Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha ilyen a kapcsolatom a párommal? Egy szomorú lány véleményt kér. fórum

Mit tegyek, ha ilyen a kapcsolatom a párommal? Egy szomorú lány véleményt kér. (beszélgetős fórum)


1 2
2010. ápr. 15. 14:53
Mentél vagy maradtál?
2009. márc. 11. 09:26
Bár amostani esetem már megint más. Ha találok valami jó albit, akkor bizony, megyek... ez a jelenlegi álláspontom. Max. ebben a hónapban még maradok, meglátom mi változik a kapcsolatunkba, ha nem nagyon változik jó irányba, akkor köv. hónapba habozás nélkül elköltözök, amint lehet.
49. e679c277c9 (válaszként erre: 48. - 6ebf587766)
2009. márc. 11. 09:24
Nekem is voltak többéves kapcsolataim is, nagyon nehéz megválni tőlük, de mégis úgy gondolom, hogyha átesik az ember azon a holtponton, hogy nagyon fáj, mert szeretem a párom, akkor utána már mindent másképp lát és könnyebb továbblépni. Bár én úgy még soha nem mentem szét a párommal, hogy még akkoris szerettem volna, mert vagy megcsalt és azért lett vége (ami után egyértelmű volt, hogy nem folytattam és ezáltal könnyebb volt elfelejteni), vagy az, hogy a munkahelyem miatt költözni kellett, de ő utána akkor nem is foglalkozott már vele, ez így volt 1 hónapig, míg ki nem szerettem belőle, ill. eltávolodtunk egymástól.
48. 6ebf587766 (válaszként erre: 47. - E679c277c9)
2009. márc. 11. 09:05

És az én parom tudja is hogy szornyu termeszete van,de megsem becsuli meg hogy en meg igyis szeretem.Mikor normalos akkor elismeri hogy igen,nehez vele de mikor veszekszunk akkor azt mondja hogy el lehet ot hagyni es o ilyen,nem valtozik meg..

De inkabb azt mondja hogy hagyjam el minthogy viselkedjen:(

2009. márc. 11. 08:53
Tudom, hogy nem lehet megváltoztatni a másikat, tudom, hogy nehéz lenne akár úgy is folytatni, hogy mindent tiszta lappal... és azt is tudom, hogy sok előnyöm is származna abból, ha azt mondanám, ennyi volt, de nagyon nehéz elhagyni egy olyan embert, akit az ilyen hülyeségei ellenére is szeretünk, és tudjuk, hogy ők is szeretnek, csak épp nem tudják felfogni, hogy bizonyos dolgokkal minket, hogy meg tudnak bántani. Mindenesetre mostmár tényleg dönteni kellene... Az albérletkeresést egyenlőre nem hagyom fel (főleg a ma reggeli miatt: nem volt annyira vészes, de ha kis dolgon rögtön ilyen ideges lesz, akkor mi van egy komolyabb problémánál???)
46. 6ebf587766 (válaszként erre: 45. - E679c277c9)
2009. márc. 11. 08:47
Mintha magamat olvasnam:(.szereted es abban bizol hogy megvaltozik es minden jo lesz,én mar 5eve erre varok.
45. e679c277c9 (válaszként erre: 43. - 3be2b4c8c2)
2009. márc. 11. 08:39
Igazad van. Én is már elhatároztam tényleg, hogy elhagyom, de tegnap kiderült, hogy ő tényleg úgy van vele, hogy nem megyek el, mert már többször szóba jött ez már nálunk és nem hiszi el. Tegnap megint beszélgettünk, és persze ő sem szeretné, ha elmennék, én sem szeretnék, de sok volt a szenvedés fél év alatt... Tegnap este végül ara jutottunk, hogy egyenlre maradok, más lesz minden, viszont ma reggel megint úgy kellett kelnem, hogy félreértettük egymást és ő rögtön ideges lett és már megint hibás voltam... Kezdem már a reményt is elveszíteni, hogy ebből lehet valaha is egy jó kapcsolat. Egyébként tegnap elmentem megnézni az albit, de hát oda úgy tudnék költözni, hogy minden szükséges bútort vinnem kellene, mert nagyon régiek, amik oda be vannak dobálva (szobáról van szó!) De azért még keresgélek... Viszont a kapcsolatom miatt még mindig vannak kételyeim. Tudom, nagy többségben azt mondjátok, hogy hagyjam el, de nagyon nehéz, mert szeretem. Viszont félek, hogy ezek után is ugyanúgy fog folytatódni, mint azelőtt, a mai reggelt figyelembe véve... ugye megint egy piti dologból nagyobb felhajtást kerített...
44. 6ebf587766 (válaszként erre: 43. - 3be2b4c8c2)
2009. márc. 10. 12:12
Igazad van teljesen,én tudom..
2009. márc. 10. 11:04
Ezzel nem bántani akarok, csak ha gyengék vagytok, akkor azt kihasználják. Ha engeditek, hogy bántsanak, akkor bántani is fognak, és ha nem becsülitek magatokat annyira, hogy egy boldog, szerető környezetben éljetek a megértő párotokkal, mert ezt MINDENKI megérdemli soha, de soha nem is fogjátok megkapni.
2009. márc. 10. 11:02
kedves a_diana és kate86 legyetek szépen bátrak és önállók. Mitől féltek elhagyni a párotokat, ha az nem figyel rátok, bánt, és ti is tisztában vagyotk vele, hogy nem működik a kapcsolat. Talán jól esik szenvedni. Olyan kicsit ez, mikor az asszonyt veri az ura, és az ennek ellenére is vissza-vissza megy hozzá! Általában akkor ébrednek fel csak mikor már csont is törik, vagy a gyerek is veszélybe kerül. A lelki sebek is fájnak pont ennyire, csak sokkal kevésbé látszanak és azoktól csak te magad tudod megvédeni. Gondoljátok, főleg 5 év után, hogy valami majd változik??? Én rájöttem, hogy soha senkit nem fogok megváltoztatni sem szeretettel sem szerelemmel sem akarattal sem erőszakkal sehogy. Mindenki saját maga tud változni, de ezek már elnézést a sérült lelkű 'férfiak' szerintem soha. Tudom sok a 'férges alma' de igaz, szerető, kedves és főleg egészséges szívű-lelkű férfiak is léteznek nektek is a világon!!!!
41. Dzseki (válaszként erre: 39. - E679c277c9)
2009. márc. 10. 10:52

Költözz el, menj az albiba! Ne tévesszen meg az, hogy most kedves. Egyszerűen megnyugodott, hogy nem kell színlelnie, hazudoznia. Megkönnyebbült, ezért ilyen felszabadult veled is.

De ez nem azt jelenti, hogy fontos vagy neki.

Lehet tényleg azt hiszi, hogy nem költözöl el. De menj mindenképpen és ezt a fickót felejtsd el!

40. 6ebf587766 (válaszként erre: 39. - E679c277c9)
2009. márc. 10. 09:04
Hát az én párom is ilyen,csak o azt nem hiszi el hogy elhagynam.De pont igy viselkedik hogy kedves lesz ha megbeszeljuk hogy szakitunk.Aztan ugy meg mar nehez szakitani hogy kedves,vagyis olyan amilyen szeretnem hogy legyen..nehez:(
2009. márc. 10. 08:57

Érdekes egyébként, mert amióta megbeszéltük, hogy jobb lesz, ha külön megyünk (bár szeretjük egymást), azóta olyan kedves velem és olyan őszinte. Egy kicsit más. Viszont, ami aggaszt, hogy ezáltal úgy viselkedik, mintha csak megbeszéltük volna és megy minden tovább, csak egyenlőre veszekedésmentesen. Természetesen én ma elmegyek megnézni az albit, ill. ettől függetlenül keresgélek.

Furcsa mindesetre. Szerintem azt hiszi, hogy nem fogok elköltözni, ha találnék is valami jó helyet, mert ezidő alatt többször is előfordult sajnos a nagyobb veszekedések során, hogy majdnem úgy volt, hogy elköltözök, de aztán mindig maradtam. De most úgy érzem, hogy ez nem lenne jó, ha megint úgy történne, ezért is vagyok azon, hogy minél hamarabb elmehessek, csak így a mostani viselkedésével megnehezíti a dolgokat, de mostmár tudom, hogy úgyse változna semmi.

38. e679c277c9 (válaszként erre: 37. - 6ebf587766)
2009. márc. 9. 17:34

Hát... végeredményben ennyi volt. Sajnos ma nem tudtam megnézni az albit, mert a csaj beteg volt, de holnap megyek. És ha egy kicsit is tetszik, költözök.

Ő visszatartani se akar, tegnap szüleimnél voltam, így ő is el tudott gondolkodni és végülis arra jutottunk, hogy úgy lesz a legjobb, ha véget vetünk a kapcsinak. Ha eddig nem működött, ezek után sem fog.

Na meg aztán a beszélgetésünkből sokminden kiderült. Többek között az is, hogy ezek szerint nem vagyok vagy voltam neki elég fontos. De hála istennek így már mindketten jól kezeljük a dolgot, nincs harag. De így már furcsa itt lenni, úgyhogy remélem minél hamarabb el tudok menni, mert még mindig szeretem. Még akkkoris, ha ilyen dolgok történtek....

37. 6ebf587766 (válaszként erre: 35. - E679c277c9)
2009. márc. 9. 11:12
Hogy dontottél?ma mész megnezni a lakast?
36. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 35. - E679c277c9)
2009. márc. 7. 21:51
Gondolom neki így most elég "kényelmes". Neked kell lépned. :(
35. e679c277c9 (válaszként erre: 34. - 5f3b9a27bc)
2009. márc. 7. 21:45

Az, hogy nem aludt itthon, sajnos fél év együttélés alatt 2x fordult elő:( Idén még nem, de remélem nem is lesz több olyan, de most nagyon erősen gondolkodom az elköltözésen, hétfőn nézek meg egy albit.

Egyébként próbáltam vele beszélni most hétvégén 2x is, de nem lett túl sikeresen, ezért is vagyok azon mostmár inkább, hogy elmegyek. Én már ezeket nem akarom tovább eltűrni. Egyébként ő is kimondta, hogy így nem boldog, de nem hajéandó változtatni. Akkor meg szerintem nincs értelme folytatni.

34. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 19. - E679c277c9)
2009. márc. 6. 17:19

Az tényleg durva, hogy nem alszik otthon, te meg végig aggódod az egész éjszakát, hogy merre jár. Az a szöveg meg hogy a barátainál aludt, no komment.

Oké, részegedjen le, de legalább ne lenne ennyire felelőtlen.

Az, hogy átjárkál a csajokhoz. Erre most mit mondjak. Vagy te, vagy az a másik kettő.... Döntse el, hogy eljárkál inni meg bulizni nélküled, vagy pedig "néha" azért te is beleférsz a programjába. Veled miért nem tud elmenni bulizni? vagy kikapcsolódni akárhova?

33. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 22. - 6ebf587766)
2009. márc. 6. 17:14

Hát, ha úgy elalszik, hogy jól összevesztetek, az már önmagáért beszél szerintem. :(

Amúgy ha elég sűrűn veszekedtek, az sem valami pozitív...

32. 6ebf587766 (válaszként erre: 30. - E679c277c9)
2009. márc. 6. 11:54
en azt hittem mar tobb eve egyutt vagytok,de igy hogy egy eve..nem becsul meg
2009. márc. 6. 11:44

...sajnos, keves olyan pasi letezik a foldon aki ne szeretne elmenni haverozni, pialni, nettezni meg szamitogen jatszani orak hosszat...

Ilyenkor - szerintem!!!! - a legjobb megoldas, ha te is kapsz magadnak valami okos elfoglaltsagot...en is eljarok a szomszedba- megjegyzem- fiu haveromhoz- dumalni... en is elmegyek ide oda...Szerintem, nem kell annyit rajtuk logni...mert aztan, nem tellik el 1ora s hiv, hogy mikor megyek...vagy az a legjobb amikor, azert telefonal mert keress valamit es nem kapja, vagy eppen ehes...en meg olyankor meg huzom is egy kicsit az idot...

Tehat, mindenre meg kell talalni a megfelelo kezelesi modot, anelkul, hogy hagyd, hogy eltapossanak...

Ha meg ugy erzed -akar csak 10%-ba is,- hogy nem mukodik akkor, meg nem kell eroltetni...Mindenki szedje a sajat jatekait es menjen kulon jatszanni...


Lehet-e vajon tuzet varazsolni, oda ahol mar regen nincs mas mint hamu?!?!?!?

30. e679c277c9 (válaszként erre: 29. - E679c277c9)
2009. márc. 6. 11:43
de szerintem egy kapcsolatnak akkorsem így kellene működnie, főleg nem 1 éves kapcsolatnál...
29. e679c277c9 (válaszként erre: 26. - Df2a740c00)
2009. márc. 6. 11:42

Nem béna, csak az volt a baj, hogy hamar odaköltöztem, így ő úgy gondolja, ott vagyok neki, együtt vagyunk, és már se udvarolni se kedveskedni nem kell nekem. Kiváncsi vagyok, hogy most nőnapkor gondol-e rám. Ha nem, tuti elhagyom, aztán gondolkozzon el.

Úgy hiszem, elmegyek megnézem az albit és hétfőig minden eldől.

Egyébként azt ő is mondta, igazából már nem tudom, hogy komolyan-e vagy csak viccből, hogy ott vagyok neki, ilyenkor már mit udvaroljon/kedveskedjen nekem???

28. hamurapi (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2009. márc. 6. 11:28

Nem egy hullámhosszon vagytok!Ha valaki szereti a párját,akkor a minimum az,hogy ő az első.Nincs haver,nincs cimborázás,kocsmázás,sörözgetés,de még csak igény sincs rá.

Természetesen van barátkozás,de együtt egy vagy több párral,ahol te is ott vagy.

Te itt csak szolga vagy ugy érzem minden tekintetben.

A keresztfiam házassága ugyanilyen volt,bár a feleség minden tekintetben nagyszerü párja volt,de a haverok,a sörözgetés és főleg az állandó otthagyás esténként ellenszemvet váltott ki,elválltak.Azóta ujra férjhez ment,a volt férj pedig totál alkoholista lett.

Hát erről ennyit.

üdv mindenkinek.

27. e679c277c9 (válaszként erre: 24. - 6ebf587766)
2009. márc. 6. 11:21
Elég bonyolult... Igazából most egy éve. Hirtelen történt minden. Nekem a munkahelyem is olyan volt, hogy ide-oda kellett költözgetni, neten ismerkedtünk meg, fél év után összeköltöztünk....S
2009. márc. 6. 11:10
Béna egy fazon.. Hagyd ott.
25. e679c277c9 (válaszként erre: 14. - Puszitolvaj)
2009. márc. 6. 11:01

Én már többször mondtam neki, hogy mi a problémám... de nem igazán jutottam előrébb.

Amikor a csajokat hoztam fel, az volt a válasz: hogy neki ők vannak itt közeli barátai, akkor ne legyenek barátai??? Hogy képzelem ezt?

Amikor azt hoztam fel, hogy keveset vagyünk "együtt", akkor azt mondta azért, mert ő hétköznap fáradt... meg nem mindig van hozzá kedve. (persze pókerezni, szgépezni mindig van)

Amikor pedig azt mondtam neki, hogy velem nem tud leülni beszélgetni, természetesen engem hibáztatott, hogy én nem tudok vele beszélgetni. Hát amikor üvölt a zene és pókerezik, közbe netezik, hogyan beszélgesssek bármiről is vele???

2009. márc. 6. 10:56

Nekem is mindenki azt mondja hogy hagyjam ott,talalok jobbat stb stb

De nem olyan konnyu,mar 5eve egyutt vagyunk.Ti miota?

23. mimmo33 (válaszként erre: 19. - E679c277c9)
2009. márc. 6. 10:55

Miért lennél neki fontos?!Ha a legnagyobb baja, hogy nem mehet a haverjaival inni meg bulizni.

Jézusom, hagyd ott amíg nem késő!!

22. 6ebf587766 (válaszként erre: 19. - E679c277c9)
2009. márc. 6. 10:54
Jaj annyira megertelek.En is csinaltam sok hulyeseget,meg en sem tudok ugy elaludni hogy osszevagyunk veszve,o viszont igen es ez rossz hogy o tud igy aludni.Par hete szakitottunk ujbol es akkor egy hetig kulon voltunk es o total elvolt,eljart szorakozni en meg otthon bogtem hogy tud igy viselkedni,kozbe azt mondta hogy szeret.Aki szeret az szomoru ha szakitottunk nem bulizik...azota kibekultunk de ugyanolyan a helyzet:((
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook