Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok... Anyuval csúnyán összevesztünk a héten mindennap.. Persze ma sem maradt ki, panaszkodtam apunak fórum

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok... Anyuval csúnyán összevesztünk a héten mindennap.. Persze ma sem maradt ki, panaszkodtam apunak (beszélgetős fórum)


1 2 3
72. a08f6d172a (válaszként erre: 71. - Csanyizsuzsa)
2011. máj. 17. 16:14
:D
2011. máj. 17. 13:53

Kedves 17 éves

Ne hallgass erre a sok akárkire

Fel kell lázadni az ilyen anyuka ellen

Hidd el ez beválik.Főleg ha még vissza is

orditasz neki

Egy nagyi aki szintén volt 17 éves

70. mamma2 (válaszként erre: 69. - D81e282077)
2011. máj. 17. 10:55
IDIÓTA...ennyi...
69. d81e282077 (válaszként erre: 68. - Mamma2)
2011. máj. 16. 14:33

miaz nem tudsz adni egy inteligencs valszt egy feltett kerdesre? arra valaszoljal hogy szerinted meg hasznalni is egy ilyen kifelyesest ez ok? sokszor szegyelem hogy ilyenek a honfikajim .

Ha ezt leforditod mas nyelre mas nemzetek megborzongandnak azon hogy van egy kis nemzet eu - közepen hol ez normalis enyire csuf es brutalis fenyegeteseket hasznalni ..

68. mamma2 (válaszként erre: 66. - D81e282077)
2011. máj. 16. 14:19
Te szerencsétlen....beszélgethetnél már egy kicsit magaddal is...
67. syria (válaszként erre: 57. - Mamcili)
2011. máj. 16. 11:11

Éppen azért kéne leülniük, és beszélgetni. Amikor a lány megkérhetné az anyját, hogy mások előtt ne szégyenítse meg, ill. az anya is elmondhatná, hogy mi az, ami zavarja a lánya viselkedésében.


Persze lehet, hogy már annyija elfajult kettejük viszonya, hogy az ilyen beszélgetésnek is veszekedés lenne a vége.

66. d81e282077 (válaszként erre: 65. - Mamma2)
2011. máj. 16. 09:24

miert szerinted ez - ok.?

" szijat hasitani a hatabol " sz szadizmus!

Te pedig szamomra nyomomba sem ersz egyszeuen - en a igazsag melett alok nem egy _ szalabakter _ borzalmas fenyegeteset veszem vedelembe mind te .

65. mamma2 (válaszként erre: 52. - D81e282077)
2011. máj. 16. 08:43
Mondd!-te nem szégyelled magad? Még helyesen írni sem tudsz...miért gondolod, hogy pocskondiázhatsz másokat!-és oszthatod a nemlétező "észt" amiben nagy hiányod van!!!! Semmiképp se gondold azt, hogy a "normális" emberek közé tartozol...hmmm...bepofátlankodsz olyan helyekre, ahol semmi keresnivalód sincs, belekötsz olyan emberekbe, akik egy szót sem szóltak hozzád! Zavaros vagy, mint a pocsolya.... Sajnos a topikindítónak még nincs elég esze, neked meg már elment, még az is ami esetleg valamikor lehetett??
2011. máj. 15. 12:53

Kedves Pumi! Talán ezekből a sorokból jobban megérted,miért történik veled,ami történik,és miért pontosan úgy...


Egy kis részlet Jankovich I.

Reinkarnáció c. könyvéből:


Valamennyien egy tanulási folyamat részesei vagyunk,amelynek során valamennyi embernek ugyanazokat az elvégzendő feladatokat kell megoldania. Életfeladatunkként legutolsó nemzésünk előtt kiválasztottuk a még el nem végzett feladatok közül azokat, amelyek életünk

célját fogják képezni. Ezért más mindannyiunk sorsa ...


''Sorsunkért magunk vagyunk felelősek.''

Ezt a tényt a következő költemény nagyon szép képekben

foglalja össze:


Az élet melyet magam választottam ...


Mielőtt erre a földi létre megszülettem,

megmutatták, hogyan fogok élni

ott volt a gond, ott volt a harag,

ott a nyomor és a szenvedés igája.

Ott voltak a lehúzó terhek,

A tévedés, mely csapdába ejt,

a gyors harag, amelytől felforrtam,

ott volt a gőg, a gyűlölet, a büszkeség és a szégyen ..

De ott voltak azok a napok is,

a fényesek, a szép álmokkal teltek,

amikor elhallgat a jaj és a panasz,

és mindenütt a kegyelem forrása csörgedez.

Ahol a szeretet azoknak, akik még földi ruhát viselnek,

a Feloldozottak üdvét adja át

amikor az ember megszabadul ember-kínjaitól,

és magas szelleme kiválasztottként gondolkodik.


Megmutatták a rosszat és a jót,

hibáim sokaságát,

megmutatták vérző sebeimet,

és az angyali segítséget is.

És amikor belepillantottam jövendő életembe,

akkor egy Lény kérdést tett fel

hogy merem-e vállalni ezt az életet

Mert a döntés órája üt.

Én még egyszer mérlegre tettem minden rosszat-

''Ezt az életet akarom élni!''

mondtam határozott hangon,

és csendben magamra vettem új Sorsomat.

Így születtem meg ebbe a világba,

így volt az, amikor az új életbe léptem.

Nem panaszkodom, még ha nem tetszik, sem,

hiszen megszületésem előtt igent mondtam rá. ''


Ezért nem való hadakozni a sorsunkkal, Istent káromolni,ha földi életünk nem úgy alakul, ahogyan szerettük volna ... hiszen megszületésünk előtt igent mondtunk rá. :)

63. Pumi:) (válaszként erre: 60. - Salabakter)
2011. máj. 15. 12:02
Igen biztos nagy tanár verő vagyok.. stb. mert elmondtam a véleményemet és megvédtem magamat.Előbb is leírtam nem biztos hogy kéne tisztelni azokat akik idősebbek....
62. Pumi:)
2011. máj. 15. 11:55
Nem arról van szó hogy nem tisztelem az idősebbeket.. de ha valamelyik olyan akkor miért hagyjam magam? Különben is nem biztos aki idős azt tisztelni is kéne. és ez fordítva is így van.És miért egy 17 évesnek nem lehetnek érzései? Nem gondolkodhat úgy mint egy felnőtt? Köszönöm a válaszokat mindenkitől... majd megpróbálom megoldani ezeket a dolgokat egyedül..
61. de6dcdc43c (válaszként erre: 60. - Salabakter)
2011. máj. 15. 10:03
Bölcs döntés.
2011. máj. 15. 10:02
Folytathatjátok....nélkülem.
59. 91d4989ab9 (válaszként erre: 48. - Salabakter)
2011. máj. 15. 09:39

attól hogy valakinek gyereke születik még nem lesz szülő, és pláne nem lesz jó szülő


és egy szülőnek sem jár alanyi jogon a tisztelet hanem azt hosszu évek munkájával érdemli ki aki kiérdemli


én nem tudom tisztelni azokt a szülőket kik lelkileg vagy testileg bántalmazzák a gyereküket, és nem csodálom ha a gyerekeik semtisztelik őket


minden gyerek a kezdet kezdetén csodálja isteniti a szüleit de ha folyton csalodik bennük akkor ugy 14-22 éves kora körül már rájön az ember hogy milyen ember is a szülő valójában, és az a jobbik eset ha a gyerek továbbra is tisztelni tudja most már érdemei bölcsessége szeretete miatt a szülőt denem minden család ilyen.


és nem lehetünk szemellenzős lovak akik nem látják azt hogy vannak rossz szülők is, pl akik halálta vernek egy polyásbabát, de nekem a lelki terrorizálás is kimeriti a rossz szülő fogalmát


én lennék a legboldogabb ha csak jó szülök lennének, de ...

58. de6dcdc43c (válaszként erre: 54. - Mamcili)
2011. máj. 15. 09:32
17 éves ezt nem mondja. Ez az egész topik egy kamu.
57. mamcili (válaszként erre: 53. - Syria)
2011. máj. 15. 09:29
Lehet, hogy az anya észre sem veszi, hogy ezzel bántja a lányát...
56. mamcili (válaszként erre: 48. - Salabakter)
2011. máj. 15. 09:28

Ha nem gondoltad komolyan miért írtad?

Szerintem, ha 3 gyereket felneveltél és mivel te is anya vagy, inkább segítened kéne a tanácsaiddal és nem neki rontani, megismerni a körülményeket stb...

55. mamcili (válaszként erre: 41. - Salabakter)
2011. máj. 15. 09:23
Figyelj! Minden ember más családi kötelékben nő fel...van ahol az a normális hogy az idősebbekkel "hímes tojásként" bánnak a másik véglet pedig amikor hol érdekli ki ő akkor is megmondja a magáét ha épp ez nem helyes, akár még félre is löki, de a fórumindítót inkább egy kétségbe eset segélykiáltónak érzem, akinek tanácsra van szüksége... És nem egy buta, bántó fruskának!
54. mamcili (válaszként erre: 35. - De6dcdc43c)
2011. máj. 15. 09:18

Miért ne mondhatna!

Mert neki nincs lelke? vagy mi?

Ahogy a szülők meg tudnak néha sértődni, meg veszekedni, ugyanezt nem teheti meg egy gyerek?

53. syria (válaszként erre: 8. - Pumi:))
2011. máj. 15. 09:17

Nem értem, miért akarja egy anya elrontani, megkeseríteni a lánya életét. Valami komoly dolognak kell az egész mögött lennie. Az, hogy mások előtt megaláz, az is nagyon durva.

Talán le kéne vele ülnöd, mondjuk egy helyette általad elkészített ebéd, vagy vacsora után, és elmondani neki, ami bánt téged.

Mert azt már megtapasztalhattad, hogy veszekedéssel nem jutsz semmire.

52. d81e282077 (válaszként erre: 48. - Salabakter)
2011. máj. 15. 09:16

kulömben ajanlom neked probald kicsit " megizlelni " a fenyegetesed - szijathasitok a hatotbol - jo egek ez mi csoda ? gondold at ha te magad a normalis emberek köze sorolod !

Tegnap egy bulgar szarmazasu f... Tenerifan levagta egy britt szarmozasu hölgynek a fejet - ITT ! latok en parhuzamot veled kapcsolatban .

2011. máj. 15. 09:08
szadizmusal lehet minösiteni " szijat hasitok a hatabol " honnan is jähet enyire barbar kifejezes es egyaltalan miert szabad egy nyilt forum oldalan hasznalni hasonlo kifejezesekt ???
2011. máj. 15. 09:06
harpia csak a kereszt neve ......
49. Pumi:) (válaszként erre: 48. - Salabakter)
2011. máj. 15. 08:55
Fáj az igazság? Én leírtam a véleményemet, és maga sem piskóta ha ilyeneket kimer jelenteni azt szűrtem le hogy egy hárpia van itt a fórumon és ez az igazság... én nem anyámat ocsároltam hanem leírtam hogy mit tehetnék???
48. salabakter (válaszként erre: 42. - D81e282077)
2011. máj. 15. 04:19

Nem is minősítelek,megtetted ezt te magad,az összes hozzászólásoddal.

Mert nyilván képletesen írtam azt,hogy szíjat hasítanák a hátából.

De sajnos az ilyen emberek gyereke rugdossa össze a tanárt,köpi le az idős,vagy vak embert,akik nincsenek megnevelve,mert még te sem vagy,ezt vesszük észre.Normális hozzászóláshoz normális válasz illik.De azt gondolom,te vagy a fórumindító,a stílus nagyon egyezik,így tehát nincs is miről beszélni.Remélem,idővel megtanulsz helyesen írni,addig meg ne villogtasd a gyermeknevelési elveidet.És nem mellékesen három gyermeket neveltem felnőtté,akiket soha nem kellett megütni,zuhany alá tenni.

47. Nika35
2011. máj. 15. 01:56
Az szörnyű!Olvastam de inkább nem szóltam hozzá,mert jobbnak láttam magamat ismerve.
2011. máj. 15. 01:53
es igen an irtam a forumban - dicsekedö venboszorkany cikkjere arra hogyan bant a akkor 10 honapos gyerekevel.
45. d81e282077 (válaszként erre: 44. - Nika35)
2011. máj. 15. 01:51

Nem csak az enyem , normailis emberek a vilagon mind igy gondolkodik - cselekszik !

No de ahoz kell fejlödni es nyiltan elfogadni mas - job modszereket mind az itteni hagyomanyos desztruktiv nevelesi modszerekt .

44. Nika35
2011. máj. 15. 01:48
Valahonnan nagyon ismerős az eszmefuttatásod!
2011. máj. 15. 01:29

Igenis vannak rossz szulök es nagyon rossz szulök ! nem erdemli meg hogy anya neven legyen nevezve .

Sok van belöluk nagyon sok min az összses ki gyermekere emeli a kezet ! nincs joga egy szulönek sem se megutni se megalazni gyereket - aki azt teszi az nem szulö az egy ronda senkihazi !

Most en ebbe bele ertem a nalunk sajnos anyira befutott " fulest " is vagy egy utest a segire ! ez mind de mind megalazas !

Vannak orszagok az unioba hol ez szigoruan tilos es adja jo Isten ez a politikus banda egyszer raebred es ugyanugy itt is a mi orszagunkban ez buncselekmenynek fog szamitani .

De addig meg sajnos sok - sok gyerek es fiatal fog szenvedni .

A gyerekek intenationalis jogaiban , konvencioban ez vilagosa al es ez magyarorszag alairta csak nem tartja tiszteletben - mins sok mas okmanyt ....

Joguk van a gyerekeknek es fiataloknak hogy kritika ala vessek a szulöket .

Milyen jogal a szulök alandoan azt kerepelik hogy ök igy hogy ök ugy felaldosztak magukat a gyermekekert ? milyen jogon ? melyik gyerek kerte öket arra es mikor ? nincs olyan gyerek ! csak a mocskos felnöt vilag a szulö alarca mögött dobalja fel a vegtelensegig ezt a frazakat.

Söt mi több nalunk M.o. meg szörnyeb mert sok szulö elvarja hogy vensegere a gyerek törödjön vele ez undorito.

Ha meg fiatal es elni akar parban a kivalasztotjaval meg ott is a szulök lepten nyomon molesztaljak mig vegul a hazassag szet esik.

Sok esetben a fius szulök erre a cselekedetre tiszta virtuozok - tudjak hogy kell a fiatal hazassogot szetverni.

Nem ök senki masok csak csiszoljak a gyerekiknel a kilincseket ez is egy idevalo specialitas.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook