Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lehet tenni, ha állandóan az anyós miatt veszekszünk? fórum

Mit lehet tenni, ha állandóan az anyós miatt veszekszünk? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. jan. 4. 20:32
Én inkább elváltam és nem ez volt a könnyebbik út...2 év pokol volt és visszanézve nem értem mit szerettem abban a férfiban és miért nem léptem előbb.
2009. jan. 4. 20:31
mondani neki, mondani neki, mondani neki
2009. jan. 4. 20:29

nemhogy annak örülne hogy jól megvagyunk, csak azért hogy ő elmondhassa véleményét képes mnden alkalommal csinálni a bajt. Eljön, megcsinálja a bajt aztán megint nem hallunk róla egy ideig.


A párommal hogyan képne eztészre vetessem?

2009. jan. 4. 20:28
neked kell eldöntened, hogy ezt elviseled-e vagy lépsz
16. 00c6837a2b (válaszként erre: 12. - 45fbe81307)
2009. jan. 4. 20:28
Háát lehet hogy tényleg jobb ha hazaküldöd anyuhoz...micsoda egy tutyimutyi pöcs, már bocs de hogy apaként az anyja kisfia legyen ilyen aktívan, szomorúúúúúúúúúú
2009. jan. 4. 20:28

már volt beszélgetés az anyóssaal 12 nappal ezelőtt és eddig tartott a dolog.

Húgyuti fertőzése van ababámnak és végbéltályogja erre közölte vigyük el babauszásra.


Mondom a páromnak hogy hogy ha neem beleszól,hogy melege van a gyereknek akkor neki miért nem szólt hogy hogyan gonsolj amikor ez a baja agyereknek.


Perzse neki nem szólt semmit.

14. szanád (válaszként erre: 9. - 45fbe81307)
2009. jan. 4. 20:27

hagyd rá a férjedre ...

látszólag csinálj mindent úgy ahogy "anyuka " mondta ....

eltelik 1-2 nap már nem fog emlékezni rá..

egy idő után talán abbahyagyja, ne szólj vissza a férjednek, inkább maradj csöndben...

2009. jan. 4. 20:26
havonta 3x, bocs
2009. jan. 4. 20:26

le se hány minket max 1szer egy héten jön de akkor mindent felborit és miondig miatta veszekszünk. Mondtam a páromnak hogy velem él nem vele és mi alakitottuk igy a dolgokat éshogy nem szép hogy beleszól és erre az volt a válsz hogy én avgyo a gyökér az anyjával.

Semmit nem segit és ne is segitett sose, nem jön , ha jön akkor fogja a gyereket a kezében és ugy kell rászólni hogy ordit agyerek pelenkázni kell.


Mégis amikor itt van utána csak a veszekedés van és istenként néz rá a párom pedig le se okád minket, szinte élvezi hogy vita van miatat.

11. 00c6837a2b (válaszként erre: 8. - 45fbe81307)
2009. jan. 4. 20:25
Ülj le 4szemközt anyóssal, persze ha fogékony ilyesmire, és beszéld meg, ill. kérd meg vagy jelentsd ki konkrétan, hogy a gyerekkel kapcsolatos dolgokba nem tűrsz beleszólást, főleg nem 3 havonta távirányítva... A párodat pedig szintén homályosítsd fel hogy vszínű nem a véletlennek köszönhető az hogy a gyerek megérte ezt a kort, és különben is BÍZZZZZZOOOOONNN BENNNED
2009. jan. 4. 20:25
ha ennyire anyja párti akkor nem érdemes érte küzdeni
9. 45fbe81307 (válaszként erre: 7. - Szanád)
2009. jan. 4. 20:24

nem tudom ezt megtenni mikor pl tegnap pont itt volt és közölte hogy enek a gyereknek melege van (23 fok volt bent fürdésor)majd ma a párom közölte hogy a gyereknek melege van..


Eddig jó volt igy...

2009. jan. 4. 20:22

Fogalma nincs semmiről a gyerekkel kapsoltban,mégis havi3 alkalommal mikor eljön mond ezt azt persze minden ellentétes azzal amit mi csináluk és ezt követően a párom kérdőre von hogy miért csináljuk igy. Természetesen azért mert a kicsinek igy jó, és nem mert valaki mondta.

De ha én meg merek szólalni egyből az van hogy én bántom az anyját ésmég é vagyok a hibás.

Holott anyós soha még egyszer meg nme etette a 6 hós lányunkat mégis mikor eljön megérdőjelezi amit csinálok majd a párom engem másnap.

És azt nem birom már.

Le se szarja az anya, se őt se agyereket mégis istenként néz rá és képes minket felrugni miatta.


Mit csináljak?

2009. jan. 4. 20:21

ne foglalkozz vele..

egyik füleden be a másikon ki...

2009. jan. 4. 20:21

Helló,


leginkább agyoncsapni:)

Felhívni a figyelmét az anyósnak hogy ha vmiben ki szeretnétek kérni a véleményét azt észre fogja venni,a pároddal megértetni hogy őt magáért szereted, és ti ketten egymásért vagytok. Ne az anyósról beszélgessetek ha van jobb is amit csinálhattok együtt:)

2009. jan. 4. 20:21
kérdezd meg tőle, hogy kivel szeretne élni veled vagy az anyjával
2009. jan. 4. 20:19
Szia.Semmit!Semmit! Semmit!:(
2009. jan. 4. 20:19
szokásait=szokásainkat
2009. jan. 4. 20:18

Heti1szer tiszteletét teszi,mondd okosakat,majd a párom képes ajól bev ált szokásait az alapján kérdőre vonni.

Imádom a párom de ezt már nagyon nem birom.Segitsetek!!!!!!!!!

2009. jan. 4. 20:17
Mit lehet tenni ha állandóan az anyós miatt veszekszünk?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook