Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok... Anyuval csúnyán összevesztünk a héten mindennap.. Persze ma sem maradt ki, panaszkodtam apunak fórum

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok... Anyuval csúnyán összevesztünk a héten mindennap.. Persze ma sem maradt ki, panaszkodtam apunak (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. máj. 14. 17:47

Nagyon sajnálom, de jó lenne tudni vajon miért csinálja ezeket...

Mit vár tőled?

Ő mit csinál?

Otthon van vagy dolgozik?

Te mit csinálsz? Tanulsz? Dolgozol?

Hogy élitek a mindennapokat?

2011. máj. 14. 17:43
Az előbb még azt írtad,17 éves vagy!Minden ennyire igaz?
10. kisj
2011. máj. 14. 17:40

21 éves vagy (ha jól látom az adatlapodon)

dolgozol?

vagy tanulsz?

mivel töltöd a napjaidat?

2011. máj. 14. 17:36
Hál istenek apura mindig számíthatok.. csak sajnos keveset van itthon dolgozik.
8. Pumi:) (válaszként erre: 5. - Syria)
2011. máj. 14. 17:35
Anyunak boldog élete volt..Kiskora is szép volt.. Csak az enyémet akarja elrontani, lelkileg zsarol.. Én elég nyugodt típus vagyok nem csináltam semmit.. nem járok bulizni se semmi... Sajnos mindig megaláz mások előtt, parancsol és sorolhatnám.. Olyan lelki sérüléseket okozz nekem..
2011. máj. 14. 17:35
huuu ezek a dolgok csunyan megviselhetnek teged. velem az apam csinalta ezt. eveken keresztul.... utott is. nem rendszeresen, de elofordult parszor. hat ha a nagyidnal alszol, az csak atmeneti megoldas. becsuljek meg a csaladjukat azok akik bekeben nottek fel!!
2011. máj. 14. 17:32
Próbáltam de mindig veszekedésbe torkollik..:((
2011. máj. 14. 17:32

Milyen élete volt anyádnak, hogy így viselkedik veled? (Persze, bármilyen is volt, nem mentség.)


S te? Nem tettél rossz fát a tűzre, ami ezt hozta ki belőle?

2011. máj. 14. 17:30
17 évesen én is állandóan veszekedtem az anyámmal :( és ez sajnos nem is változott addig, amíg el nem költöztem otthonról. A végén ott tartottunk, hogy már nem is beszéltünk egymással. Próbáltál beszélni a fejével? Nem visszavágni és veszekedni, hanem beszélni?
2011. máj. 14. 17:26
Igen, apu sajnos nagyon ritkán van otthon dolgozik..
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Pumi:))
2011. máj. 14. 17:23
apud elenged a nagyihoz aludni?
2011. máj. 14. 17:22
Miket mondd rám büdös k*rva..stb. persze még barátom sem volt még 17 évesen de az vagyok...(Ma letagadta apunak ezeket a dolgokat hogy ő ilyet nem mondott... A viselkedésével elzavarja a családot. Mamám mondta hogy aludjak ott nála.. (ha nem bírom idegekkel).. Én nem vagyok egy erős személyiség.. és úgy érzem hogy 17 évesen tiszta roncs vagyok. Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett de ki kellett írjam,mert már annyira elvagyok keseredve.:(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook