Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek, hogy tovább bírjak-kb 10percnél- a tanulásra koncentrálni? fórum

Mit tegyek, hogy tovább bírjak-kb 10percnél- a tanulásra koncentrálni? (tudásbázis kérdés)


12. Ametiszt19 (válaszként erre: 11. - Krisztina:))
2010. ápr. 15. 23:42
Ez tök jó ötlet :)
2010. ápr. 14. 17:43

szia!

hát én is ilyen vagyok!Még egy gyufaszállal is elbohóckodok órákig csak ne kelljen tanulni!

de én azt a módszert választottam hogy mindenhez amit tanulok készítek rajzot!

Így könnyebb!Igaz kicsit bénák a fírkák de szórakoztató és hasznos is!

2010. ápr. 14. 16:24
Hű! Az a bajom, hogy mindig mindenhol(bárhol!!) találok valamit!:D A szobám tele van kis bigyókákkal, mindig mindenből csinálok valamit. lapból kishajót hajtogatok :') vagy scak rajzolgatok..:) ma megpróbálom a törivel, köszi a sok segítséget!!:)
2010. ápr. 13. 23:25
Én is inkább este-éjjel tudtam jobban tanulni. Ilyenkor nem volt semmi a tv-ben, neten sem volt már semmi érdekes. Napközben meg volt,hogy bezárkóztam a fürdőszobába, mert ott tényleg nincs semmi aivel elfoglalhattam volna magam!:)
2010. ápr. 13. 23:01
Nekem a magneb6 segített figyelni.És fáradt sem voltam. Meg kereshetsz társat magad mellé.
2010. ápr. 13. 22:59
Egyél vitamint :)
2010. ápr. 13. 22:44

Érdekes. Nekem ilyen gondom csak akkor volt, amikor túl sokat neteztem, tévéztem és dumáltam a haverokkal... ha a matek megy, akkor tényleg nem vagy hülye, és ez azt jelenti, hogy relatív hamar képes lennél megtanulni a dolgokat, csak inkább mást csinálsz. Tedd a tanulást 1. helyre és sokkal több időd lesz mindenre. Ha hamar letudod, akkor utána bármit csinálhatsz. Tudom sablonszövegnek hangzik, de tényleg így van.

Illetve ha ez se jön be, vagy nem akarod, csinálj színes kis cetlikre jegyzeteket, és akkor talán jobban oda tudsz figyelni. :)

5. browning (válaszként erre: 4. - Biabababa)
2010. ápr. 13. 22:39
Az az igazság, hogy kb semmire se tudok figyelni. Ami nem köt le folyton... Matekot, ha kell simán gyakorlok még élvezem is, hülye se volnék annyira, csak mire már rászánom magam a tanulásra, addigra borzasztóan fáradt vagyok, időm meg már alig... Aztán kialszom a tudást :D
2010. ápr. 13. 22:34

Mindig este tanultam, akkor nem volt, ami elvonja a figyelmem.

Próbáld meg, hogy érdekeljen a dolog, és ne úgy állj hozzá, hogy semmi kedved... mert akkor tényleg nem megy. Anyu mindig azzal idegesített ilyenkor: Lehetetlen nincs, csak tehetetlen. (ettől persze mindig tök ideges lettem...

Amúgy milyen tantárgy tanulására nem tudsz figyelni? Vagy úgy semmire sem?

2010. ápr. 13. 22:32
pl, ne netezz!!:DDD
2010. ápr. 13. 22:19
Csend, esetleg halk zene, és akarat.
2010. ápr. 13. 22:15
Mit tegyek, hogy tovább bírjak-kb 10percnél- a tanulásra koncentrálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook