Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyünk, ha lelki szemetesládává váltunk? Avagy a barátnőm egy energiavámpír fórum

Mit tegyünk, ha lelki szemetesládává váltunk? Avagy a barátnőm egy energiavámpír (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. df2a740c00 (válaszként erre: 4. - F8db0709b8)
2010. jan. 16. 10:09
jja, még lopott is tőled? Az, akiről én beszélek, becsületes, meg tulajdonképpen jóindulatú, de így még rosszabb.
5. d441802019 (válaszként erre: 1. - Df2a740c00)
2010. jan. 16. 10:08

Szerintem két választásod is van:

1. megpróbálod függetleníteni magad mások problémáitól (mert annak semmi értelme, hogy Te is rámenjél)

2. megmondod a "vámpíroknak", hogy ha közömbös, általános dolgokról nem tudtok beszélni, akkor inkább ne is szóljanak hozzád. Neked is megvannak a problémáid, mégsem fárasztasz vele senkit.


Én is hasonló szituban voltam amúgy, és kb. 1 hete megléptem a második megoldást. Most átestünk a ló másik oldalára, ugyanis hozzám sem szól az érintett személy... eleinte nagyon zavart, de rájöttem, hogy egyáltalán nem nagy baj... jobban haladok a munkámmal.

Ő meg majd rázizzen egyszer, hogy mit csinált. :-)

2010. jan. 16. 10:07
Én is voltam igy ismerősömmel,mihelyt párom elment dolgozni már jött is és itt ült mig párom nem ért haza.Nagyon kimerítő volt,aztán történt egy csúnya dolog és azóta nem jön!Persze ö van megsértődve,mintha én loptam volna öt meg!Szal mocskosul kitolt velem,mert nem kevés pénzről van szó:(
3. df2a740c00 (válaszként erre: 2. - 9242a6388c)
2010. jan. 16. 10:06
Igen, próbálok minél kevesebbet érintkezni vele. Csak az a baj, hogy lassan 10 éve a barátnőm. Pár éve csinálja ezt, de azóta kisebb-nagyobb meszakításokkal folyamatosan. Nem érdekli, hogy nekem is van életem, és ezt a tudtára is adom, annak ellenére a különbejáratú pszichológusának tekint.
2010. jan. 16. 10:04
igen ő egy energiavámpir...kerüld el!
2010. jan. 16. 10:01
Folyamatosan leszívják az életkedvemet. Van valaki a környezetemben, aki teljesen rámszállt. Megkértem, hogy vegyen vissza, de nem úgy tűnik, mintha hatott volna. Valójában leginkább az zavar, amilyen tüneteket kivált belőlem ez az egész.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook