Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A külső adathordozót nem ismeri fel a gép. Mit tegyek? fórum

A külső adathordozót nem ismeri fel a gép. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


12. CsillagTM (válaszként erre: 11. - Jstefan)
2012. febr. 8. 09:08
megnézetem.
11. jstefan (válaszként erre: 10. - CsillagTM)
2012. febr. 7. 19:05
Akkor sajnos lehethogy elszállt, és nem javítható. Ha több gépen is kipróbálod és nem működik akkor elszállt az illesztő chip ami esetleg csak márkaszervízben javítható, mert a HDD többi része nem sérül meg ha üzem közben kihúzod.Nekem 16GB pendrive szállt el így mert nem szabályosan léptettem ki hanem kihúzogattam, és ez sok lett neki.
10. CsillagTM (válaszként erre: 9. - Jstefan)
2012. febr. 6. 22:23
én is megtettem, de nem működött.
9. jstefan (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2012. febr. 6. 17:40
Szervízben percek alatt elvégzik amit leírtam!
8. CsillagTM (válaszként erre: 7. - F303be5590)
2012. febr. 4. 21:45
nem az én problémám, ha felesleges, irreleváns hülyeségeket irkálok...mondjuk ezek szt nagyon ráérsz, az meg jó dolog :)
7. f303be5590 (válaszként erre: 6. - CsillagTM)
2012. febr. 4. 21:29
:P
6. CsillagTM (válaszként erre: 5. - F303be5590)
2012. febr. 4. 21:02
gratulálok :)
2012. febr. 4. 17:03

mutasd be neki

(de szerintem ilyesmiről már volt topik)

4. CsillagTM (válaszként erre: 3. - Jstefan)
2012. febr. 3. 22:55
nem akarom újratelepíteni, mert akkor elszállnak róla az adatok...
3. jstefan (válaszként erre: 1. - CsillagTM)
2012. febr. 3. 22:43

Nekem az 1TB WD márkájú külső vinyón, van egy telepítő program ,ezt az összes PC-re és laptopra bemásoltam amit használok, és ha nem akar elindulni akkor az ebben lévő setup progival újratelepítem.Akkor nem ismeri fel nálam ha az USB kábelt a gép bekapcsolt állapotában csatlakoztatom utólag.

Próbáld úgy hogy kikapcsolod a gépet, csatlakoztatod a vinyó USB kábelét, csatlakoztatod a vinyóhoz a tápegységet ha van külön hozzá, és utána bekapcsolod a gépet. Ha ígysem ismeri fel akkor a vezérlőpult menüben keresd meg a hardver vagy eszköz hozzáadást és futtasd le, az OP rendszer a Win7, vagy XP megkeresi ,és csatlakoztatja. Ha a külső vinyó vagy nagyobb pendrive csatlakozását megszakítod ,kihúzod a PC vagy laptopból a bekapcsolt állapotában akkor javíthatatlanul elszállhat a benne lévő illesztő chip, és akkor sem ismeri fel a gép.

2012. febr. 3. 21:51

mi a teendő, ha a külső vinyót nem ismeri fel a gép, majd Controls and panels/Devices and printers-ben látja, de inicializálni akarja?

valszeg valamikor rosszul lett lecsatlakoztatva (értsd kihúzódott)

plusz kérdés: ha inicializálom, akkor elvesznek az adatok róla, v mi?


szóval nem látja se a Total Commander, se a sajátgép...csak itt az Eszközök és nyomtatók-ban látszik, de itt se rendesen, mintha üres lenne, és mondom, inicializálni akarja, de félek, h akkor minden törlődne...

minden tanácsért nagyon hálás vagyok!!:)

2012. febr. 3. 21:49
A külső adathordozót nem ismeri fel a gép. Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook