Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lehet tenni, ha állandóan az anyós miatt veszekszünk? fórum

Mit lehet tenni, ha állandóan az anyós miatt veszekszünk? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. dec. 29. 19:14

Akkor jó az anyós ha már porhanyós

Nekem nem volt semmi gondom az anyóskával,és bár idővel elváltunk a mai napig jó a viszonyom vele!

Hozzá állás kérdése!!!

2009. jan. 18. 07:24
Minél messzebb költözni. De komolyan szólva, meg kell teremteni az arany középutat. Nem jó sem egyik oldalon,sem a másik oldalon az anyóssal való élés, de még a közelében sem.
2009. jan. 16. 14:09
Kizárni az életedből az anyóst amennyire csak lehet.
2009. jan. 5. 09:38
Ja azt elfelejtettem írni,hogy miután a férjem megígérte,hogy ezentúl én leszek neki az első visszaköltöztem.És azóta ez szerencsére így is van.
2009. jan. 5. 09:36
Még idejében lépjetek.Nekem 33 évig mérgezte,sőt még mindig mérgezi a házasságomat,de én elhagytam annak idején a férjem miatta.Ettől aztán gyorsan rájött,hogy már hozzám tartozik nem az anyjához.Nem tudom miért csak a fiús anyák ilyen kiálthatatlanok.Sógornőmnek a férje ivott,rondán beszélt,ő még sem volt gond az anyósomnak.
2009. jan. 5. 08:55
Szerintem ha nem tesztek annak érdekében,hogy jó meszíre menjetek a szülőktől teljesen megronthatja a házasságotokat.Meg kell értetni a párodal,hogy már te vagy az ő családja és hosszú az élet és te bíztos jóval tovább fogsz élni mint az anyós.Ezt mérlegelje és tegyen annak érdekében ,hogy egy szép,harmónikus családi életet éljetek!Sok sikert!!!
44. 89b99f816e (válaszként erre: 9. - 45fbe81307)
2009. jan. 4. 23:24
Anyámasszony katonája a párod...Egyke gyerek? Vagy ő az egyetlen fiú gyerek a családban?
2009. jan. 4. 21:49

.... nem véletlen van benne a Bibliában. hogy a férfi elhagyja apját és ANYJÁT...- talán ezt elkerülendő


miért nem tud néhány férfi tényleg felnőni? én sem értem...

2009. jan. 4. 21:45

Jó nagy szeneslapát az ilyen embereknek, miért okoz kielégülést az ha kést dobálunk más emberek hátába, pláne olyanba aki az unokánk anyja, és állítólag be lett fogadva a családba.. Rohadt dög az ilyen:)

Áldom az eget hogy a családban nálunk ez a rész rendben van:)

2009. jan. 4. 21:44
a 38. hozzászólásom a 36. volt válasz
2009. jan. 4. 21:43
csak nem...- de ezt úgy is eldönti a fórum kiíró
2009. jan. 4. 21:42
ez is benne van a pakliban, de szerintem nem veszít vele semmit 8372- hiába mondja a párjának- hátha így ráébred
38. 00c6837a2b (válaszként erre: 37. - Tücsimücsi)
2009. jan. 4. 21:41
Abból még verekedés is kerekedne...
37. tücsimücsi (válaszként erre: 35. - Koppanya)
2009. jan. 4. 21:39
Csak azt ne!! Újabb konfliktusforrás...majd megkapná, hogy miért osztja meg idegenekkel neten a családi dolgokat.
2009. jan. 4. 21:08
Próbáld újra felhívni a figyelmét egy épp utolsó aktuális beszólásra, és mondd neki, ha legközelebb megy az anyja figyelje egy kicsit kívülről, és vegye észre akkor épp azt amit te már folyamatosan látsz. Azonnal akár szembesítsd is vele, hogy erről beszéltél eddig is, őt is és az anyját is. Ha nem az a reakció amit te várnál, hagyd a francba, sőt azon a gyűrűn már most gondolkozz el...
2009. jan. 4. 20:58
mi lenne ha megmutatnád neki ezt a fórumot, hátha ráébred mások véleménye által, hogy mi a helyzet?
2009. jan. 4. 20:57
ne mis-másolj, de csak akkor fenyegesd meg azzal, hogy elhagyod ha tényleg komolyan gondolod, mert ha nem akkor nincs értelme "ijesztegetni", mert ha még se változik semmi és te maradsz akkor még kiszolgáltatobb leszel
33. 45fbe81307 (válaszként erre: 31. - Koppanya)
2009. jan. 4. 20:54

nem akarom ezt elfogadni!!!!!!!!!

én , mi legyünk mr a fonotsak és ne az a rohadék aki le se szarja se őt se az unokát, csak idejön és szinte direkt csinálja a feszültséget.

2009. jan. 4. 20:52

ugy érzem most elmmondtam nkei hogy valam él és nem vele éshogy nem vagyok hajlandó többet az anyja miatt veszekedni. Ha mégegyzer előfordul, megmondom nkei konkrétan kerek perec hogy ő vay én.

Ez igy jó lesz?

Hisz 26 éves vagyok nei én már 5 éve rés van a baba akit imád, meg engem is csak ha az anyja szibnene van akkor vége.

Tehát engem választ majd?

Vagy esetleg mondjam meg az anyjánka amikor itt van ha nem tetszik valami és ne várjam meg mig apárom másnap előrukkol az anyós tanácsaival?

2009. jan. 4. 20:51

erre nem tudok válaszolni, én úgy látom ezt TE vagy ELFOGADOD vagy KILÉPSZ a kapcsolatból-


nagyon hozzá van nőve az anyjához

2009. jan. 4. 20:49
Az ember bizonyos kor után már nem változtatható át, egyre inkább romlanak a rossz tulajdonságai. Dokumentálva, rengeteg idős emberrel ugyanez volt a tapasztalatom. Tehát ez se anyósodtól, se a párodtól nem várható el. Vagy kiszakadtok ebből ti ketten, vagy jobban teszed ha búcsút intesz az egésznek, mert ez neked sem , sem a gyerkőcnek nem tesz jót hosszóútávon, sőt
29. 45fbe81307 (válaszként erre: 28. - Koppanya)
2009. jan. 4. 20:47

és ezt hogyan csináljam??

Ma sem támadtam de mégis az lett belőle hogy ÉN BÁNTOM AZ ANYJÁT!!!

Holott csak anniyt mondtam hogy ha eddig jó volt ugy ahogy akkor miért mondja most ugyan azt mint az anyja tegnap.

2009. jan. 4. 20:45
én azt gondolom nem tudsz többet tenni mint leülni és beszélni a pároddal- mondd el neki az érveidet, ne csak támadj- ha nem érti meg akkor nem tudsz mit tenni
2009. jan. 4. 20:44

szerintetek ez változhat???


Mt tegyek hogy észre vegye hogy nem helye saz hogy igy tönlkre vág minket ő miatta?

Rá fog jönni valaha hogy mi van??


Volt itt más is amikor beszéltem az anyóssal és azt a valaki azt mondta hgy látta a páromon hogy nagy választás előtt áll de nem mer lépni mert szinte bálványként néz az anyjára de mégis látta rajta hogy tudja nem okés ez igy,csak nem mer épni.


Mizt tegyek?


Én nem akAROM HOGY EZ IGY MARADJON SŐT ÉN JÓBA LENNÉK VELE ÉS MMINDEN ILYEN UTÁN SZIVBŐL FOGADOM DE MINDEN EGYes alkalommal ujra lerombol mindent.Én akarnám hgy jó legyen a viszony mégis indig bealakit és a párom ebből csak anniyt vezs észre hogy utána én indig utálom. Nadehát hogyne ha ez van?

26. 00c6837a2b (válaszként erre: 24. - 45fbe81307)
2009. jan. 4. 20:43
Pedig minél inkább nincs kapcsolata az anyjával, még havi 1x sem mondjuk, akkor reális az esély arra, hogy feszültség nélkül feltudd hívni a figyelmét arra, hogy jé már 2 hónapja nem marakodtatok...milyen egyszerű
2009. jan. 4. 20:42

sajnos a pasik képesek teljesen elkényelmesedni egy kapcsolatban, főleg, ha gyerek is van- azt gondolják akkor bármit megtehetnek- HÁT MÉG HA GYŰRŰT ADNAK- én is megküzdöttem a magam harcait, mi az anyóssal jó ha évente 2 x találkozunk, mégis mindig összezördülünk a gyerekek miatt- szerencsére a férjem mellettem áll


ha ennyire befolyásolja a párodat az anyja akkor nincs mit tenni

24. 45fbe81307 (válaszként erre: 22. - 00c6837a2b)
2009. jan. 4. 20:40

nem tudunk elköltözni de szinte mindegy is mert közel lakik de sose jön, mig nem volt gyerek addig se jött sose, a saját fiát nem ismeri. Ha eljön arról bezsél milyen leárazás van az aldiban...stb. Ha a árom nagy ritkán hazamegy nme az van mint nlunk otthon hogy beszélgetnek hanem smemi nincs.


Sose volt rendes családi idill nálunk mégis ezt csinálja a párom. Pedig még azt s emndhatom hogy foglalkoztak otthon vele.

2009. jan. 4. 20:38

Az anyós nem érti miről beszél bárki, nem a földön él, de ez nem is érdekel. Az bánt hgy jón mond valamit és a párom képes emiatt kérdőre vonnni azt amit eddig mi szépen kialakiototunk. Meghgy ha szóvá teszem akkor az van hogy én avgyok a köcsög mert hát mindig bántom az anyját.

Az anyóst leszarom, a párommal segitsetek,hogyan tudnám észrevetetni vele ezt?

22. 00c6837a2b (válaszként erre: 21. - 45fbe81307)
2009. jan. 4. 20:38
Nem tudtok elköltözni jó messzire, ahol nem jár semmi közlekedési eszköz:), lehet hogy akkor jobban látja párod a jót ami körülveszi..
2009. jan. 4. 20:36

Most mondtam nkei,hogy velem él és nem vele éshgy nem igaz hogy állandóan ha veszekszünk miatta van.

Láttam rajta hogy érti miről beszélek de azt is tudom hogy eddig sose volt képes beismerni ha za nyja valamit elkurt.

Nekem nem kell hogy kimondja csak cselekedjen hogy lássam hogy én vagyok a fontos és nem az anyja.

4 napja kaptam meg az eljegyzési gyűrűmet, de ez az egész rohadtul elbizonytalanit... :-(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook