Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek ebben a helyzetben? fórum

Mit tegyek ebben a helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. dec. 22. 16:57

Kezdődik a karácsonyi agybaj...

A helyzet röviden: elváltam, van két gyerekem (20 és 24 évesek), van egy barátom (nem élünk együtt, de tartós a kapcsolat, 7 éve együtt vagyunk. Ő is elvált, (aztán az exfeleség meghalt), ő neveli a gyerekeit (17 és 21 évesek)). Az egész pereputtyra én főzök évek óta, meg minden családi ünnep nálunk van, stb. Tegnap a 21 éves lánya bejelentette, hogy az ő barátja is nálunk töltené a szentestét. Azaz nem nálunk, hanem a szüleimnél, mert mi is oda megyünk. Bennem nagyon felment a pumpa, kerek perec meg is mondtam neki, hogy szó sincs róla, mert egyrészt ez egy családi ünnep, az ő fiúja meg nekünk annyira nem családtag, mástrészt milyen dolog, hogy vendéget hív máshoz vendégségbe, harmadrészt a lány saját apja (azaz a párom) még nem hívta meg magához a fickót, mi pedig (a szüleim is és én is) igen. El se tudom kézelni így az estét: vegyünk mi is ajándékot a fiónak? Na neee. Vagy mindneki kap ajándékot, csak ő nem???? Hogy képzelték ezt? A srác szülei itt laknak, ugyanebben a városban, töltse velük a karácsonyt, ne az én szüleimmel. Tegnap óta ezen füstölgök magamban, és úgy érzem, igazam van. Vagy mégsem? Bunkó voltam?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook