeretlen nőnek karolja át a derekát? Van! Ismert nő lehet akár rokon is, testvér, unokatestvér stb. Engem egy volt osztálytársnőm üdvözölt úgy két futball-labdányi cicivel, hogy majdnem elájultam mert az összes levegőt kiszorította belőlem! Így szeretnék meghalni! Nagyon aranyos nő, de igazából egyikünk sem gondol szexre. Heves természetű unokatestvérem is így szokott megölelni!

Idegen nővel? Egy derék átkarolás miért bűn?? Ezt nem értem. Hogy van-e több, azt persze bizonyítani kellene. De ez nem büntetőper, ez más. Ha nem bízol benne, akkor... Majd eldöntöd, mit csinálsz. Olyan kapcsolatból, amiben nem érzed jól magad, ki kell lépni.


A telefonálás témáját nem ismerem, hadd ne olvassak most vissza, elvégre munkaidőben vagyok!

2019. dec. 18. 18:50
törölve lettek hozzászólások
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Lávli)
2019. dec. 18. 16:58

3 éve történt a tánc.

2 éve a telefonálgatás.


Mindkettőre az volt a válasz, hogy ő nem gondolta ezeket problémának. De megbánta. Soha többé nem fordul elő.


Nemrég az idei rendezvényen egy állítólag idegen nővel állt fotózkodni, átkarolva a derekát. Megkérdeztem ki az - a többi nőnemű munkatársat ismerem, velük is pózolt -, és azt mondta nem ismeri. Szerintem hazudik. Emiatt buggyantak fel a régebbi történések, mert azóta is küzdök, hogy bízni tudjak.

39. 80ASIQ (válaszként erre: 17. - Sziszi0528)
2019. dec. 18. 08:17

Látom, én is más világban élek, mint a 33. hozzászólásban megszólaló Timycat illetve a 24 Dr Emmet Brown. Jó látni, hogy még ha csekély számban is, de vannak még normális emberek. (A többiek sem hülyék, csak más felfogásúak, na! :D )

Hát azért érezze jól magát egy férj (feleség, bárki) mert buliban van! Ha egy munkahelyen jó a kumpánia, az egy áldás! Nem minden munkahelyen van ez így! Félve jegyzem meg, hogy akinek nem víz folyik az ereiben, az érez vonzalmat, sőt mi több, vágyat is a csinosabb (mindegy milyen, csak tetsszen!) jópofább kolléganők iránt. Egy ilyennel valóban jól esik lassút táncolni. Amennyiben ezzel kb. vége is az erotikának, akkor én ebben nem látok semmi gondot. Barátkozni is lehet, bókolni is, uram bocsá', még a fenekét is megfogni. Ha egyebek is történnek, mint ahogyan tűnik a Fórumnyitó hozzászólásaiból, akkor már lehet gondolkozni, hogy na, most mi van.

Érdekes ez a másoktól tanácsot kérni-féle dolog. Persze, hát dilemmában van, van ilyen, mások segítenek gondolkodni, elgondolkoztató véleményeket írni. Kétes(!) esetekben a kapcsolat fenntartása mellett szoktam lenni. DE ez nem tőlem függ. Adni kell magunknak időt, hogy letisztuljon a dolog. Ha egy év múlva is vacak, akkor köszönjenek el egymástól. Ha egy év múlva már csak nevet a dolgon, akkor sok boldogságot a továbbiakban. Könnyebb a helyzet, ha nincsenek összeházasodva illetve nincs gyerek, akkor pillanatnyi úri jókedvében is szakíthat az ember.

38. birebora (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 17. 15:19
Megértelek:(
2019. dec. 17. 13:43
Ott hagynám had táncolgasson de akkor a jövőben is.
36. Lávli (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 17. 11:41

Miket csinál még?

Mert először csak egy laza évzáró bulis táncról volt szó.

Aztán titkos irogatásokról, hívogatásokról.

Aztán hogy évek óta van ez ...

Mi van még?

2019. dec. 17. 11:37
Most akkor teper, vagy ilyeneket csinál?
34. Epresturmix (válaszként erre: 33. - Timycat)
2019. dec. 17. 09:54
Te/ti már eleve nem egy szokványos házasságban éltek. A megismerkedêsetek sem volt szokványos. Én bírom amikor írsz. Utálom a cukormázas életeket olvasni. A sok cukortól êmelygek. ;))
2019. dec. 16. 23:57

Atyaég én nagyon más világon élek.


Ez semmi.


Biztos r.banc vagyok sokak szerint, de céges bulin bárkivel ellasúzok így. Pedig még egy kollegával sem szexeltem, meg nem is tervezem.

32. Érdekes73 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 16. 22:52
A véletlen...
2019. dec. 16. 22:03

Lehet újra bízni? Van akinek sikerült? Hogyan?


Nekem nem megy. Évek óta. Pedig teper. De nem érzem őszintének. Főleg, hogy ilyeneket csinál.


Fontolgatom a válást, mert teljesen tönkremegyek.

2019. dec. 16. 21:41

Amikor megjöttek a fotók arról az éjszakáról, amikor mással táncolt, eredetileg hiányoztak belőle azok a darabok, melyeken ők ketten vannak megörökítve. Kb. 6-8 db.

Viszont az eredeti tárhelyen megvoltak a hiányzó képek. Tagadja, hogy ő előre kitörölte azokat, és nekem már a kiválogatott verziót mutatta meg. Állítása szerint azok a képek biztos valahogy eltűntek, a fotós hibájából.

29. Guruljka (válaszként erre: 22. - Vivo44)
2019. dec. 16. 21:34
Igen, a képen levő nő azért nézi unottan a plafont. És a két test nem ér össze. A pasin verseny-szám, tehát egyféle táncverseny, amit a nő, de lehet, hogy a pasi is, halálosan un. Erotika nulla.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook