Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek a párom hüvős velem már nem birom... fórum

Mit tegyek a párom hüvős velem már nem birom... (beszélgetős fórum)


1 2
10. 6e23363a1d (válaszként erre: 9. - Vanessa2006)
2010. szept. 20. 22:29

Ami nem működik, azt kár erőltetni!

El kell engedni!

Nagyon fájdalmas lesz, de az idő be fogja gyógyítani a sebeidet és ha készen állsz, akkor bekopogtat majd hozzád az igazi boldogság!;)

Addig viszont esélyed sincs rá, csak szenvedsz egy látszatbiztonságban egy kiszámíthatatlan/ingatag/szeszélyes és bizonytalan partner oldalához láncolva.

2010. szept. 20. 16:22
Az a baj hogy szeretem de néha mondja szeret vannak szuper napjaink aztán puff megint hideg lesz most szakitás fele haladunk sajnos...
8. 6e23363a1d (válaszként erre: 7. - Naplemente.)
2010. szept. 16. 16:03

Na de az igazi szeretet sosem lehet "lusta"!

Ha az ember szeret valakit, akkor örömmel tesz a kedvére és nem önszorgalomból - szerintem....

7. Naplemente. (válaszként erre: 5. - 6e23363a1d)
2010. szept. 16. 15:49

3. Szeret, csak lusta.

Belelustult a kapcsolatba, úgy érzi megkapott már, nem kell tovább dolgozni, tenni a közös életért.


Nem tudom, csak egy tipp.

6. 49025595fb (válaszként erre: 1. - Vanessa2006)
2010. szept. 16. 15:40

Olyanok vagyunk amit eddigi életünk alatt megtapasztaltunk,megtanultunk.

Különböző nemzetek szokásai ennek megfelelően mások.

Ha az evidenciákat végiggondolod-láthatod:van ami a "közép Európában"felnőtt embernek szimpatikusak/unszimpatikusak.Az Angol régióban élők általában tényleg hűvösek,az olaszok tényleg teátrálisak stb.

Ezt /általában/ illik tudni és ha nem tudod elfogadni-tovább kell lépni.

Azt gondolom Te sem tudnál a bőrödből kibújni és természetedtől idegen szokásokat magadra erőltetni.

5. 6e23363a1d (válaszként erre: 1. - Vanessa2006)
2010. szept. 16. 15:32

Két lehetőség van:

1. Nem szeret, elhidegült.

2. Szeret, csak nem tudja kimutatni.


Amennyiben régebben szeretgetett és akkor még kimutatta, akkor az első verzió lép életbe.


Szerintem ez a kapcsolat csak szenvedést fog okozni neked, hiszen nem fogod megkapni azt, amire vágysz!

Nekem is volt hasonlóban részem, így tudom: ha többszöri próbálkozásodra sem "melegszik" fel a szíve, akkor csak időpocsékolás bárminemű küszködés és női praktika!

Vagy megszokod és elfogadod (beletörődsz), hogy a párod ilyen vagy megszöksz tőle.

Neked kell eldöntened, hogy melyik éri meg neked jobban!

4. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Vanessa2006)
2010. szept. 16. 15:19
ja látom, a te kislányodat hívják Vanesszának, az enyémet is úgy hívják! :)))))
3. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Vanessa2006)
2010. szept. 16. 15:18

szia!


először is én is Vanessza vagyok :))

viszont a kérdésre válaszolva: mióta vagytok együtt?

2010. szept. 16. 15:17
Belefáradtam...
2010. szept. 16. 15:16
Már beszéltem vele erről azt mondja ő ilyen és ilyenek a Walesiek De én már nem birom nem kedves csak ritkán nem őlelget nem ad csokot csak nagy ritkán és soha sem mondja hogy szeret azt mondta a régi barátnői is ezért hagyták ott,mit tegyek szeretem vágyom nagyon az esti ősszebujásra de erőltetett az egész ,nem tudok vele szakitani de ez az elutasitás és a kedves szavak hiánya nagyon bánt,,,,ti mit tennétek unom hogy mindig én adok puszit ő meg még akkor is hideg...Szeret egyáltalán...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook