Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni a túl sötétre sikeredett hajszínnel? fórum

Mit lehet tenni a túl sötétre sikeredett hajszínnel? (tudásbázis kérdés)


7. mkjudit (válaszként erre: 6. - Adry1992)
2012. nov. 5. 08:41
Pedig ettől kíméletesebb módszer nincs. Akkor hagyd, hogy kopjon a színe.
2012. nov. 4. 17:26
Nem igazán merek hajradírt használni, utánaolvastam és sokaknak tönkretette a haját.
2012. nov. 4. 17:14
A festékkel besötétedett hajadat csak színeltávolítóval(pl. loreal efassor) tudod világosítani sima festékkel nem. Először szedd le , utána világosabb árnyalattal fesd be mint amilyet szeretnél. Ha 6-osat szeretnél, akkor 7-essel kend be és szerintem 9-es oxival.
2012. nov. 4. 15:16

Nem szeretném megtartani ezt a színt. :) Ridegíti az arcom, kicsit, mintha betegnek tűnnék tőle, sápaszt és nem illik hozzám.

Az itthon festésről annyit, hogy simán nekiállok, sokszor festettem már magam fodrászi, professzionális festékkel a hajam és sosem volt gond belőle, néha még jobban is sikerül, mint a fodrászé, nem lesz olyan foltos (a fodrászom állandóan kapkod, nem figyel stb...) Ezutóbbinak eredménye a ronda, túl sötét hajam is. Gondoltam, ha már vágatni megyek, be is festheti, előtte mindig itthon festettem már 1 éve kb, mert előtte is mindig elcseszték a fodrászok. Mikor én festettem, mindig jó lett, de ez most kicsit magas nekem. Valószínűleg a 6-os színmélység 9%-os oxival jó lenne, de félek, hogy foltos lesz.

2012. nov. 4. 14:30
A legjobb, ha a következő randiig a fodrászoddal meggyőzöd magad, hogy ez nagyon szép, jobb, mint amit szerettél volna;)
2. 800b726b6d (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2012. nov. 4. 14:20
Nyugodj meg, egy mosás után már sokat fog fakulni a hajszíned. Ha mindig fodrász festi, akkor hagyd rá most is, nyugodtan mondd meg, hogy világosabbat szeretnél.
2012. nov. 4. 13:20

A fodrászom túl sötétre festette a hajam. Eddig mindig 6-os matt festékkel lett festve az amúgy 3-4-es árnyalatú hajam (szóval világosítva lett 2-3 árnyalatot). Most egy kicsit sötétítettem volna rajta, azonban az 5-ös színű festékkel szinte fekete lett a hajam mindenhol, sötétebb lett még az eredeti hajszínemnél is (olyan 2-3-as lehet most). Hogy világosíthatnám vissza, olyan 5-ös 6-os színmélységűre a hajam? 6% vagy 9%-os oxigenta kell hozzá? Egyébként nem lesz így foltos a hajam?

A segítséget előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook