Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek ebben a helyzetben? fórum

Mit tegyek ebben a helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. dec. 22. 17:51

Vegyétek már lazábbra a figurát!!

Ne görcsöljetek már annyit!!

60. moonlight13 (válaszként erre: 55. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:51

Persze, ebben igazad van, de ezek szerint a család teljes tagjának érzi magát a lány.

A saját gyerekednek sem engenéd meg, hogy elhívja a párját?

59. karcsú én (válaszként erre: 48. - Kriszta773)
2013. dec. 22. 17:49
A lány saját apjának (= a páromnak) az a véleménye, hogy ő nem is nagyon akar megismerkedni az összes jövő menő baráttal, majd csak a véglegessel. Akkor én?
58. moonlight13 (válaszként erre: 37. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:49
Mi felnőtt fejjel másképp gondolkozunk, mint a gyerekek! Látod, a többség úgy gondolja, lazíts egy kicsit, oldjátok meg a + 1 tányért, széket és pisztrángot, és mindenki boldog lesz! A lány is, a barátja is, és a saját apja is, hogy milyen megértő nő vagy! :)
57. Cucicsillag (válaszként erre: 53. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:48

Az vicc akart lenni. Hja, nem volt szmajli :)

Nem veletlen, hgy a Karacsony a stresszkelto unnepek elso helyezettje. Ne errol szoljon mar! A doki meg cserelje le a bogyidat vmi leszarom tabira inkabb... :)))

56. Zsejke (válaszként erre: 51. - Zsejke)
2013. dec. 22. 17:48
Plusz en meg orulnek is, mivel a mai 20 on eves lanyok elegge furak..o viszont szeret benneteket, es nyilvanvaloan buszke, hogy nagy csaladja van, nem tart benneteket cikisnek, hogy a fiut tavol kell tartania. Ez neked is koszonheto valahol!! Nyilvan te tartod ossze a csaladot! :)
55. karcsú én (válaszként erre: 52. - 27c72ee00a)
2013. dec. 22. 17:48
Nyilván nem ez a probléma, hanem az, hogy máshoz nem hívunk vendéget.
54. Carpediem* (válaszként erre: 48. - Kriszta773)
2013. dec. 22. 17:48
olvass akkor vissza, van náluk is szent este, csak nem akarnak oda menni, mármint a csákóhoz, és különben is, friss kapcsolatban, nyugodtan külön lehet lenni szent este....
53. karcsú én (válaszként erre: 44. - Cucicsillag)
2013. dec. 22. 17:46

Pár hónapos a kapcsolat, messze még a lánykérés szerintem.

Én egy abszolút kiegyensúlyozott nő vagyok, kivéve az utóbbi három napot :) Szóval én is a gyógyszerre gyanakszom, de nincs semmi ilyen a mellékhatásai között.

52. 27c72ee00a (válaszként erre: 43. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:46

Elsősorban ez!

Azért írtam, hogy nem voltál bunkó.


Bagatell problémának látnám a plusz egy pisztrángot meg széket önmagában, ha csak ez lenne a baj, azt arra írtam.

51. Zsejke (válaszként erre: 32. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:45
Ne felejtsd el, hogy a lany nem karacsonyozhat az anyjaval.. :( Sztem ne csinalj ebbol problemat...bar megertem, hogy faradt vagy..
50. gribedli*** (válaszként erre: 41. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:45

Szerintem ok is meg fogjak erteni! A magyar az egy eleg vendegszereto nepseg, az olaszokhoz hasonlo. Az olaszoknal kepzeld, akkor is eggyel tobbre foznek, amikor nem jon senki mas, mert "hatha valaki betoppan az utolso pillanatban":))))


Szolnek a helyedben a lanynak, hogy szoljon a baratjanak, hogy vigyen egy csokor vagy cserepes viragot anyukadnak, a haz urnojenek es meglatod, nagyon boldog lesz, hogy vendegul lathatja ot is!

49. Cucicsillag (válaszként erre: 45. - Carpediem*)
2013. dec. 22. 17:45
Jaja, konzultalni kene a dokkerral, nehogy betekeredj,mire itt az unnep.
48. kriszta773 (válaszként erre: 31. - Carpediem*)
2013. dec. 22. 17:44

mennyi szeretetteljes ember, beszarok :) sajnos elég sok olyan fiatalt ismerek, akiknél nincs szenteste, mert olyanok a családi körülmények.

szerintem pont ezért utálják annyian a karácsonyt, mert tele van ilyen pofavizitelő, rokonviszályos, ajándékvárós társasággal :( amikor az egésznek arról kéne szólnia, hogy együtt vannak azok, akik szeretik egymást, jókat dumálnak, esznek-isznak, jól érzik magukat. el nem hajtanám a "mostoha"lányom barátját, a nagy családi vacsin észre sem venném szerintem, lenne elég dolgom :)

47. Cucicsillag (válaszként erre: 41. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:44

De nyilvan azert hivja a szuleidhez, mert ti is ott vagytok.

Hulyen nezne ki, ha hozzatok hivna, mikor ti meg elmentek otthonrol, nem?

46. moonlight13 (válaszként erre: 42. - 27c72ee00a)
2013. dec. 22. 17:44

Az én fiam aktuális barátnői is mindig itt voltak nálunk Szenteste, utána meg jöttek-mentek. Szóval nincs ez így megszabva, hogy mikor hová illik menni. Egyébként én örültem, hogy szeretnek nálunk lenni! :)

+ 1 fő nem oszt, nem szoroz egy közös vacsoránál.

45. Carpediem* (válaszként erre: 37. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:44

Én így tennék, de nyilván mindenki más és más.

Elég karakán vagyok, úgyhogy én pont letojnám mit mondana, mind a fiu mind a lány. És amúgy is pontosan a saját gyerekeid sem biztos, hogy örülnének, meg különben is!!!!!! Tudod mit akkor menjenek Szent este a srác szüleihez, első nap meg hozzátok!!!

Még ez egy ötlet , ami még jó, nem??

még akkor 7 nap van a gyógyszerből, hát nem tudom, nem hívod fel a dokit, hogy ő mit mond??

44. Cucicsillag (válaszként erre: 32. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:43

Lehet meg lanykeres is lesz :)

Nem vok a helyedben, de sztem a bogyo lelet az oka, hgy ennyire erzekenyen erint. Oruljetek, hgy egyutt a csalad es ennyi. Annyira rossz azert nem lehet, ne tegyetek feszultte az egesz estet pofahuzogatassal.

2013. dec. 22. 17:41
Akkor most ez a véleményed, vagy amit a 34. hsz-ban leírtál????
2013. dec. 22. 17:40
Szerintem amíg egy fiatal pár hivatalosan nem tartozik össze, addig mindkét tagjának a szülei asztalánál van a helye Szenteste, külön - külön.
41. karcsú én (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2013. dec. 22. 17:39
NEM HOZZÁM hívja, hanem a szüleimhez.
40. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 29. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:39
Lassan belátod. Tudod, ezek a gyerekek olyan korban vannak, hogy bármelyik bejelentheti, hogy hozná a párját. Próbáld lazán venni: mondd meg a lánynak, hogy a neki szánt pisztrángon osztoznia kell a barátjával. Nehogy szaladjatok már egy darabért!
39. andi6020 (válaszként erre: 29. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:38
Én azt mondom, addig örülj, amíg nálad szeretnének lenni.
38. Nina1978 (válaszként erre: 1. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:38

:)

Nem voltál az! :)

37. karcsú én (válaszként erre: 31. - Carpediem*)
2013. dec. 22. 17:37

Nyilván a Te véleményeddel értek leginkább egyet :). És igen, másnap, hozzám már jöhetnének, de akkor a srác szüleihez mennek.

A 3. napon járok. Máskor 1/10 ekkora stresszt nem jelentett az ünnep. (Meg semmi más sem.)

36. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:37

En a helyedben orulnek neki, ha a "mostohalanyom" annyira buszke lenne a foztomre, hogy meghivja a baratnoit is kajalni, sztem tok jo!:)


Azert, mert kozelebb hoz egymashoz ez is.


A Szenteste, ha utana ugyis elmennek a fiuhoz, szerintem vallalhato, abszolut nem kell ajandekot venni neki, marmint eleg egy aprosag, mivel o a vendeg, el tudom kepzelni, hogy hoz valamit, ilyen esetekben egy uveg bor vagy egy doboz bonbon is illo ajandeknak szamit es ha figyelmessegbol akartok valamit tenni neki a fa ala, akkor egy aprosag: toll, sal, kulcstarto stb.


Azert sem ajanlott neki nagyobb ajandekot adni, mert zavarban lenne, mivel ahogy te is irod, nem csaladtag, nem ismeritek jol es o sem hozhat mindenkinek ajandekot, tehat egy azzal egyforma erteku lenne a legjobb, amit o illendosegbol hozna. En nem csinalnek belole problemat, hogy ott lesz:)

35. moonlight13 (válaszként erre: 32. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:37
Tudod, a gyerekek (plána, ha épp szerelmesek) nem úgy gondolkoznak, mint a felnőttek! :)
34. moonlight13 (válaszként erre: 29. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:36

Inkább örömmel várd a Karácsonyt, és érezzétek magatokat jól együtt!

A párkapcsolat fontos része, hogy a másik gyerekéhez hogy viszonyulsz! Ha a párod azt látja, hogy Neked ez problémát okoz, őt is el fogod keseríteni.

33. 27c72ee00a (válaszként erre: 22. - Karcsú én)
2013. dec. 22. 17:36

Phűű .. hát, nem tudom ... a székeket biztos összébb lehet tolni, egy tányér még elférhet az asztalon, az egy pisztrángot biztos nevetve felezné meg a lány a fiúval ott az asztal sarkán, cinkos boldog kuncogással:)

Azt hittem, hogy olyan lavinát indítana el a dolog, hogy a többi gyerek is hasonló igényekkel állna elő, hogy akkor az én párom is, mert ha neki lehet, akkor mi is akarjuk ..

Na, az már nagyobb gondot okozhatna esetleg.

Főleg békét teremteni a testvérek között.

32. karcsú én (válaszként erre: 30. - Moonlight13)
2013. dec. 22. 17:35
Apukám egyszerűen pofátlannak tartja más emberhez vendéget hívni. Anyukámmal még nem beszéltem.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook