Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek ebben a helyzetben? fórum

Mit tegyek ebben a helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. dec. 22. 17:35

szia,

először is nyugi!!!!

Szenteste semmi eresnivalója nincs a te szüleidnél, menjen csak a sajátjához!!! Ez így fer. kész, tetszik nem tetszik ez van.

Viszont másnapra már átengedném hozzám, ha ez van tervbe, oszt kész!!!!

Nyugi!!!

Mond meg, aztán legfeljebb megsértődik a kisasszony, veszíteni valód nincs.

A gyógyszer hányadik napján jársz??

Nem lehet, hogy azért érzed ezt a tűnetet mert jönnek az ünnepek, az meg amúgy is stressz, meg minden??!!

30. moonlight13 (válaszként erre: 22. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:34

Arról nem írtál, hogy a szüleid mit szóltak? Szó nélkül mennek a 9. pisztrángért, vagy ők is dúlnak-fúlnak? Mert akkor tényleg lőttek a kellemes hangulatú Karácsonynak!

Az meg szerintem nem egy nagy gond, hogy egy 8 fős asztalnál 9 ember ül.

2013. dec. 22. 17:33
Köszönöm mindekinek a hozzászólást. Leginkább azt szűrtem le belőle, hogy bolhából elefántot csinálok. Lehet, de most éppen ilyen korszakomat élem. Csak elmúlik egyszer.
28. moonlight13 (válaszként erre: 22. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:32
A saját gyerekedre is ennyire haragudnál, ha így járna el?
27. moonlight13 (válaszként erre: 25. - 66429b468f)
2013. dec. 22. 17:30
:D Egyetértek! És minél többet filóznak egy kis problémán, annál nagyobbnak fog tűnni egy idő után.
26. moonlight13 (válaszként erre: 14. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:29

Gondolom, ha Nálatok tartanátok a vacsorát, akkor Hozzátok szeretnének menni. Akkor is így gondolnád, hogy ne menjen?

Szerintem mindegyik gyerek aktuális párja a családhoz tartozik. Azt meg úgysem tudhatjuk előre, hogy melyik lesz a végleges párjuk...

2013. dec. 22. 17:28
Bármilyen egyszerû megoldandó kérdésbôl lehet nagy problémát csinálni, ha kitartóan dolgoznak rajta!:D:D
24. enigma. (válaszként erre: 1. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:28

Szerinem a mai világban tök normális, hogy egy 21 éves lány a barátjával is szeretné tölteni a karácsonyt, én a helyedben örülnék, hogy a fiút akarja a családi ünneplésbe bevonni, és nem ő vonul ki a fiú kedvéért a családi karácsonyozásból.


Ajándékra szerinem ne legyen gondotok, hisz a leányzó úgyis készül neki valamivel.


Ez a közös ünneplés is szuper alkalom arra, hogy ismerkedjetek, szóval, szerintem ha a szüleidnek nincs kifogása a plussz egy fő vendég ellen, akkor inkább ne füstölögj, hanem veregesd magad vállon, hogy ilyen fiatalos szuper jófej "pótanya" vagy, hogy ez a lehetőség a "pótlányodban" felmerülhetett:) erről az oldalról megközelítve mindjárt jobban hangzik, nemde? ;)

23. karcsú én (válaszként erre: 20. - Cucicsillag)
2013. dec. 22. 17:26
Sajna abbahagyni nem lehet, 10 napig kell szedni.
22. karcsú én (válaszként erre: 18. - 27c72ee00a)
2013. dec. 22. 17:26
Pl. hogy 8 személyes az asztal, a fiú lenne a a 9. Hogy a szüleim vettek 8 egyforma pisztrángot, most indulhatnak egy 9-ikért... stb. Másnap már nálunk lesz az ebéd, ode felőlem jöhetne a srác. A történetben elsősorban az bosszant, hogy a megkérdezésünk nélkül szól, hogy a fiú is jönne...
21. karcsú én (válaszként erre: 7. - Pera0322)
2013. dec. 22. 17:23
Én nem hívhatom el a fiút a szüleimhez, csak a szüleim...
20. Cucicsillag (válaszként erre: 17. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:21
Jajj, nincs tapasztalatom, de ha erezhetoen kettyos vagy tole, hagyd abba inkabb!
19. Cucicsillag (válaszként erre: 14. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:20

A csalad mentalitasat tekintve oda is vihetett volna.

Kicsi tul dramatizalod sztem... Mi lenne, ha lazan allnal hozza es szeretetben telne az unnep, ugy es ahogy ez eredetileg ki lett talalva :)

18. 27c72ee00a (válaszként erre: 14. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:19
Milyen lefolyása lenne, ha a fiú is ott lenne?
2013. dec. 22. 17:19
És még egy kérdés egy női portálra: péntek óta szedek klimaxos gondokra Norcolutot. A mellékhatások között az agybaj nem szerepel, de én erőteljesen érzem (nem csak ebből a sztoriból) :D. Valakinek van tapasztalata a Norcoluttal?
16. kriszta773 (válaszként erre: 14. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:19
érdekes, mert én a helyedben még örülnék is, hogy a srác és a lány veled, a családoddal akarnak lenni, mert ez azt jelenti, hogy jól érzik magukat veletek :) ebben a korban már inkább el szoktak vonulni kettesben ünnepelni, és csak a "kötelező" rokonlátogatásra menni :)
2013. dec. 22. 17:18
A srác a barátnőjével szeretne lenni a lány meg veletek is. Én örülnék neki, ha majd a gyerekeim, meg a párjaik velünk szeretnék tölteni a Szentestét.
14. karcsú én (válaszként erre: 10. - Cucicsillag)
2013. dec. 22. 17:16

Bocsi, de téged a saját szüleihez vitt, nem pl. az anyukája barátjának a 77 éves szüleihez, és ez azért egészen más...

És nem, nem az ajándékon akadtam ki, hanem azon, hogy elképzeltem a szenteste lefolyását.

13. csutkamano (válaszként erre: 1. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:15

Ezt írod: "a lány saját apja (azaz a párom) még nem hívta meg magához a fickót, mi pedig (a szüleim is és én is) igen"


Vagyis a fiú nem ismeretlen, és ahhoz a lányhoz tartozik, aki végülis "családtag". Egy üveg bor, mint jelképes ajándék felborítaná a költségvetésedet? Nem hiszem.


Ha végképp nem akarod, hogy a fiú veletek menjen, akkor beszéld meg a nagylánnyal, hogy most nem Nálad lesztek Szenteste, és ha ő a fiújával szeretne lenni, akkor menjenek a fiú szüleihez.

12. Alicewonderland (válaszként erre: 9. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:15
Na így tényleg kissé árnyaltabba kép.És tényleg nem a karácsony ezeket a problémákat megbeszélni...
11. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:14
szerintem bunkó voltál, ha már így rákérdeztél :) komolyan, ez a plusz egy fő fog bármiben is problémát okozni? a lány is családtag, miért ne lenne joga meghívni a barátját, biztosan nagy a szerelem. nem kell ajándékot venni neki, és az ünnepi menüből biztos jut neki is pár falat, nem?
10. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:14

Ez sztem ebben a korban mar normalis... Mi par honapja vtunk egyutt es vitt a szuleihez karacsonykor, es ajandekot is kaptam. Nem vartam, de jol esett. Remelem,nem az ajandekon akadtal ki. Masreszt, meg lehet. Karacsony masnapjan meg odamennek.

Most az pl.hgy esett volna, hgy nem leszunk itthon, hello...

Akkor meg az lenne a baj. Szval, NYU-GI! :)

Ha agybajnak eled meg, plaaane :-/

2013. dec. 22. 17:13

A dolog árnyalásához azt hozzátenném, hogy ők utána ketteseben karácsonyoznak a fiú albérletében, másnap meg a fiú szüleinél. Szóval lesz alkalma átadni a karácsonyi ajándékot.

Egyébként szentestére a saját gyerekeim pár hónapos párjait sem hívnám meg. Karácsony első napjára már igen, de szentestére nem.

Egyébként a lány engem éttermi szolgáltatónak tekint, sokszor hozza a barátnőit is ebédre, stb. Ez se tetszett, csak eddig nem szóltam. Lehet, hogy most rosszkor borítottam ki a bilit.

8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:11
Én nem látom ezt olyan nagy problémának! Gondolom (vagyis számomra az lenne a logikus), hogy a párod is beszáll a közös vacsora árába, akkor meg miért ne mehetne a lányának a barátja? A pároddal együtt a gyerekeit is "megkaptad csomagban", úgyhogy az ő párjuk is együtt fog járni ezzel. Én inkább a jó viszonyra törekednék a gyerekekkel.
2013. dec. 22. 17:11
Szerintem sem kéne ezen görcsölni. Én a helyedben elhívnám a fíút is, legyél nagyvonalú...nekem rosszul esne, ha a párom nem jöhetne. Max valami aprósággal, jelzésértékű dologgal készülhettek neki, de úgysem az ajándék a lényeg, hanem maga a gesztus...
2013. dec. 22. 17:08
Egy ember ennyire nem akaszthat ki,nekem a lány helyében rosszul esne hogy elutasítják a párom.A lány biztos készül a barátjának ajándékkal,úgyhogy ez nem lehet gond.Nem tizenöt éves tinikről van szó,és egy komoy kapcsolatnál érthető,hogy együtt akarnak lenni.Ez olyan,mintha a nevelt lányodat utasítanád vissza.A saját gyerekeid párjainál is ugynez az álláspontod?Így lehet elidegeníteni magadtól a lányt...
5. karcsú én (válaszként erre: 3. - 66429b468f)
2013. dec. 22. 17:03
Igen, ezen is gondolkodtam már, hogy én csinálok tól nagy problémát belőle.
2013. dec. 22. 17:00
Nyugi! Nem voltál bunkó!:)
2013. dec. 22. 17:00
Agybaj - ha azt csinálsz belôle!
2013. dec. 22. 16:59
Nyugi!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook