Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek ebbe a helyzetben? fórum

Mit tegyek ebbe a helyzetben? (beszélgetős fórum)

11. fehérke111 (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2016. máj. 26. 08:09

Így van, ahogy itt már többen is írták: összefogással rendbe teszitek ti magatok, (egy hétvégén meg lehet csinálni - tapasztalat!) vagy levelezésbe kezdtek az önkormányzattal, ÁNTSZ-szel, stb. - lehet, hogy jövő tavaszra lesz játszóteretek. :-(


Saját tapasztalatot írtam, nálunk az óvoda udvarát(!) és kerítését tették rendbe a szülők-nagyszülők. Mondjuk ez nagyobb lélegzetű munka volt, két teljes hétvégéjük ráment, de mindenki szerint megérte. (Önkormányzat a fenntartó, de pénzhiányban szenvednek.)

10. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2016. máj. 26. 07:00
Oks!Koszonom!
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Valakivagyok1984)
2016. máj. 25. 19:52

Amit már leírtak, hogy fogjatok össze többen és tegyétek rendbe megvalósítható ötletnek tartom.


Ha nem, akkor ne telefonon, hanem ajánlottan, vagy tértivevényesen írj a jegyzőnek. Nem tudom városról, vagy kisebb településről van szó.


Ha nem jönne válasz akkor írj az ÁNTSZ-nek, hogy koszos a homok, allergiát okozó gyomnövények vannak stb, Azok majd intézkednek. Lehet be is záratják. Aztán nem kell többet idegeskedni, hogy néz ki a játszótér.

2016. máj. 25. 19:43

Kar h nem fotoztam nektek de ez egy hatalmas terulet!maga a jatszoter kicsi viszont korulotte egy hatalmas ter van ahol a gyerekek szaladgalnak..na es ott most a terdemig er a fű!konkretan ha vagjak akkor olyan traktor feleseggel csinaljak..nem sima funyiroval

A homokot meg hogyan cserelnenk?

Az a masik fő gond!

Macska k.kitol kezdve mar minden volt benne..

En arra lettem volna kivancsi,hogy a varosgazdat ki uzemelteti?

Annak szereznek akkor alairasokat!

Vagy ez hulyeseg?

7. michelle.r (válaszként erre: 5. - Mothertiger)
2016. máj. 25. 19:34

Az illetékesek ritkán szégyellősek.


Tegnap Szolnokon jártam, a Fehér György utcában - talán jól emlékszem - egy panelház előtt gyönyörű zöld, már-már gyepnek mondható fű, bokrok, kis sziklakertecske, rózsabokor. Mivel csak két ház előtt volt az egész soron, biztos, hogy nem a város, hanem a lakók csinálták.

6. michelle.r (válaszként erre: 4. - Valakivagyok1984)
2016. máj. 25. 19:32

Sajnos ők is pontosan így gondolják. Azzal megfűszerezve, hogy valószínűleg pénz sincs rá. Menj be az önkorányzatba, tudakold meg.


A válasz egyébként lehet, hogy kemény volt, de abszolút értelmes. Ha nem tudtok ott megmaradni, és rendezetlen, és nem tudjátok elérni, hogy gondozzák tényleg csak két dolgot tehettek. Vagy megcsináljátok, vagy szenvedtek tovább.

5. mothertiger (válaszként erre: 4. - Valakivagyok1984)
2016. máj. 25. 18:45

Szerintem meg nem mondott butaságot. Össze kell fogni, és az összefogásnak hangot adni, hátha az illetékesek elszégyellik magukat. Én mindenesetre biztos hozzálátnék, hiszen az én gyerekemről is szó van - munka ide vagy oda. A megosztott tennivaló meg biztos nem tart addig, mintha egyedül kellene csinálnod.


Sok szerencsét.

4. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 3. - 5c54c8b1c1)
2016. máj. 25. 17:43

Minden heten gondolod munka mellet 2gyerek mellet mi csinaljuk?nem a mi dolgunk!

Homokot is mi csereljunk?

Ertelmes otletre varnek!koszonom!

2016. máj. 25. 17:28
összefogtok és megcsináljátok
2016. máj. 25. 17:27

Egyebkent levagjak vegul a fuvet miutan szoltam par napra.

De ha nem szolok megvarjak amig a gyerekek nyakukig ér

2016. máj. 25. 17:26

Sziasztok!

Az lenne a problémám,több anyukával együtt,hogy a közelünkben lévő játszótér egyszerűen már használhatatlan.

A fű a térdünkig ér,a homokozóba a gaz kinőtt mert nem cserélik..kapu szétrugva stb..

Kb heti szinten teszek panaszt a városgazdanak,hol emailben,hol telefonon.

Mindig az a valasz:továbbítjuk a kollegaknak

Egyik anyuka irt nekik,hogy evek óta 1dk arnyek nincs..nyaron lehetetlen itt lenni..

Erre valaszuk:

Ültessen ő fákat.

A kerdesem:

Őket ki üzemelteti?Mit lehet tenni ellenük?

Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook