Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit szólsz ahhoz, ha valakinek egy napon van a születésnapja és a névnapja? fórum

Mit szólsz ahhoz, ha valakinek egy napon van a születésnapja és a névnapja? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
11. Kiki74 (válaszként erre: 7. - Egy Hoxázó lány)
2008. febr. 22. 13:48
Ez tényleg kivételes dolog.
2008. febr. 22. 13:47
- az egy életen át elkísérő szülői büntetés, amely megfoszt egy ünnepnaptól...
2008. febr. 22. 13:44
Még szerencse, hogy nem Évának hívnak és nem dec. 24.-én születtetek. Vagy pasiban ugyanez Ádámmal. Az lehet csak remek. :S
2008. febr. 22. 13:44
Tök gáz szerintem, igaz nekem 2 nap különbség van a névnapom és a szülinapom között, de ez senkit nem szokott érdekelni egy ajándék aztán kész:DDD
7. egy Hoxázó lány (válaszként erre: 6. - Kiki74)
2008. febr. 22. 13:43

De szokták kérdezni! Sőt szinte minden esetben, ha valaki megtudja, hogy így van, akkor egyből ez a reakció!

De nem tudok tenni ellene. Ha úgy élem meg, hogy milyen rossz ez nekem, akkor is így van, ezért inkább úgy fogom fel, hogy ez egy kivételes dolog:)

6. Kiki74 (válaszként erre: 4. - Egy Hoxázó lány)
2008. febr. 22. 13:40

Engem is szoktak így hívni, hogy percekkel később eszükbe jut nemcsak egy van, hanem kettő alkalom.

Egy biztos, aki tudja mikor van a névnapom az tudja azt is mikor van a szülinapom, és ez fordítva is igaz.

Tőled nem szokták kérdezni azt, hogy nem rossz ez agy Neked?

5. lufi
2008. febr. 22. 13:40
Hát az gáz:)
2008. febr. 22. 13:37
Hogy mit szólok hozzá? Minden évben megélem, mert nekem is egy napra esik. Néha vicces, mikor boldog szülinapot kívánnak, aztán hívnak fél órával később, hogy 'ja boldog névnapot is'. Vagy fordítva. Szinte minden évben előfordul, hogy csak az egyik alkalomból köszöntenek fel, aztán mentegetőznek. De már megszoktam. Nekem ilyenkor nagyobb buli meg nagyobb ünneplés jár :)
2008. febr. 22. 13:33

Mégis mikor, ha Krisztina egy évben csak egyszer van? Toljam el héttel?

Nem bánom, hiszen gyerekkoromban mindig nagyobb ajándékot kaptam emiatt.

Mára már ez nem érdekel, nekem elég, ha azt mondják Isten éltessen.

2008. febr. 22. 13:31

Vicces..:)

Miért nem tartod máskor a névnapodat?

2008. febr. 22. 13:28
Nekem mindkettő augusztus 5.-én van. Már cirka 33 év alatt megszoktam, hogy csak egyszer mondják egy évben, hogy Isten éltessen.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook